Відділення та банкомати

Курси валют

У відділеннях В додатку
Місто
Валюта
Купівля
Продаж
USD Долар США
37.60
38.18
EUR Євро
39.70
40.85

Актуально на 04:01, 29 вересня 2023 року. В додатку завжди більш вигідно, ніж у відділенні

В мене є
Я отримаю
Валюта
Купівля
Продаж
USD Долар США
36.70
37.45
EUR Євро
38.56
39.85

Актуально на 04:01, 29 вересня 2023 року. В додатку завжди більш вигідно, ніж у відділенні

В мене є
Я отримаю
 • Долари та євро в межах еквіваленту 50 000 грн на місяць.
 • За вигідним курсом в додатку.
 • Без комісій за відкриття рахунку, обмін та зняття готівкової валюти у касі.

Як це працює?

 • Відкривай застосунок та тисни кнопку «Обміняти» на головному екрані;
 • Обери валюту, яку хочеш придбати;
 • Зазнач картку, з якої треба списати гривню, та рахунок, на який слід переказати куплену валюту.
 • Тисни «Обміняти»

Зауваж! Щоб скористатися послугою тобі потрібні дві картки: у гривні та у доларах чи євро.

Ще не маєш таких? Відкривай потрібні онлайн за 5 хвилин просто зараз та купуй валюту вигідно!

Купуй валюту онлайн

У застосунку Unex Bank

images

Або у відділенні за курсом міжбанку

З розміщенням на депозиті строком 93 дні

images
 • До 200 000 грн на місяць;
 • Єдина комісія за купівлю валюти - жодних додаткових платежів;
 • Безкоштовне відкриття рахунків;
 • Розміщуємо на депозиті Unex Максимум під 0,1% річних;
 • Зняття готівки з депозиту без комісії;
 • Купуй у будь-якому відділенні.
Дізнатися більше

Курси валют

Для приватних клієнтів Юнекс Банку доступні послуги готівкового та безготівкового обміну валют: доларів США та Євро на гривню та у зворотному напрямку.

На цій сторінці представлені актуальні курси валют для операцій різних типів:

 • Курси валют у відділеннях – це поточний курс обміну валюти в банку, який застосовується до операцій з готівкою у касах відділень. Зверни увагу: курс може відрізнятися в залежності від регіону – обирай потрібне відділення, щоб дізнатися про актуальні показники у найближчому відділенні.
 • Курси валют в додатку – це курс купівлі та продажу доларів чи євро у мобільному додатку UnexBank Online. Саме за цим курсом буде проведено обмін валюти в банку у безготівковій формі. Купувати чи продавати валюту у застосунку завжди вигідніше, ніж у відділенні, адже тут ми встановлюємо більш вигідні курси долару та євро.

Зверни увагу: щоб скористатися опцією обміну валюти у додатку тобі потрібен рахунок в іноземній валюті, на який буде зарахована, або з якого буде списана іноземна валюта при здійсненні транзакції.

Показати ще

Обмін валют

Курс обміну по картках – це курс, за яким відбувається обмін грошей у безготівковій формі з гривні у долари або євро. Цей курс обміну застосовується, коли ти розраховуєшся карткою Юнекс Банку за кордоном. Цей показник не є прямим аналогом курсу, коли йдеться про обмін валют у банках. За ним не можна зробити обмін грошей. Це лише довідковий показник для власників карток, які подорожують світом, щоб вони могли планувати фінанси та розуміли, скільки коштуватиме їхня покупка у гривні, якщо вони розраховуватимуться за неї карткою у національній валюті Україні.

Якщо тобі потрібно здійснити обмін грошей з однієї валюти на іншу з мінімальними втратами на курсовій різниці, скористайся однією з вищезазначених опцій: курс обміну у відділеннях для готівкових операцій або курс обміну у додатку – для безготівкових.

Показати ще

Курс обміну валют

Яку б операцію ти не обрав, ти можеш бути впевнений у вигідному курсі обміну валют. Адже казначейська служба Unex Bank постійно відстежує актуальні тренди на ринку та поточні курси валюти в банках, щоб запропонувати нашим клієнтам найкращі умови.

Зауваж, що у періоди підвищеної волатильності, коли курс валюти в банках змінюється дуже динамічно, гарантувати стабільні курс обміну валюти неможливо. Вартість долару та євро може переглядатися по кілька разів на годину. На щастя, таке трапляється дуже рідко, але перед візитом до відділення краще дізнатися про свіжі курси обміну валюти. Ця порада особливо актуальна для обміну готівкової валюти, адже при цьому тобі треба заздалегідь приготувати необхідну суму гривні, якщо ти плануєш придбати долари або євро, або іноземної валюти, якщо ти хочеш її обміняти на гривню.

Згідно вимог Національного Банку, ми розміщуємо актуальні курси обміну валют безпосередньо біля касового вікна у кожному відділенні. Також ти можеш ознайомитися з ними на сайті та у додатку UnexBank Online.


Зверни увагу! Юнекс Банк суворо дотримується усіх нормативно-правових актів, що регулюють операції з іноземною валютою. У разі встановлення обмежень на окремі операції з валютою, лімітів на такі операції, купівля та продаж доларів та євро у касах відділень та у додатку можуть бути обмежені.

Показати ще
icon star icon star icon star

Хочеш залишити відгук про роботу Unex Bank?