Відділення та банкомати

Партнери

Unex Bank дотримується відкритої позиції та готовий до співпраці компаніями та установами, які, як і ми, поділяє ключові європейські принципи ведення бізнесу: чесність, прозорість, відкритість. Ми віримо, що успіх народжується у партнерстві, де технології та інновації зустрічаються з експертизою.

Win-Win - це про нас!

Unex Bank є членом профільних ринкових Асоціацій, співпрацює з більшістю бюро кредитних історій, українськими та міжнародними платіжними системами, а також кредитними посередниками.

Показати ще

Дізнайтеся більше про наших партнерів

Аудит та інструкції

АТ "ЮНЕКС БАНК" щорічно проводить конкурс з обрання суб’єкта аудиторської діяльності для проведення аудиту фінансової звітності Банку.

З актуальною пропозицією ви можете ознайомитися за посиланням.


З метою забезпечення захисту цілісності інформації, гарантування достовірності переданої та отриманої інформації, а також виявлення будь-яких змін в електронному документі при використанні електронного підпису (ЕП) АТ "ЮНЕКС БАНК" розроблено Iнструкцію з використання електронного підпису, що визначає порядок використання ЕП, виявлення змін в електронному документі та вимоги зберігання ключів ЕП в порядку та на умовах, які передбачені чинним законодавством України.

Ознайомитися з інструкцією можна за посиланням.

Показати ще
icon star icon star icon star

Хочеш залишити відгук про роботу Unex Bank?