0 800 500 686

Банківські метали

«ЮНЕКС БАНК» здійснює операції з такими банківськими металами: золото, срібло, а також монети, виготовлені з дорогоцінних металів.

 

Банківські метали дозволять:

  • Хеджувати інфляційні та валютні ризики - будь-яке підприємство в Україні може придбати і продати банківські метали та отримати при цьому певний фінансовий результат. Для цього підприємству достатньо мати відкриті рахунки в національній валюті та у банківському металі та подати заявку на купівлю/продаж банківських металів на міжбанківському валютному ринку України.
  • Отримати якісну сировину для виробництва певних видів товарів (в ювелірній галузі, приладобудуванні тощо) - банк пропонує своїм клієнтам зливки банківських металів світових виробників, зокрема: Umicore, Valcambi SA, Argor Heraeus S.A., Credit Suisse (Швейцарія). Усі зливки банківських металів (від 1 грама до 1 кілограма) мають найвищу пробу та клеймо-сертифікат, що свідчить про якість банківських металів.
     

Банк здійснює такий спектр операцій з банківськими металами:

  • відкриття і ведення поточних рахунків у банківських металах;

  • купівля/продаж банківських металів з фізичною поставкою (штамповані або литі) провідних світових виробників та без фізичної поставки за привабливими курсами та можливістю їх узгодження під час здійснення операції.

   

АТ «ЮНЕКС БАНК» є учасником ФГВФО
Ліцензія НБУ №56 від 28.10.2011
© 2004-2018, АТ «ЮНЕКС БАНК»
ОНЛАЙН ЧАТ