Відділення та банкомати

Поточний рахунок фізичної особи - базова послуга, що відкриває доступ до багатьох інших банківських продуктів чи сервісів. За потреби, ми відкриємо тобі поточний банківський рахунок автоматично: наприклад, коли ти відкриватимеш депозитний вклад, відправлятимеш кошти за кордон через систему SWIFT чи користуватимешся послугою е-ліміт.

Але ти можеш використовувати свій рахунок як окремий продукт. Скажімо, відправляти з нього кошти іншим людям чи організаціям, отримувати перекази від друзів та знайомих, сплачувати комунальні послуги без комісії тощо.

Відкрити поточний рахунок фізичній особі в Юнекс Банк надзвичайно просто! Тобі знадобляться лише паспорт та код та кілька хвилин вільного часу. Ми відкриємо тобі поточний рахунок фізичної особи безкоштовно в будь-якому відділенні.

Поточний рахунок в банку

images

Відкриття поточного рахунку

Якщо цього потребує основна послуга, якою ти хочеш скористатися, поточний рахунок тобі буде відкрито автоматично. При оформленні онлайн-депозиту чи кредиту, або інших фінансових послуг, що надаються дистанційно, для цього навіть не потрібно відвідувати відділення.

Якщо є ти бажаєш відкрити поточний рахунок, як самостійну послугу, потрібно відвідати наше відділення, підписати кілька паперів, серед яких зокрема договір комплексного банківського обслуговування та анкета клієнта.

Та у будь-якому разі в Unex Bank вартість відкриття поточного рахунку дорівнює нулю.

Показати ще

Документи для відкриття поточного рахунку

Перед тим як рушати до банку, підготуй усі необхідні документи для відкриття поточного рахунку фізичній особі. Ти також можеш ознайомитися з шаблонами договорів, які тобі потрібно буде підписати у банку, та з тарифами на операції із використанням поточного рахунку.

Показати ще
Документи Тарифи та умови

Для громадян України для відкриття потрібно лише:

  • паспорт громадянина України у вигляді книжечки (або паспорт громадянина України для виїзду за кордон або паспорт у формі ID-картки, або інший документ, що посвідчує особу;
  • індивідуальний податковий номер (ІПН) ,крім випадку наявності у паспорті Клієнта відмітки про дозвіл здійснювати будь-які платежі за серією (за наявності) та номером паспорту або до паспорта яких внесені дані про реєстраційний номер облікової картки платника податків) (для фізичних осіб - резидентів);
  • довідка про реєстрацію місця проживання (у разі надання паспорта у формі ID-картки).


Для іноземних громадян, що:

  • постійно проживають в Україні: паспортний документ з відміткою про наявність дозволу на постійне проживання, Індивідуальний податковий номер (ІПН) за наявності і посвідка на постійне місце проживання;
  • тимчасово знаходяться в Україні: паспортний документ і посвідка на тимчасове проживання (строк дії посвідки на момент звернення Клієнта має бути діючим не менше 3 місяців з моменту відкриття відповідного поточного рахунку), Індивідуальний податковий номер (ІПН) за наявності;

Перелік документів, які необхідні для відкриття рахунку по довіреності, малолітнім особам( до 14 років) доступні за посиланням.

Юнекс Банк є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

А значить усі гроші, що ти зберігаєш на депозиті чи поточному рахунку в Юнекс Банку гарантовані державою. Під час дії режиму воєнного стану та протягом трьох місяців після його припинення гарантована сума не обмежена: ти можеш бути на 100% впевненим, що вкладені гроші та нараховані відсотки будуть повернені у повному обсязі за будь-яких обставин.

Через три місяці після завершення дії режиму воєнного стану гарантована сума становитиме не менше 600 тисяч гривень.

Детальніше

Гарантовано ФГВФО

images

Порядок відкриття поточного рахунку в банку

Поточний рахунок фізичної особи – одна з найпростіших банківських послуг, яка не вимагає багато часу для оформлення. Та все ж слід зауважити на кілька особливостей, що їх вимагає сучасне законодавство відносно встановлення ділових відносин. Зокрема банк зобов’язаний провести процедури встановлення особи (для цього достатньо паспорту), її належність до політично-значущих осіб, наявність статусу підприємця та кілька інших деталей. Більшість потрібної інформації надавач отримує самостійно з державних реєстрів згідно норм діючого законодавства. Решту отримує з анкети, яку фізична особа заповнює під час відкриття рахунку.

Насправді, у більшості випадків, за дуже рідкісним винятком, усі процедури проходять дуже швидко. Тож відкриття рахунку не забере в тебе багато часу.

Показати ще
icon star icon star icon star

Хочеш залишити відгук про роботу Unex Bank?