Відділення та банкомати

Швидкий пошук сервісів та миттєва оплата у додатку:

 • Просто обери постачальника в розділі «Оплата послуг»;
 • Рахунки підтягнуться автоматично за реквізитами платника;
 • Гроші надійдуть на рахунок за кілька хвилин;
 • Сплачуй швидко та без черг.

Це просто!

images

Це зручно!

images

Плати що завгодно в кілька кліків! Обирай одну з категорій і оплачуй:

 • Інтернет;
 • Охорона;
 • Комунальні послуги
 • Мобільний зв'язок і телефонія;
 • Телебачення;
 • Транспорт;
 • Страхування;
 • Податки;
 • Благодійність;
 • Електронні квитки.

І все це без комісії!

Ще немає мобільного додатку UnexBank Online?
Завантажуй застосунок, щоб отримати доступ до миттєвих платежів без комісії та не мати клопоту з оплатами.

Хутчіш до UnexBank Online

Це мобільно!

images

Корисна інформація

Питання та відповіді Документи для ознайомлення

Ні, користування мобільним додатком банку є безкоштовним.

1. Насамперед завантаж та встанови застосунок з AppStore або Google Play. Пам'ятай, скористатися ним ти зможеш, тільки якщо у тебе вже є картка Юнекс Банку.

2. Відкрий додаток банку на смартфоні та введи у стартовому вікні свій фінансовий номер – той, який ти вказав при оформленні договору з банком.

3. Введи у наступному вікні одноразовий пароль, який ми відправили тобі на вказаний фінансовий номер.

Все готово! Можеш користуватися всіма сервісами мобільного банкінгу UnexBank Online у смартфоні.

Як тільки рахунок буде відкрито, картка автоматично з’явиться у мобільному банкінгу UnexBank Online. Жодних додаткових дій робити не треба.

Баланс по всім твоїм рахункам, в тому числі картковим та депозитним, відображається на головному екрані мобільного банкінгу UnexBank Online.

Мобільний банкінг UnexBank Online дає можливість отримувати багато корисних фінансових сервісів просто у смартфоні.

 • Повний контроль над станом рахунків: у будь-який момент ти бачитимеш залишки по всім рахункам у банківському додатку. Завантаж застосунок UnexBank Online на телефон та ти отримуватимеш повідомлення про усі транзакції по картці в режимі онлайн. 
 • Перекази та оплата послуг без комісії: у додатку банку ти можеш переказувати кошти на картки інших фінустанов без комісії. А також сплачувати комунальні послуги, поповнювати баланс інтернету – теж без комісії.
 • Відкривати депозити та замовляти кредити: ти можеш оформити вигідний депозит та керувати ним просто з екрану твого смартфону. Так само зручно тут можна залишити заявку на кредит.
 • Поповнення без комісії: додавай картку іншого банку до мобільного інтернет-банкінгу та переказуй кошти на свій рахунок в UnexBank без комісії.

Так, мобільний додаток банку дозволяє купувати та продавати іноземну валюту, зокрема долари США та євро, просто у смартфоні. Але для цього тобі потрібно відкрити валютний рахунок в Юнекс Банк.

Поповнення рахунку без комісії

Закінчилися гроші на мобільному рахунку і ти ладен на все, аби закинути бодай пару гривень на телефон? Вправа настільки проста та зрозуміла, що з нею впорається навіть дитина. Варто лише вийти на вулицю та дістатися найближчого терміналу самообслуговування. Знайти лого свого оператора на головному екрані нескладно, вставити в купюроприймач кілька банкнот - просто. От і все, справу зроблено. Проте чи рахував ти, скільки грошей ти сплачуєш компанії-власнику терміналу щороку?

Поповнення мобільного без комісії – досить нетривіальна задача. В середньому комісія за цю послугу в терміналах, що стоять у вільному доступі в супермаркетах та на зупинках громадського транспорту становить 3%. Здається, що це небагато. Може й так, але тільки у випадку, коли йдеться про більш-менш пристойні суми, від 100 грн. Для маленьких платежів зазвичай встановлюється мінімальна винагорода у розмірі 2-3 гривень. Отже, коли в екстрених випадках ти хочеш поповнити телефон на 10 гривень, справжня вартість послуги для тебе зростає до 20-30%. П’ять таких поповнень на місяць, і за рік тільки на комісіях ти втратиш до 180 гривень.

Отже, як бачиш, поповнення мобільного рахунку без комісії вартує того, щоб вивчити це питання більш ретельно.

Показати ще

Поповнити мобільний рахунок онлайн без комісії

Якщо ти думаєш, що це стосується лише термінальної мережі, то це не так. Швидке поповнення мобільного без комісії на сайтах платіжних організацій та навіть у застосунках найбільших банків дуже часто є неможливим. Справа саме в тому, що невеличкі за сумою поповнення та скромні в абсолютному вираженні комісійні не видаються нам вартими уваги. Справді, що таке 2-3 гривні, коли йдеться про невідкладні справи? Обірвана через брак коштів на рахунку мобільного розмова, незавершене завантаження важливого листа з електронної пошти через мегабайти, що раптово скінчилися, точно вартують кількох гривень.

До того ж, поповнення рахунку мобільного телефону без комісії – одна з найрозповсюдженіших фінансових послуг, яку щодня намагаються знайти мільйони українців. На цих психологічних особливостях й грають численні надавачі платіжних послуг. Їх не можна вважати шахраями, адже їхня робота має оплачуватись. Та й в тебе завжди є вибір: платити комісію про поповненні мобільного рахунку чи ні.

Показати ще

Поповнити мобільний без комісії

Адже насправді існує чимало способів, як закинути навіть пару гривень на рахунок, не сплачуючи жодної копійки комісійної винагороди. Ось один з них. 

