Відділення та банкомати

Курси валют

У відділеннях В додатку По картках
Місто
Валюта
Купівля
Продаж
USD Долар США
40.80
41.45
EUR Євро
43.80
45.24

Актуально на 10:01, 16 липня 2024 року. В додатку завжди більш вигідно, ніж у відділенні

В мене є
Я отримаю
Валюта
Купівля
Продаж
USD Долар США
40.90
41.35
EUR Євро
44.00
45.09

Актуально на 10:01, 16 липня 2024 року. В додатку завжди більш вигідно, ніж у відділенні

В мене є
Я отримаю
Валюта
Купівля
Продаж
USD Долар США
41.27
41.27

Актуально на 10:01, 16 липня 2024 року. В додатку завжди більш вигідно, ніж у відділенні

В мене є
Я отримаю
 • Долари та євро в межах еквіваленту 50 000 грн на місяць.
 • За вигідним курсом в додатку.

Як це працює?

 • Відкривай застосунок та тисни кнопку «Обміняти» на головному екрані;
 • Обери валюту, яку хочеш придбати;
 • Зазнач картку, з якої треба списати гривню, та рахунок, на який слід переказати куплену валюту.
 • Тисни «Обміняти»

Зауваж! Щоб скористатися послугою тобі потрібні дві картки: у гривні та у доларах чи євро.

Ще не маєш таких? Відкривай потрібні онлайн за 5 хвилин просто зараз та купуй валюту вигідно!

Купуй валюту онлайн

У застосунку Unex Bank

images

Або у відділенні: тут ще вигідніше

З розміщенням на депозиті строком 93 дні

images
 • До 200 000 грн на місяць;
 • Безкоштовне відкриття рахунків;
 • Розміщуємо на депозиті Unex Максимум під 0,1% річних;
 • Зняття готівки з депозиту без комісії;
 • Купуй у будь-якому відділенні.
Дізнатися більше

Курси валют

Для приватних клієнтів Юнекс Банку доступні послуги готівкового та безготівкового обміну валют: доларів США та Євро на гривню та у зворотному напрямку.

На цій сторінці представлені актуальні курси валют для операцій різних типів:

 • Курси валют у відділеннях – це поточний курс обміну валюти в банку, який застосовується до операцій з готівкою у касах відділень. Зверни увагу: курс може відрізнятися в залежності від регіону – обирай потрібне відділення, щоб дізнатися про актуальні показники у найближчому відділенні.
 • Курси валют в додатку – це курс купівлі та продажу доларів чи євро у мобільному додатку UnexBank Online. Саме за цим курсом буде проведено обмін валюти в банку у безготівковій формі. Купувати чи продавати валюту у застосунку завжди вигідніше, ніж у відділенні, адже тут ми встановлюємо більш вигідні курси долару та євро.

Зверни увагу: щоб скористатися опцією обміну валюти у додатку тобі потрібен рахунок в іноземній валюті, на який буде зарахована, або з якого буде списана іноземна валюта при здійсненні транзакції.

Показати ще

Обмін валют

Курс обміну по картках – це курс, за яким відбувається обмін грошей у безготівковій формі з гривні у долари або євро. Цей курс обміну застосовується, коли ти розраховуєшся карткою Юнекс Банку за кордоном. Цей показник не є прямим аналогом курсу, коли йдеться про обмін валют у банках. За ним не можна зробити обмін грошей. Це лише довідковий показник для власників карток, які подорожують світом, щоб вони могли планувати фінанси та розуміли, скільки коштуватиме їхня покупка у гривні, якщо вони розраховуватимуться за неї карткою у національній валюті Україні.

Якщо тобі потрібно здійснити обмін грошей з однієї валюти на іншу з мінімальними втратами на курсовій різниці, скористайся однією з вищезазначених опцій: курс обміну у відділеннях для готівкових операцій або курс обміну у додатку – для безготівкових.

Показати ще

Курс обміну валют

Яку б операцію ти не обрав, ти можеш бути впевнений у вигідному курсі обміну валют. Адже казначейська служба Unex Bank постійно відстежує актуальні тренди на ринку та поточні курси валюти в банках, щоб запропонувати нашим клієнтам найкращі умови.

