Відділення та банкомати

Кредитні картки

Обирай свою кредитну картку

 • Unex Cash 245 197 Px

  UnexCash

  Запас готівки, що завжди з тобою
  • до 200 тис. грн. готівки
  • безкоштовне зняття та перерахування
 • Unex Card 245 197 Px

  UnexCard

  Щедра кредитка з величезним грейс-періодом
  • до 100 тис. грн.
  • 62 дні пільговий період

Як вибрати кредитну картку

Юнекс Банк пропонує кілька видів кредитних карток для приватних клієнтів, кожен з яких націлений на задоволення потреб різних клієнтів. Unex Card – це класична кредитка з лімітом до 100 000 гривень. Вона підійде тим, хто хоче забезпечити надійне фінансове страхування для повсякденного життя.


Кредитна картка Unex Card виручить, коли не вистачає грошей до зарплати чи потрібно купити новий холодильник чи телевізор. Ти просто розраховуєшся за покупки в магазині за рахунок кредитного ліміту, встановленого на карті. При цьому в перші 62 дні не платиш банку відсотків – у цей час діє пільговий грейс-період та проценти не нараховуються.


Кредитна картка Unex Cash підійде для тих випадків, коли тобі потрібно отримати готівку. Умови цієї кредитки дозволяють знімати готівку в банкоматі Юнекс Банку або будь-якого іншого банку України без комісії. Цією кредитною карткою можна розраховуватись і в магазинах, але це не так вигідно.


Іншими словами, Unex Cash дуже схожа на класичний кредит готівкою. Але різниця все ж таки є. На відміну від останнього, гроші на карті завжди під рукою. Ти сам вирішуєш, коли саме зняти у банкоматі частину кредитного ліміту. А відсотки нараховуються лише на суму, яку ти зняв у рахунок кредиту, а не на весь ліміт, встановлений на карті. Саме тому Unex Cash - це запас готівки, який завжди з тобою.

Показати ще

Як замовити кредитну картку

Можеш залишити заявку на кредитну картку онлайн прямо на сайті. Для цього достатньо заповнити форму:

- вкажи своє ім'я;
- залиш контактні дані;
- менеджер передзвонить тобі протягом кількох хвилин.

На сайті онлайн

images

У відділенні Юнекс Банку

images

Можеш отримати картку із кредитним лімітом в одному з відділень Юнекс Банку по всій Україні. Наприклад, можна оформити кредитну картку у Києві.

Перед тим, як вирушати до відділення, підготуй пакет документів: паспорт громадянина України та ідентифікаційний код. Для отримання сум понад 50 тисяч гривень тобі знадобиться документ, що підтверджує доходи, наприклад, довідка про зарплату за 6 місяців з роботи.

qr-image

Корисна інформація

Вибирай Unex Cash, якщо плануєш зняти готівку у банкоматі чи касі. Вона чудово підійде, якщо тобі потрібно розрахуватися готівкою. Наприклад, розрахуватися із будівельниками за виконані роботи або зробити подарунок на весілля.

Для покупок у магазинах вибирай кредитку Unex Card з лімітом до 100 тисяч гривень та пільговим періодом до 62 днів.

Ти можеш залишити заявку на отримання кредитної картки онлайн. Але для оформлення документів, підписання договору та отримання самої карти все ж таки доведеться відвідати наше відділення. Менеджер Служби турботи Юнекс Банку погодить під час розмови, де і коли саме тобі буде зручно забрати свою кредитку.

На веб-сторінці кожного кредитного продукту розміщено калькулятор розрахунків щомісячного платежу, що враховує всі витрати: відсотки, комісії. Юнекс Банк суворо виконує всі вимоги Національного банку щодо розкриття інформації про споживчий кредит. На сторінках кожного продукту ти знайдеш його паспорт, розрахунок ефективної річної ставки за методикою НБУ та калькуляцію прикладу розрахунку витрат за кредитом.

icon star icon star icon star

Хочеш залишити відгук про роботу Unex Bank?