Відділення та банкомати

Зручно переказуй кошти, сплачуй без комісії

Гроші люблять не тільки тишу, але й швидкість та комфорт. Ми знаємо це, саме тому переказати кошти в будь-яку точку світу разом з Юнекс Банк так само приємно, як випити кави з подругою.

Ти не хочеш платити зайвого, і ми цінуємо це. Тому всі перекази та платіжні послуги у нашому мобільному застосунку не мають комісії.

Показати ще
qr-image

Прості переклади по Україні та всьому світу

Переказ коштів – найпопулярніша банківська послуга не лише в Україні, а й у всьому світі. Щодня мільйони людей надсилають гроші родичам та друзям, отримують банківські перекази усередині країни та за її межами.


В Unex Bank ти отримаєш усе, чого очікуєш від банківських переказів. Адже ми співпрацюємо з ключовими міжнародними організаціями, які працюють на ринку транскордонних переказів коштів, таких як Western Union, Money Gram, Ria, Intel Express та, звичайно, Swift. Залежно від твоїх потреб менеджер у відділенні допоможе підібрати найшвидший та найвигідніший спосіб переслати гроші за межі України.


Зауваж! В період дії режиму військового стану деякі операції з переказу коштів за кордон обмежені або заборонені.


Може тобі потрібно відправити гроші другу в Україні? Скористайся простим та зручним сервісом p2p-переказу (з картки на картку), що вбудований у мобільний додаток Unex Bank. Все, що тобі для цього необхідно – номер картки одержувача. За лічені секунди одержувач побачить кошти на своїй карті, хоч би якому банку вона не належала.


Шукаєш спосіб зробити переказ за реквізитами? Це просто, якщо у твоєму смартфоні встановлено застосунок Unex Bank. Він допоможе тобі заповнити всі потрібні поля для ініціації переказу. А якщо ти плануєш переказ на адресу держави, наприклад, у випадку сплати податків, то підкаже тобі правильне призначення платежу, щоб кошти були безпомилково розпізнані автоматичними системами на стороні отримувача.

Показати ще

Комфортні платежі без комісії

А може, ти шукаєш спосіб оплатити комунальні послуги, поповнити рахунок мобільного телефону чи баланс інтернет-провайдера? Скористайся однією з можливостей.


1. В мобільному додатку у категорії Оплата послуг ти знайдеш сотні компаній-постачальників послуг по всій Україні. Мобільні оператори, інтернет-провайдери, постачальники тепла, газу та електроенергії, послуг охорони та багато інших. Сервіс дуже простий у використанні: тобі не потрібно знати реквізити рахунку компанії, чиї послуги ти хочеш сплатити. Все, що тобі потрібно знати – твій унікальний ідентифікатор у компанії. Наприклад, особовий рахунок, номер договору тощо.

  • Обери потрібну компанію зі списку та введи номер особового рахунку.
  • Система автоматично підтягне дані останнього рахунку, виставленого тобі компанією, та підставить у необхідні поля. Включно з заборгованістю, якщо така є.
  • Тобі залишається лише вибрати картку, з якої хочеш сплатити рахунок, та підтвердити оплату. За кілька хвилин гроші будуть зараховані. І не хвилюйся за надійність: усі перекази та платежі, а також квитанції до них, ти завжди знайдеш у переліку транзакцій. Там же ти зможеш отримати та роздрукувати квитанцію про оплату.


Не знайшов потрібну компанію у списку? У тебе завжди є можливість провести необхідні платежі за реквізитами.


І найголовніше: комунальні платежі, поповнення мобільного та інтернету, а також усі схожі платежі у додатку Unex Bank не тарифікуються, тобто тобі не потрібно платити комісію. Погодься, це справді вигідно.


2. Звісно, ти завжди можеш відвідати найближче до тебе відділення Unex Bank. Всі наші офіси обладнані касами та надають послугу прийом платежів: за довільними реквізитами на рахунок IBan, комунальні платежі та інші. З тарифами на проведення касових операцій ти можеш ознайомитись на цій сторінці.


Крім того, у всіх наших відділеннях для тебе доступна послуга поповнення карток Unex Bank без комісії. Ну а якщо ти поповнив картку, сміливо відкривай додаток Unex Bank у своєму смартфоні та роби платежі, відправляй перекази швидко, зручно та вигідно.

Показати ще
icon star icon star icon star

Хочеш залишити відгук про роботу Unex Bank?