Вхід до особистого кабінету

Новини банку

11.05.2012

Юнекс Банк уклав договір з системою грошових переказів «Migom»

 

Юнекс Банк розширює спектр послуг з переказів  коштів приватних осіб. 10 травня  п. р. банк розпочав співробітництво з міжнародною системою грошових переказів «Migom».

«Співробітництво з системою відкриває нові перспективи для  Юнекс Банку та його клієнтів. Третина переказів на український ринок надходить з Росії, при цьому система «Migom» на даний час займає перше місце серед інших систем за обсягами переказів у російських рублях» – зазначив Заступник Голови Правління ПАТ «ЮНЕКС БАНК» Олександр Бондаренко. 

Міжнародна система грошових переказів «Migom» – одна з найдинамічніших на ринку. Завдяки активному розвитку протягом 2011 року мережа системи на території України зросла у 1,5 рази, та на даний час складає понад 5000 офісів.

Юнекс  Банк здійснює грошові перекази за системами «Western Union», «Migom»,  «Contact»,  «MoneyGram»,  «Avers», «Unistream», «Anelik», власною внутрішньою системою переказів «UnEx» («Unite Express»), а також переказує кошти за допомогою системи фінансових телекомунікацій SWIFT.


Повернутись до списку новин
Найкращі кредитні програми від Юнекс Банк

 

АТ «ЮНЕКС БАНК» є учасником ФГВФО
Ліцензія НБУ №56 від 28.10.2011
© 2004-2021, АТ «ЮНЕКС БАНК»