Відділення та банкомати

Курси валют

Обмін валют в Юнекс Банк

Для приватних клієнтів Юнекс Банку доступні послуги готівкового та безготівкового обміну валют: доларів США та Євро на гривню та у зворотному напрямку.

На цій сторінці представлені актуальні курси валют банку для операцій різних типів:

  • Курс у відділеннях – це поточний курс обміну валют, який застосовується до операцій з готівкою у касах відділень. Зверни увагу: курс може відрізнятися в залежності від регіону – обирай потрібне відділення, щоб дізнатися про актуальні показники у найближчому відділенні.
  • Курс в додатку – це курс купівлі та продажу доларів чи євро у мобільному додатку UnexBank Online. Саме за цим курсом буде проведено конвертацію у безготівковій формі. Купувати чи продавати валюту у застосунку завжди вигідніше, ніж у відділенні, адже тут ми встановлюємо більш вигідні курси долару та євро. 

Зверни увагу: щоб скористатися опцією обміну валюти у додатку тобі потрібен рахунок в іноземній валюті, на який буде зарахована, або з якого буде списана іноземна валюта при здійсненні транзакції.

  • Курс по картках – це курс, за яким відбувається конвертація безготівкових коштів у гривні в долари або євро, коли ти розраховуєшся карткою Юнекс Банку за кордоном. За цим курсом не можна придбати чи продати валюту – він є довідковим для власників карток, що подорожують світом.


Як ми визначаємо курс валют


Обмін валюти в банку, в тому числі готівкової в касі або безготівкової у додатку, відбувається за курсом, що діє в банку на момент здійснення операції. Курс валюти на сьогодні встановлюється на початку робочого дня казначейством, виходячи з загальної ситуації на валютному ринку, аналізу торгівельної сесії на міжбанківському валютному ринку України (МВРУ) за попередню добу, а також з огляду на конкурентне середовище. Ми намагаємось встановлювати найбільш вигідні курси долару та євро на ринку з мінімальним спредом між курсом купівлі та продажу.


Курс обміну валюти може змінюватись протягом робочого дня навіть кілька разів, якщо ситуація на ринку стрімко змінюється. У випадку підвищеної волатильності, різниця між курсами купівлі та продажу може збільшуватися.


Курс долару в банку, так само, як і євро, є остаточною вартістю іноземної валюти, яку ти хочеш придбати або продати. Юнекс Банк не бере жодних комісій за валютообмінні операції у касі відділення чи у мобільному додатку.


Зверни увагу! Юнекс Банк суворо дотримується усіх нормативно-правових актів, що регулюють операції з іноземною валютою. У разі встановлення обмежень на окремі операції з валютою, лімітів на такі операції, купівля та продаж доларів та євро у касах відділень та у додатку можуть бути обмежені.

Показати ще
icon star icon star icon star

Хочеш залишити відгук про роботу Unex Bank?