Вхід до особистого кабінету

Новини банку

14.09.2021

Агентство IBI Rating підвищило рейтинг Юнекс Банку

Рейтингове агентство IBI Rating під час чергового перегляду 10 вересня 2021 року ухвалило рішення підвищити довгостроковий кредитний рейтинг АТ «ЮНЕКС БАНК» за національною рейтинговою шкалою до uaA+, прогноз «у розвитку».

 

Серед факторів, що обґрунтовують рівень кредитного рейтингу, агентство зокрема відзначило входження в структуру власності фінустанови найбільшої інвестиційної компанії України Dragon Capital, фінансову підтримку з боку нових власників банку та збереження достатніх показників ліквідності та капіталізації. У той же час IBI Rating зберегло на рівні «4+» рейтинг надійності банківських вкладів.

 

«АТ «ЮНЕКС БАНК» вчасно та в повному обсязі виконує свої зобов’язання перед кредиторами. В свою чергу, обсяг високоліквідних активів підтримується на достатньому рівні та більш ніж у 1,7 рази перевищує поточні зобов’язання. Банк інвестує залучені кошти у безризикові активи у вигляді ОВДП та депозитних сертифікатів НБУ. Також Банк має в розпорядженні вагомий обсяг достатньо стабільних коштів, отриманих від акціонерів та пов‘язаних з ними осіб, що частково нівелює ризики ліквідності», - йдеться в повідомленні IBI Rating.

 

В аналітичній записці агентства також відзначається, що банк виконував в аналізованому періоді 
всі економічні нормативи.

«Слід зазначити, що у липні поточного року Банк отримав від регулятора дозвіл на врахування коштів субординованого боргу до складу регулятивного капіталу, відповідно обсяг регулятивного капіталу установи збільшився до 250,5 млн грн станом на початок вересня 2021 року (при мінімально необхідних 200 млн грн). Якість капіталу є доброю – питома вага капіталу І рівня в регулятивному капіталі становить 100%. Фактичне значення нормативу Н2 станом на відповідну дату більше ніж в 10  разів перевищувало мінімально встановлене регулятором значення. Фактичне значення нового пруденційного нормативу - коефіцієнта чистого стабільного фінансування (NSFR), станом на 01.07.2021 р. становить 161%, що із значним запасом перевищує мінімально необхідне значення (80%) та свідчить про наявність достатнього рівня довгострокового фондування», - додають в IBI Rating.
 

Повернутись до списку новин
Найкращі кредитні програми від Юнекс банк

 

АТ «ЮНЕКС БАНК» є учасником ФГВФО
Ліцензія НБУ №56 від 28.10.2011
© 2004-2021, АТ «ЮНЕКС БАНК»