Відділення та банкомати

Кредитування в магазині

Цільовий споживчий кредит — це кредит на споживчі потреби, який не потребує від тебе застави чи поручителів, проте оформлюється на конкретні цілі. Зазвичай, купівлю побутової техніки, смартфонів, меблів, електроніки та інших пропозицій.


Цільовий споживчий кредит оформлюється лише в точці продажу тих чи інших товарів безпосередньо в момент їх придбання.

Показати ще
 1. Перейди за посиланням та введи фінансовий номер телефону, який ти вказав при оформленні кредиту.
 2. Обери кредит, за яким треба сплатити.
 3. Введи суму погашення та дані картки, з якої хочеш сплатити.

Все готово! За пару хвилин ти отримаєш підтвердження про зарахування платежу.


Сплачуй готівкою в терміналах City24 чи EasyPay

 1. Знайди найближчий термінал на мапі City24 чи Easy Pay
 2. Обери категорію "Фінасові послуги / Банківські послуги" та відшукай лого Unex Bank.
 3. Тисни "Погашення кредиту".
 4. Введи номер рахунку IBAN - знайдеш його в договорі, що ти підписав при оформленні кредиту.
 5. Зазнач суму погашення та внеси кошти до терміналу.

Все готово!

Як сплатити за кредитом

Сплачуй онлайн: швидко, легко та без комісії!

images

Умови кредитування

Основні умови Питання та відповіді Документи та кредитний калькулятор Приклад розрахунку вартості
від 12 місяців до 18 місяців
 • Розмір кредиту, гривень

  від 1 000 до 100 000 грн

 • Процентна ставка, річних

  0,001%

 • Комісія за надання кредиту (максимальне значення)

  до 20%

 • Комісія за обслуговування кредиту

  3,5%

 • Вимоги до позичальника
  • Громадянин України;

  • Вік від 21 до 70 років;

  • Має постійний дохід та постійне місце проживання.

 • Реальна процентна ставка, % річних

  До 208,28% (максимальне значення)

Термін кредиту

від 12 місяців до 18 місяців

Розмір кредиту, гривень

від 1 000 до 100 000 грн

Процентна ставка, річних

0,001%

Комісія за надання кредиту (максимальне значення)

до 20%

Комісія за обслуговування кредиту

3,5%

Вимоги до позичальника

 • Громадянин України;

 • Вік від 21 до 70 років;

 • Має постійний дохід та постійне місце проживання.

Реальна процентна ставка, % річних

До 208,28% (максимальне значення)

Сплачуй онлайн: швидко, легко та без комісії!

 • Перейди за посиланням та введи фінансовий номер телефону, який ти вказав при оформленні кредиту.
 • Обери кредит, за яким треба сплатити.
 • Введи суму погашення та дані картки, з якої хочеш сплатити.

Все готово! За пару хвилин ти отримаєш підтвердження про зарахування платежу.


Сплачуй готівкою в терміналах City24 чи EasyPay

 • Знайди найближчий термінал на мапі City24 чи Easy Pay
 • Обери категорію "Фінасові послуги / Банківські послуги" та відшукай лого Unex Bank.
 • Тисни "Погашення кредиту".
 • Введи номер рахунку IBAN - знайдеш його в договорі, що ти підписав при оформленні кредиту.
 • Зазнач суму погашення та внеси кошти до терміналу.
 • Все готово!


Або переказом з будь- якого IBAN рахунку на кредитний рахунок IBAN:

 • В касі Unex Bank - без комісії;
 • В касі будь-якого банку - за тарифами банка-відправника коштів;
 • В застосунку будь-якого банку - за тарифами банка-відправника коштів.

Кредит на побутову техніку можна оформити тільки в магазинах-партнерах, проте зараз він доступний для оформлення і в онлайн-магазинах Фокстрот та ROZETKA.

Номер кредитного рахунку IBAN ти можете дізнатися із договору, який ти підписував при оформленні кредиту в магазині. Або з Viber-повідомлення, яке відправив Unex Bank на твій фінансовий номер телефону після оформлення кредиту.

Так, клієнт має право відмовитись від отриманного кредиту без пояснення причин, у тому числі в разі витрачання ним кредитних коштів, протягом 14 календарних днів з моменту надання відповідного кредиту. Для цього клієнт подає до банку письмову заяву про відмову від наданого кредиту.

При цьому клієнт зобов’язаний протягом 7 календарних днів з дати подачі заяви повернути банку кошти у розмірі витраченої суми кредиту та сплатити проценти/комісії за період з дня видачі кредиту до дня повернення коштів – за ставкою, встановленою Договором кредиту, а також вчинити інші можливі дії, передбачені Законом України «Про споживче кредитування» та/або Договором кредиту.

