0 800 500 686

Новини банку

Акції

19.06.2020

Як заробляти з банківською карткою

Як заробляти з банківською карткою

Майже у кожної банківської картки є можливості, що приносить зайві бонуси та переваги. Але для початку розберемося як це працює.

По-перше, фіксуйте всі свої витрати. Дрібні витрати з'їдають значну частину бюджету, а для аналізу використовуйте спеціальні додатки. Звертайте увагу на  розбивку усіх витрат за категоріями.

По-друге, використовуйте кешбек. Кожного дня ми купуємо продукти/одяг/оплачуємо послуги тощо. І, зазвичай, оплачуємо все це карткою. Чому б не отримати 500 грн в місяць лише на своїх витратах

Як це працює? Наприклад, обираєш 1го числа місяця кешбек на продукти. Заходиш у супермаркет та скупляєшся на тиждень на 1000 грн. І з цього чеку 50 грн вже падає тобі на кешбек.

По-третє, сплачуйте всі свої покупки саме карткою. Заведіть собі звичку взагалі не тримати готівки. В такому випадку кешбек може бути дуже більш істотним. 

По-четверте, не забувайте про відсоток на залишок. Так званий "лінивий" заробіток. Обираєш певну суму грошей, яка буде зберігатися на картці і отримуєш сталий відсоток за винятком податків. Головне правило - це не змінювати суму залишку.

Слідкуйте за партнерськими програмами та бонусами.

Маєте змогу не тільки користуватися сталими перевагами, а й слідкувати за новими пропозиціями та акціями. Якщо немає можливості встежити за всіма акціями, то скористайтеся сервісами, які збирають інформацію про знижки та пропозиції на різних майданчиках.

Користуйся! А зовсім скоро у UnexBank буде щось нове.
 

Повернутись до списку новин
АТ «ЮНЕКС БАНК» є учасником ФГВФО
Ліцензія НБУ №56 від 28.10.2011
© 2004-2018, АТ «ЮНЕКС БАНК»
ОНЛАЙН ЧАТ