Відділення та банкомати

Переваги оренди індивідуальних сейфів у Unex Bank

 • Safety Red
  Надійність
  Зберігання готівки, коштовностей, цінних паперів та документів
 • Agreement Red
  Гнучкість
  Оформлення довіреності іншій особі на користування сейфом
 • Зручність
  Термін користування - від 1 доби до 1 року з правом пролонгації строку оренди
 • Time Red
  Доступність
  Доступ до сейфу в робочі дні тижня з 9:00 до 18:00

Перелік відділень, які надають послуги оренди індивідуальних сейфів

Адреса Телефон
 • Центральне відділення

  м. Київ, вул. Жилянська, 75

 • Полтавське відділення

  м. Полтава, вул. Соборності, 46

Відділення

Адреса

Телефон

Центральне відділення

м. Київ, вул. Жилянська, 75

+380 (44) 585 14 87

Полтавське відділення

м. Полтава, вул. Соборності, 46

+380 (67) 244 14 27;

+380 (532) 50 14 13

Банківська скринька

Сховище у банку – надійний та зручний спосіб забезпечити додатковий захист для важливих документів, сімейних цінностей чи просто готівкових коштів. Скринька в банку розміщена в окремому сховищі, яке обладнане усіма технічними засобами захисту згідно вимог Національного банку України, включаючи цілодобове відеоспостереження та цілодобову охорону.

Оренда банківської скриньки починається з укладання угоди. Під час цієї процедури тобі буде видано унікальний ключ – банківська комірка може бути відчинена тільки цим ключом у присутності відповідального співробітника банку.

У деяких відділеннях Unex Bank ти додатково можеш обрати скриньку потрібного розміру. Від цього залежить й ціна оренди банківської скриньки. Але ця опція доступна не у всіх наших відділеннях.

Показати ще

Банківський сейф

Індивідуальний банківський сейф має кілька ступенів захисту, щоб унеможливити втрату чи пошкодження цінностей. Він розміщений у спеціальному приміщенні-сховищі, доступ до якого мають тільки відповідальні співробітники банку та орендарі. Банківські сейфи знаходяться під цілодобовим відеоспостереженням та цілодобовою охороною.

Кожен орендар під час укладання угоди отримує ключ від сейфу, що існує в єдиному екземплярі. Оренда індивідуальних сейфів можлива тільки після сплати заставної вартості ключа – це вимушений захід, що вимагає від орендаря обережного ставлення до збереження ключа, оскільки відкрити сейф без ключа клієнта неможливо.


Що можна зберігати у банківському сейфі

Співробітники Unex Bank не мають інформації про цінності, які клієнти зберігають в індивідуальних сейфах – розміщення та виймання цінностей відбувається в окремій кімнаті. Проте це не означає, що в сейфах можна зберігати все що завгодно. Заборонено розміщати в комірках зброю, наркотичні та легкозаймисті речовини, рідини, продукти харчування тощо. Тобто під табу знаходяться усі заборонені законом речовини та предмети, а також усе те, що може зіпсуватися з часом та зіпсувати цінності інших орендарів.

Усе інше ти можеш зберігати у комірці як завгодно довго: гроші, цінні папери, документи на житло, сімейні реліквії чи навіть фотоальбоми, прикраси. Звісно, можна зберігати предмети мистецтва та будь-які речі, які тобі важливо вберегти від неприємностей.


Чи може третя особа потрапити до сховища

Вхід стороннім до сховища суворо заборонений. Існує лише один спосіб надати можливість, наприклад, дружині чи чоловіку отримати доступ до індивідуального банківського сейфу. Для цього скористайся послугою оформлення довіреності, за якою третя особа матиме таке ж право відкривати сейф, як і орендар.

Показати ще
icon star icon star icon star

Хочеш залишити відгук про роботу Unex Bank?