Ознайомитись можна за посиланням.

Ознайомитись можна за посиланням.

При бажанні отримати кредит у сумі 10 000,00 грн на термін 12 місяців з процентною ставкою 0,001% річних та 3% разової комісії (додається до тіла кредиту):

 • Загальні витрати за кредитом –1 381,59 грн;
 • Орієнтовна загальна вартість кредиту для споживача за весь строк користування кредитом (у т.ч. тіло кредиту, відсотки, комісії та інші платежі) складе 11 381,59 грн;
 • Реальна річна процентна ставка становитиме 40,85%.

Запитуй про кредит Unex Bank в наших партнерів

Foxtrot
Rozetka
Cytrus
Yavloki Ua
Kibernetyky
Vena
Кредитні посередники

Техніка в кредит

Unex Bank пропонує безліч зручних та вигідних способів придбати побутову техніку та електроніку, а також багато інших товарів тривалого використання у кредит. Кредитні картки, кредити готівкою у відділенні та онлайн на картку – кожен із цих кредитних продуктів підходить для купівлі побутової техніки.


Звичайно, побутова техніка в кредит доступна онлайн, у тому числі з використанням картки розстрочки, за якою тобі не потрібно сплачувати проценти, комісії або перший внесок. Також ти можеш оформити один із зазначених вище кредитних продуктів онлайн та розрахуватися за обрану техніку кредитними коштами в інтернет-магазині. Але що, якщо ти вже прийшов у магазин і підібрав необхідний холодильник, посудомийну машину та пилосос? Продавець обіцяє гарну знижку навіть понад те, що вказано на червоному ціннику, якщо оформиш покупку просто зараз, а грошей у гаманці на все необхідне бракує.


Кредит МФО дуже дорогий, а відсотки по ньому нівелюють усю вигоду від пропозиції торгового представника. Оформлення кредиту у найближчому банківському відділенні забере чимало часу. Але вихід є.


Кредит на побутову техніку можна взяти просто у магазині, звернувшись до кредитного агента. Такі є практично у кожному великому мережевому магазині побутової техніки. З багатьма із них співпрацює і Unex Bank. Важливо розуміти, що такі кредити на техніку, хоч так може здатися, не є фінансовими продуктами магазину. Понад те, кредитний агент представляє інтереси не якоїсь конкретної кредитної організації. А працює одразу з багатьма банками та МФО.


З кредитними брокерами та агентами, з якими Unex Bank уклав відповідні угоди, ти можеш ознайомитись на сторінці сайту. Саме один з них допоможе тобі оформити кредит на побутову техніку від Unex Bank в магазині.


Як оформити кредит на побутову техніку

Не слід переживати, що участь у процесі купівлі техніки в кредит додаткової ланки у вигляді кредитного брокера або агента зробить кредит для тебе дорожчим чи складнішим. Навпаки, участь у кредитній схемі професійного кредитного менеджера лише зробить процес купівлі техніки в кредит максимально комфортним та вигідним. Причина полягає саме в тому, що брокер працює одразу з кількома банками, які видають кредити на техніку.


Насамперед він попросить у тебе необхідні для оформлення кредиту дані та документи: суму планованої покупки, паспорт та ідентифікаційний код. А також поставить кілька питань, які допоможуть потенційним кредиторам розрахувати твою платоспроможність і зробити висновок про готовність надати необхідну суму в кредит для придбання техніки. Це може бути, наприклад, інформація про середній доход у місяць та працевлаштування (не переживай, довідку з роботи вимагати він не стане).


Потім оформить заявку відповідно до вимог кредиторів і відправить її одразу до кількох банків. Іноді може йтися про десяток і більше фінансових установ. Кожен із них проведе необхідні перевірки, наприклад, запросить інформацію про потенційного позичальника в бюро кредитних історій, розрахує скоринговий бал та ухвалить рішення про готовність видати кредит на покупку техніки.


У разі позитивного рішення поверне готову пропозицію брокеру, вказавши всі необхідні дані кредиту: суму, термін кредитування, процентну ставку, розмір щомісячного платежу тощо. Вся процедура займає не більше 15 хвилин.


В ідеальному випадку ти отримаєш відразу кілька пропозицій від різних банків і зможеш вибрати найвигіднішу. У найгіршому - вибір буде обмеженим або його не буде зовсім. Однак ймовірність того, що жоден із банків не погодить тобі кредит, дуже мала.


Звісно, якщо при покупці побутової техніки в кредит ти отримаєш і нашу пропозицію, ми рекомендуємо тобі зупинити свій вибір на кредиті на техніку від Unex Bank. Детальніше з його характеристиками ти можеш ознайомитись на цій сторінці вище.