Зауваж, що у періоди підвищеної волатильності, коли курс валюти в банках змінюється дуже динамічно, гарантувати стабільні курс обміну валюти неможливо. Вартість долару та євро може переглядатися по кілька разів на годину. На щастя, таке трапляється дуже рідко, але перед візитом до відділення краще дізнатися про свіжі курси обміну валюти. Ця порада особливо актуальна для обміну готівкової валюти, адже при цьому тобі треба заздалегідь приготувати необхідну суму гривні, якщо ти плануєш придбати долари або євро, або іноземної валюти, якщо ти хочеш її обміняти на гривню.

Згідно вимог Національного Банку, ми розміщуємо актуальні курси обміну валют безпосередньо біля касового вікна у кожному відділенні. Також ти можеш ознайомитися з ними на сайті та у додатку UnexBank Online.


Зверни увагу! Юнекс Банк суворо дотримується усіх нормативно-правових актів, що регулюють операції з іноземною валютою. У разі встановлення обмежень на окремі операції з валютою, лімітів на такі операції, купівля та продаж доларів та євро у касах відділень та у додатку можуть бути обмежені.

Показати ще

Курс долара

Курс долара США щодо гривні визначається на торгах, які щодня проводяться на Валютному ринку України (ВРУ). Баланс попиту та пропозиції з боку імпортерів та експортерів, фізичних осіб та компаній визначає, в яку ціну долар – тобто ринкову вартість національної валюти України. Національний банк за спеціальною формулою розраховує середньозважений показник, визначаючи таким чином офіційний курс.


Проте курс долара сьогодні на офіційному рівні зафіксовано регулятором. Національний банк розробив та опублікував стратегію поступової відмови від єдиного фіксованого курсу, проте цей процес не має чітких дат. Тому купити долар в Україні можна за різними курсами, залежно від того, яким саме способом ти вирішиш скористатися.


Купити долар у банку

Восени 2023 року можна придбати долари США в українських банках трьома способами. Перший – готівкою у касі. Для цього необхідно звернутися до найближчого відділення, взявши із собою готівкову гривню. Щоб правильно розрахувати угоду, орієнтуйся на «курс долара продаж», коли ти купуєш валюту. Використовуй калькулятор доларів, щоб коректно розрахувати вартість угоди. Та зауваж, що ціна долара на сьогоднішній день при покупці готівкою є однією з найвищих у порівнянні з двома іншими можливостями придбання валюти.


Так, у вересні 2023 року українці мають можливість купувати іноземну валюту в безготівковій формі: у межах 50 000 грн на місяць без додаткових умов, а також у межах 200 000 грн з обов'язковим розміщенням куплених доларів на тримісячному депозиті без права дострокового розірвання. Найвигідніший курс долара купити валюту – при розміщенні коштів на депозиті строком три місяці.

Показати ще

Курс євро

Прямого процесу курсоутворення євро в Україні не існує. Курс євро на сьогодні визначається через співвідношення курсу гривні до долара та котирувань пари євро/долар на міжнародному ринку. Це стосується як готівкових, так і безготівкових операцій. У зв'язку з цим курс євро може досить суттєво коливатися навіть протягом одного дня.


При цьому продаж євро населенню здійснюється за тими самими принципами, які є справедливими для долара. Курс євро калькулятор використовує актуальні котирування, тому рекомендуємо використовувати його, щоб розрахувати вартість угоди.


Купити євро

Ціна євро в Україні на сьогодні, крім згаданих чинників, також залежить від регіону. Найчастіше найвигіднішою покупка євро буде в західних регіонах. Крім того, нерідко вигіднішим є курс євро в банках.


Як і при купівлі доларів, на сьогоднішній день в українців є три доступні способи придбання валюти: у готівковій формі в касах банків та небанківських обмінних пунктів, у безготівковій формі в мобільному додатку банку або у відділенні з подальшим розміщенням придбаних євро на депозитному вкладі строком на 3 місяці. Ціна одного євро залежить від способу придбання. Щоб дізнатися, по скільки євро, скористайся інтерактивним покажчиком нагорі сторінки.


Зверни увагу: ліміти операцій купівлі валюти у безготівковій формі, встановлені Національним банком України, розраховуються у гривневому еквіваленті для обох валют одночасно. Щомісяця ти можеш придбати безготівкову іноземну валюту на суму не більше 50 000 грн на картку, а також не більше 200 000 грн – з розміщенням на депозиті. Ліміти розраховуються індивідуально кожному клієнту у кожному окремому банку.

Показати ще
icon star icon star icon star

Хочеш залишити відгук про роботу Unex Bank?