Відділення та банкомати

Поточний рахунок

Поточний рахунок - базова послуга, що відкриває доступ до багатьох інших банківських продуктів чи сервісів. За потреби, ми відкриємо тобі поточний рахунок автоматично: наприклад, коли ти відкриватимеш депозитний вклад, відправлятимеш кошти за кордон через систему SWIFT чи користуватимешся послугою е-ліміт.

Але ти можеш використовувати свій рахунок як окремий продукт. Скажімо, відправляти з нього кошти іншим людям чи організаціям, отримувати перекази від друзів та знайомих, сплачувати комунальні послуги без комісії тощо.

Відкрити поточний рахунок в Юнекс Банк надзвичайно просто! Тобі знадобляться лише паспорт та код та кілька хвилин вільного часу. Ми відкриємо тобі поточний рахунок безкоштовно в будь-якому відділенні.

images

Юнекс Банк є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

А значить усі гроші, що ти зберігаєш на депозиті чи поточному рахунку в Юнекс Банку гарантовані державою. Під час дії режиму воєнного стану та протягом трьох місяців після його припинення гарантована сума не обмежена: ти можеш бути на 100% впевненим, що вкладені гроші та нараховані відсотки будуть повернені у повному обсязі за будь-яких обставин.

Через три місяці після завершення дії режиму воєнного стану гарантована сума становитиме не менше 600 тисяч гривень.

Детальніше

Гарантовано ФГВФО

images
icon star icon star icon star

Хочеш залишити відгук про роботу Unex Bank?