Оплата мобільного без комісії доступна у мобільному застосунку Unex Bank. До речі, він також безкоштовний і доступний для завантаження як для пристроїв на базі Android, так і для iPhone. Всередині, у розділі Оплата послуг, який розміщений у вкладці Платежі, вже передвстановлені шаблони для поповнення мобільних рахунків усіх українських сотових операторів, що дозволяють поповнити рахунок мобільного навіть на 1 гривню без комісії.

Звичайно, для цього тобі знадобиться картка. Рекомендуємо оформити безкоштовну та вигідну UnexSmart. Це можна зробити онлайн за 10 хвилин. Поповнити її також без комісії можна у будь-якому терміналі City24 або EasyPay – їх багато, напевне біля твого дому знайдеться принаймні один.

Показати ще

Оплата комунальних послуг без комісії

Майже аналогічна ситуація спостерігається й в інших регулярних платежах. Оплата комунальних без комісії існує, але знайти справді вигідні умови не так вже й просто. Спершу давайте розберемося, що фінансисти розуміють під терміном комунальні послуги. На перший погляд все виглядає просто: з крану тече вода, з розетки можна отримати електричний струм, а на газовій плиті зігріти чайник. Але лише цими видами послуг комуналка не обмежується. 

Та й в середині кожної з останніх теж все не так просто. Газ, як товар, дуже часто постачає одна компанія, а послуги з його доставки до будинку надає інша. Те саме в перспективі буде й з електрикою. Отже навіть за одну комунальну послугу можна отримувати по дві платіжки на місяць.

Середня українська сім’я, що живе у місті, щомісяця оплачує близько семи регулярних послуг: газ та його доставка, водопостачання та водовідведення, електрика, вивіз сміття, інтернет та мобільний. Якщо оплатити комунальні без комісії не вдається, додаткові витрати можуть сягати досить великих позначок.

Показати ще

Оплата комунальних послуг без комісій

За даними Державної служби статистики, наприкінці 2021 року щомісячні витрати на комунальні послуги середньої сім’ї становили 1840 грн. Сюди також слід додати витрати на зв'язок – ще близько 360 гривень. За таких умов, якщо домогосподарство (так в статистиці називають сім’ю, що проживає в одному помешканні) не мало змоги чи бажання оплатити комунальні послуги без комісії, на останні щомісячно воно витрачало щонайменше 54 гривні. 

Отже за рік ці витрати становили б майже 650 гривень. Цих грошей середній сім’ї вистачило б, щоб як мінімум три місяці платити за електрику. Тож може все ж слід докласти мінімальних зусиль та знайти спосіб сплатити комунальні послуги без комісії?

Показати ще

Як оплатити комунальні послуги без комісії

Звісно, наведені вищі цифри умовні. По-перше, розрахунок базується на даних Держстату 2021 року, по-друге, сім’я може витрачати на комуналку як менше, так і значно більше грошей. Але приклад наочно демонструє, що пошук способу, як оплатити комуналку без комісії як мінімум вартий уваги.

Самим постачальникам байдуже, як саме здійснюється оплата комунальних послуг: через інтернет без комісії, або в касі банку чи платіжному терміналі. Для них головне якомога раніше отримати платню за надані послуги. Саме тому дуже часто провайдери послуг, особливо локальні, друкують на платіжках QR-коди, що спрямовують користувача на конкретний спосіб оплати. Більшість користуються такими підказками, хоч зазвичай вони є дуже коштовними.

Звісно, це зручно: не треба шукати номер особового рахунку, кнопку з логотипом конкретного постачальника на сайті чи у мобільному застосунку банка. Просто навів камеру смартфона, тапнув на посилання і заплатив. Але комісійна винагорода за такі послуги може коштувати десятки гривень. Якщо оплатити рахунок на 1000 гривень із «стандартною» комісією 2% + 5 грн, комісія складе 25 грн.

Але все ж існує спосіб оплатити комунальні платежі без комісії. І навіть не один. Тут ми розкажемо про безкоштовний застосунок Unex Bank, в якому просто та зручно ти можеш сплачувати комуналку.

Показати ще

Оплата комунальних послуг онлайн без комісії

І все це – абсолютно без комісії, без потреби відвідувати відділення чи необхідності вводити довгі банківські реквізити постачальника послуг. Оплата комунальних платежів без комісії вже «вбудована» у застосунок.

Всередині ти знайдеш більше тисячі різних компаній-постачальників різноманітних послуг у всіх куточках України: вода, газ, електрика, охорона та домофонні системи, вивіз сміття, інтернет та телефон тощо. Для більшості з них тобі навіть не потрібно мати платіжку на руках. Достатньо знайти потрібного постачальника (для цього користуйся пошуком) та ввести номер особового рахунку. Система миттєво зв’яжеться із білінг-системою компанії та отримає актуальний рахунок від постачальника. Тобі залишається лише обрати картку, з якою треба заплатити комунальні послуги без комісії. Останню, до речі, теж можна отримати безкоштовно і онлайн.

За потреби, ти можеш надіслати квитанцію про оплату на вказану адресу електронної пошти. Але це не обов’язково робити одразу. Будь-якої миті ти можеш відшукати оплату в історії транзакцій та отримати по ній квитанцію.

Показати ще

Оплатити інтернет без комісії

Всі перелічені вище переваги стосуються й оплати за інтернет. Поповнити інтернет без комісії можна у безкоштовному мобільному додатку Unex Bank. Ми вже підготували шаблони для більшості популярних провайдерів країни. Тобі потрібно вибрати свого постачальника інтернету, вказати особовий рахунок і в пару кліків оплатити інтернет без комісії.

Показати ще
icon star icon star icon star

Хочеш залишити відгук про роботу Unex Bank?