Показати ще

Попередження та можливі наслідки

Попередження клієнтам при користуванні послугою Можливі наслідки
Попередження клієнтам – фізичним особам при користуванні послугою
 • Клієнт повертає суму кредиту, комісії та проценти за користування кредитом відповідно до умов Договору про надання споживчого кредиту АТ «ЮНЕКС БАНК» для фізичних осіб та вимог законодавства України.
 • Банку забороняється вимагати від Клієнта придбання будь-яких послуг від Банку або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання цих послуг (крім надання пакета банківських послуг).
 • Банк не має права вносити зміни до укладених з Клієнтами договорів в односторонньому порядку без обов'язкового повідомлення та згоди Клієнта відповідно до умов Договору та чинного законодавства України .
 • Клієнт може відмовитися від отримання рекламних матеріалів за допомогою каналів дистанційного електронного обслуговування.
 • Клієнт має право відмовитись від Договору про надання споживчого кредиту АТ «ЮНЕКС БАНК» для фізичних осіб протягом 14 календарних днів з дня укладення відповідно до Договору, п.4.4.2. Правил надання споживчих кредитів (у разі відмови від такого договору клієнт, протягом 7 днів з дати подання письмового повідомлення про відмову від Договору, клієнт зобов’язаний повернути Банку грошові кошти, одержані згідно з цим Договором та сплатити проценти за період з дня одержання коштів за кредитом до дня їх повернення за процентною ставкою, встановленою Договором, та вчиняє інші дії, передбачені Законом України «Про споживче кредитування» або Договором, Правилами надання споживчих кредитів).
 • Клієнт має право після припинення дії договору про надання банківської послуги, включно у зв’язку із завершенням строку дії, розірванням або виконанням такого договору, звернутися до Банку із запитом на інформацію (довідку), що стосується виконання сторонами своїх зобов’язань, установлених договором, включаючи інформацію (довідку) про відсутність заборгованості та виконання зобов’язань Клієнта за договором у повному обсязі, яку Банк надає у формі паперового або електронного документа (за вибором Клієнта) протягом п’яти робочих днів із дня отримання банком такого запиту.
 • Клієнт має право здійснювати в будь-який час повністю або частково дострокове погашення Кредиту, у тому числі шляхом збільшення суми періодичних платежів.
 • Достроково, частково або в повному обсязі виконати свої зобов’язання за Договором без сплати Банку додаткових плат.
 • При оформленні споживчого кредиту, кредитні кошти за кредитом перераховуються на поточний рахунок Клієнта, який відкривається Клієнту безкоштовно на умовах Тарифного плану згідно Договору.
 • Клієнт має право на відмову від Договору про надання фінансових послуг в порядку та на умовах, визначених:
  1) законодавством, зокрема, щодо споживчого кредитування;
  2) Законом України «Про споживче кредитування»;
  3) Договором укладеним між АТ «ЮНЕКС БАНК» та клієнтом).

Можливі наслідки в разі невиконання Клієнтом обов'язків за договором
 • За невиконання чи неналежне виконання Клієнтом своїх обов'язків по кредиту згідно з Договором про надання споживчого кредиту АТ «ЮНЕКС БАНК» для фізичних осіб, Банк має право застосувати штраф за порушення умов Договору у розмірі 200,00 грн. за кожне порушення, якщо інше не передбачено законодавством.
 • За невиконання або неналежне виконання зобов’язань Сторонами за Договором Сторони несуть відповідальність згідно з чинним законодавством України.
 • За порушення строків повернення Кредиту та/або комісії за обслуговування та/або процентів та/ або комісій Позичальник сплачує Банку додатково до встановленої за Кредитом процентної ставки пеню з розрахунку подвійної облікової ставки НБУ від суми зазначеної простроченої заборгованості (суми Кредиту та/або комісії за обслуговування та/ або процентів та/або комісій), розрахованої за кожний день прострочення Платежу, включаючи день сплати заборгованості.
 • Сума пені не може бути більшою ніж 15% суми простроченого платежу. Загальна сума неустойки (штраф, пеня) не може перевищувати 50% суми кредиту.
 • У разі неналежного виконання Позичальником своїх зобов'язань за Кредитним Договором Банк має право звернутись до відповідних державних органів з метою задоволення своїх вимог, в тому числі і в примусовому порядку.
 • Банк має право, у визначених Договором випадках, вимагати дострокового погашення платежів за кредитом та відшкодування збитків, завданих йому порушенням зобов’язання.
 • Банк має право внесення інформації до Кредитного бюро/Кредитного реєстру Національного банку України та формування негативної кредитної історії, що може враховуватися Банком під час прийняття рішення щодо надання кредиту в майбутньому.
icon star icon star icon star

Хочеш залишити відгук про роботу Unex Bank?