Відділення та банкомати

Грошові перекази

«ЮНЕКС БАНК» співпрацює з провідними міжнародними системами грошових переказів, що дозволяє клієнтам надсилати та отримувати кошти у будь-якій країні світу. 

Строк здійснення переказу:

  • за міжнародними системами грошових переказів - 5-10 хвилин;
  • за системою S.W.I.F.T - до 3 банківських днів. 

Якщо між учасниками та користувачами міжнародних систем грошових переказів виникають спори, то вони вирішуються шляхом проведення переговорів. У разі недосягнення домовленості шляхом здійснення переговорів, спори вирішуються в судовому порядку, згідно законодавства України.

Просто та зручно надсилай кошти близьким

images

Cистеми грошових переказів

Інформація про здійснення та отримання переказів

Згідно з Законом Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення від 06.12.2019 № 361-IX( зі змінами та доповненнями).

Показати ще

Фізичні особи-резиденти можуть здійснювати за межі України перекази іноземної валюти:

  • у сумі, що в еквіваленті не перевищує 399 999,99 гривень в один операційний (робочий) день, - з поточного рахунку в іноземній валюті або без його відкриття (на бажання клієнта) без підтвердних документів;
  • у сумі, що в еквіваленті перевищує 400 000 гривень в один операційний день, - виключно з поточного рахунку в іноземній валюті на підставі підтвердних документів.

Фізичні особи-нерезиденти можуть здійснювати за межі України перекази іноземної валюти:

  • без відкриття поточних рахунків в іноземній валюті суму, що не перевищує в еквіваленті 399 999,99 гривень в один операційний (робочий) день, на підставі документів, що підтверджують джерела походження іноземної валюти;
  • перекази в іноземній валюті за межі України з поточних рахунків фізичних осіб - нерезидентів здійснюються без обмеження суми.

Іноземна валюта, переказана з-за кордону на користь фізичної особи-резидента і нерезидента для виплати готівкою без відкриття рахунку, може бути виплачена одержувачу в один операційний (робочий) день у сумі, що не перевищує в еквіваленті 399 999,99 гривень. Якщо сума переказу (переказів), що надійшов (надійшли) в один операційний (робочий) день, перевищує в еквіваленті 400 000 гривень, то банк такий переказ (перекази) у повній сумі зараховує на поточний рахунок в іноземній валюті отримувача.


Зарахування на поточні рахунки фізичних осіб - резидентів і нерезидентів переказів із-за кордону та подальша їх виплата з цих рахунків здійснюються без обмеження суми.

Показати ще
icon star icon star icon star

Хочеш залишити відгук про роботу Unex Bank?