Відділення та банкомати

Банківська група

Починаючи з листопада 2021 року АТ "ЮНЕКС БАНК" є частиною банківської групи згідно рішення Комітету Національного банку України з питань нагляду та регулювання діяльності банків, нагляду (оверсайту) платіжних систем від 11.11.2021 №452.

Склад групи Принципи корпоративного управління та відповідальність Фінансова звітність

До складу Банківської групи входять:

  • АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО “ЮНЕКС БАНК”;
  • ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ “АРТУА”;
  • СПІЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “ДРАГОН КАПІТАЛ”;
  • ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ “ІНВЕСТКЕПІТАЛ”.

Склад Банківської групи визнано Рішенням Комітету з питань нагляду та регулювання діяльності банків, нагляду (оверсайту) платіжних систем Національного банку України № 452 від 11.11.2021 року.

Структура банківської групи АТ "ЮНЕКС БАНК"

Відповідальною особою Банківської групи є АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО “ЮНЕКС БАНК”

АТ "ЮНЕКС БАНК" як відповідальна особа та учасники Банківської Групи приділяють значну увагу дотриманню вимог законодавства, нормативно-правових актів, ринкових стандартів, правил добросовісної конкуренції, правил корпоративної етики.

Положення про корпоративне управління банківської групи.

АТ "ЮНЕКС БАНК", який є відповідальною особою банківської групи, повідомляє, що оскільки до складу банківської групи "Драгон", крім Банку, входять лише учасники банківської групи, які відповідають п.п.2 п.10 Положення про порядок регулювання діяльності банківських груп, затвердженого Постановою Правління Національного банку України від 20 червня 2012 року № 254, а саме:

  • не здійснюють контролю над такими учасниками банківської групи; 
  • не здійснюють активних операцій з такими учасниками; 
  • не здійснюють операцій, в яких банк та інші банки – учасники банківської групи є вигодонабувачами; 
  • визначили у своїй стратегії/політиці з управління ризиками принципи та підходи щодо уникнення активних операцій та операцій, в яких банк та інші банки – учасники банківської групи є вигодонабувачами, та здійснюють належний контроль за їх дотриманням.

Банк, враховуючи вимоги зазначеного Положення, прийняв рішення не складати окрему консолідовану звітність банківської групи/субконсолідовану звітність підгрупи банківської групи «Драгон» та не здійснювати розрахунку нормативів банківської групи/підгрупи банківської групи "Драгон".

З актуальною річною фінансовою звітністю АТ "ЮНЕКС БАНК" разом зі Звітом незалежного зовнішнього аудитора, інформацією про нормативи та складові розрахунку регулятивного капіталу, значеннями економічних нормативів та лімітів валютної позиції, а також Проміжною фінансовою звітністю можна ознайомитися на сайті за посиланням.

icon star icon star icon star

Хочеш залишити відгук про роботу Unex Bank?