Відділення та банкомати

Картки для ФОП

 • Fop Corporate Card 245 197 Px

  Корпоративна картка ФОП

  Зручна картка для представницких та господарчих витрат, незамінний помічник у відрядженнях
  • Економія коштів
  • Високий рівень безпеки
  • Простий документообіг
 • Unexsmart Cashback Image New 245 197 Px

  UnexSmart

  Просто та зручно сплачуй за покупки з карткою UnexSmart
  • До 8% річних на залишок коштів
  • Кешбек 1% на розрахункові операції від 1 гривні
  • Поповнюй, знімай та плати без комісії
  • Отримай безкоштовно онлайн

Картки для ФОП

Картка підприємця – зручний та простий спосіб доступу до поточного рахунку ФОП. Unеx Bank пропонує кілька варіантів відкриття карток для приватних підприємців, що як найкраще відповідатимуть задачам, що стоять перед ФОП.


Якщо картка для ФОП потрібна для отримання особистого доходу, тобто фактичного виведення отриманого прибутку з підприємницького рахунку, обирай безкоштовну картку UnexSmart. З нею ти можеш вільно розраховуватися за товари та послуги по всьому світу, отримувати кешбек та відсотки на залишок власних коштів у гривні. Доступна також валютна картка ФОП UnexSmart, вона стане у нагоді, якщо, наприклад ти хочеш придбати долари США та Євро.


Але зауваж, картка UnexSmart відкривається на ім’я фізичної особи та за планом рахунків відповідає саме «приватній» карті. З її допомогою не можна вести підприємницьку діяльність: отримувати оплату за товари від клієнтів, сплачувати контрагентам за виконані послуги тощо.

Показати ще

Картка ключ до рахунку ФОП

Якщо тобі потрібна картка саме до підприємницького рахунку, тобто фактично ключ-карта ФОП, яка спрощує використання поточного рахунку, обирай корпоративну картку.


Така ФОП карта може використовуватися для приймання платежів від приватних клієнтів, адже зараховані на неї гроші автоматично опиняються на твоєму підприємницькому рахунку. Ти можеш просто передати номер такої картки в будь-який зручний спосіб клієнту для оплати. Для нього операція виглядатиме як звичайний p2p-переказ, але з точки зору закону та податкових правил ти виконаєш всі вимоги. Адже гроші зарахуються на рахунок ФОП.


Також ти можеш сплачувати за товари та послуги своїм контрагентам з такої картки, не хвилюючись, що придбання не буде враховане податковою, як підприємницькі витрати. Зауваж, що описані преференції законодавство України надає лише фізичним особам-підприємцям. Юридичні особи також можуть оформити корпоративну картку, але перелік операцій, що дозволені з її використанням, є суворо обмеженим.


Якщо тобі потрібна саме ключ-карта ФОП, залиш онлайн заявку. За кілька хвилин менеджер зв’яжеться з тобою та допоможе з підготовкою документів для оформлення картки. Зауваж, що новим клієнтам ФОП разом з карткою відкривається поточний рахунок підприємця. Це проста процедура яка не потребує спеціальних знань та подальших дій. І не переймайся, тобі не треба сповіщати податкову про відкриття нового рахунку – ми зробимо це автоматично.

Показати ще
icon star icon star icon star

Хочеш залишити відгук про роботу Unex Bank?