Відділення та банкомати

Партнери

 • Asociaciya Ukr Bankiv2

  Асоціація українських банків

  Незалежне об`єднання комерційних банків України, створене з метою координації розвитку фінансового сектору. Асоціація представляє інтереси банків у відносинах з НБУ, органами влади України та багатьма іншими державними та недержавними організаціями.

  На сторінку партнера
 • Pfts

  Фондова біржа ПФТС

  Найбільший організатор торгівлі на ринку цінних паперів України. Біржа підтримує міжрегіональну систему електронних торгів цінними паперами в режимі реального часу та здійснює широкий спектр операцій на фондовому ринку на підставі ліцензії.

  На сторінку партнера
 • Nabu

  НАБУ

  Недержавне непідприємницьке неприбуткове об`єднання банків України, основна мета якого полягає у вирішенні будь-яких питань між учасниками ринку фінансів, спільному забезпеченні захисту їхніх інтересів та вибудовування єдиної лінії взаємовідносин з НБУ та іншими державними органами.

  На сторінку партнера
 • Visa

  VISA International

  Міжнародна система платежів. Асоційоване членство Юнекс Банку в системі надає можливість держателям карток, емітованих банком, здійснювати розрахунки за допомогою платіжної картки та отримувати готівку в різних валютах у будь-якій точці світу.

  На сторінку партнера
 • Ukrkart

  УкрКарт

  Одна з найбільших національних платіжних систем, виконує процесінгове обслуговування карток MasterCard та Visa. Завдяки партнерству з системою держателі карток обслуговуються за низькими тарифами майже в 1500 банкоматах і в 1700 торговельних POS-терміналах.

  На сторінку партнера
 • Ideabank

  АТ «Ідея Банк»

  Входить до складу однієї з найбільших у Східній та Центральній Європі фінансових груп - Getin Holding S.A, Республіка Польща. займає лідируючі позиції в роздрібному сегменті. www.ideabank.ua

  На сторінку партнера
 • Ukrdealing

  Ukrdealing

  Українська міжбанківська інформаційно-дилінгова система. Співробітництво з організацією допомагає Юнекс Банку здійснювати ефективні міжбанківські операції на ринку України.

  На сторінку партнера
 • Reuters Dealing

  Reuters Dealing 3000 (Domestic)

  Міжнародна транзакційна система, яка входить до корпорації Thomson Reuters. Завдяки партнерським відносинам з системою банк успішно працює на міжбанківських ринках.

  На сторінку партнера
 • Swift

  SWIFT

  Провідна міжнародна організація у сфері міжбанківських фінансових телекомунікацій, яка забезпечує оперативну, безпечну та надійну передачу фінансових повідомлень по всьому світу. Членами організації є більш ніж 6 тисяч користувачів з 175 країн світу.

  На сторінку партнера
 • Diu

  ДІУ

  Основною метою діяльності ДІУ є рефінансування іпотечних кредиторів (банків і небанківських фінансових установ, які провадять діяльність з надання забезпечених іпотекою кредитів) за рахунок власних та залучених коштів, у тому числі коштів, що надійшли від розміщення цінних паперів, сприяння подальшому розвитку ринку іпотечного кредитування.

  На сторінку партнера
 • Slon

  ООО «СЛОН КРЕДИТ»

  Залучення клієнтів шляхом особистих контактів, або онлайн з використанням інформаційно- телекомунікаційної системи партнера, доступ до якої забезпечується за допомогою Веб сайту партнера

  На сторінку партнера
 • Finhub

  TОВ «ФІНХАБ»

  Послуги з надання можливості Банку користуватися інформаційними ресурсами Партнера, з метою організації надання Банком банківських послуг в сфері споживчого кредитування

  На сторінку партнера
 • Ubki

  Українське бюро кредитних історій

  займається збором, зберіганням, обробкою і наданням кредитних історій та має найбільшу в країні базу кредитних історій. Співпрацює з банками, страховими компаніями, лізинговими компаніями, кредитними спілками та іншими фінансовими інститутами.

  На сторінку партнера
 • Pvbki

  Перше всеукраїнське бюро кредитних історій

  першим серед бюро кредитних історій України отримало ліцензію Міністерства юстиції України на здійснення діяльності, пов’язаної зі збиранням, обробленням, зберіганням, захистом та використанням інформації, яка складає кредитну історію. Бюро активно співпрацює з усім фінансовим ринком. Партнерами бюро являються всі банківські установи, фінансові та лізингові компанії, кредитні спілки та інші фінансові інституції. Робота бюро спрямована на зниження кредитних та операційних ризиків в діяльності фінансових установ.

  На сторінку партнера
 • Mbki

  Міжнародне бюро кредитних історій

  Бюро пропонує своїм партнерам широку лінійку продуктів та рішень для управління кредитними ризиками, розширення бізнес-можливостей, запобігання ризикам шахрайства та покращення системи збору проблемної заборгованості. Також МБКІ дає доступ до кредитної історії фізичним та юридичним особам України.

  На сторінку партнера

Інші категорії партнерів

icon star icon star icon star

Хочеш залишити відгук про роботу Unex Bank?