Відділення та банкомати

Сучасні банківські послуги для юридичних осіб

Фінансування Депозити Карткові проєкти Касове обслуговування

Сучасний бізнес потребує простих і зручних інструментів дистанційного банківського обслуговування. Система клієнт-банк від Юнекс Банку – це багатофункціональна платформа, що відповідає потребам навіть найвибагливіших клієнтів. 

А завдяки модулю Unex Payments Control ви можете контролювати платежі та фінансову ситуацію по кожній компанії чи філії, що входить до структури вашого бізнесу. Дозвольте бізнесу більше з Клієнт-банком від Юнекс Банк.

Зручний та сучасний клієнт-банк для юридичних осіб

images

Банк для корпоративних клієнтів

 • Bank For Corporate Flexibility 364 202 Px

  Гнучкість

  Ми хочемо бути корисними та прагнемо допомагати вашому бізнесу. Саме тому шукаємо можливості, а не формальні причини. З Unex Bank ви можете дозволити собі більше, адже тут вас почують.

 • Bank For Corporate Speed 364 202 Px

  Швидкість

  Так, поки ми не найбільший банк України. Але це і є наша перевага: ми швидкі, та пишаємось цим. Рахунок за день? Не проблема! Кредитна лінія для юридичної особи за кілька днів? Цілком можливо! Наші менеджери на зв’язку 24/7, адже швидкість для вас має значення.

 • Bank For Corporate Development 364 202 Px

  Розвиток

  Наша мета – динамічний та тривалий розвиток. Але ми знаємо, що успіх народжується у партнерстві. Ми зростаємо тільки тоді, коли зростають наші клієнти, тож перш за все прагнемо розвитку вашого бізнесу. Разом – ми сила.

Кредити та депозити для корпоративних клієнтів

Зручні, сучасні та вигідні рішення для вашого бізнесу: від класичного кредиту до депозитних рішень на базі траншевої моделі.

Інші банківські послуги для юридичних осіб

Надаємо повний спектр банківських послуг бізнес-клієнтам: від віткриття рахунку за один день до гарантій за три години!

Зручний банк для корпоративних клієнтів

Наші банківські продукти для корпоративних клієнтів розроблені таким чином, щоб вам було комфортно разом з Юнекс Банк. Яку б банківську послугу для бізнесу ви не обрали, ви завжди можете розраховувати на індивідуальний підхід, підтримку особистого менеджера в режимі 24/7 та глибоке розуміння справжніх потреб вашого бізнесу.


Відкриття рахунку за один день

Швидкість має значення, коли йдеться про гроші. Тому відкриття рахунку для бізнесу в Юнекс Банк займе не більше одного робочого дня за умови надання усіх необхідних документів. Наш менеджер допоможе із підготовкою необхідних документів, тож у більшості випадків рахунок буде відкрито дуже швидко.


Фінансування у зручному форматі

Ваш бізнес потребує додаткових коштів для розвитку? Юнекс Банк пропонує кілька кредитних програм для бізнесу, які допоможуть вирішити проблему касових розривів чи браку коштів на купівлю обладнання. Окрім того серед наших фінансових послуг для юридичних осіб є програма лізингу.


Зручні та вигідні депозити

Юнекс Банк пропонує корпоративним клієнтам лінійку комфортних та вигідних депозитних вкладів. В залежності від потреб вашого бізнесу, ви можете обрати варіант з найбільшою доходністю або максимальною свободою коштів. Шукаєте компромісне рішення? Серед продуктів банку для юридичних осіб в нас є траншеві вклад, що дозволяє відкривати кілька вкладів в межах однієї генеральної угоди.

Показати ще
icon star icon star icon star

Хочеш залишити відгук про роботу Unex Bank?