Відділення та банкомати

Скасовуємо на рік плату за нарахування заробітної плати та інших виплат, що перераховуються від роботодавця для зарахування на карткові рахунки співробітників, для усіх компаній, що відкриють зарплатний картковий проект з 1 червня 2023 року до 31 серпня 2023 року.

Скористатися акційними умовами можуть усі суб’єкти господарювання, в тому числі й ті, що вже мають відкриті рахунки в Unex Bank, які приєднаються до Публічної пропозиції за зарплатним проектом у визначений термін. З моменту приєднання до угоди плата за нарахування зарплат на картки співробітників буде скасована протягом наступних 12 місяців.

Детальніше з умовами акції можна ознайомитись на сторінці продукту.

Приєднуйтесь зручно! Оформлюйте зарплатно-картковий проект в Unex Bank під ключ онлайн - відкриємо рахунки та випустимо віртуальні картки співробітникам дистанційно, за допомогою реєстру або застосунку Дія.

Зарплатний проект в Unex Bank це не тільки вигідно, а ще й зручно. Ми гарантуємо відкриття проекту за один день після отримання всіх необхідних документів, всебічну підтримку та готові до індивідуальних умов обслуговування.

Щоб скористатися акційної пропозицією, телефонуйте просто зараз за номером гарячої лінії 0 800 3 111 33 чи завітайте до найближчого відділення Unex Bank.

Або залиште онлайн-заявку – за кілька хвилин менеджер зателефонує вам. 

Зарплатний проект без переплат – акція для нових клієнтів Unex Bank

images
icon star icon star icon star

Хочеш залишити відгук про роботу Unex Bank?