Відділення та банкомати

Переваги банківських гарантій від Unex Bank

 • Bank Red
  Висока надійність
  кредитний рейтинг uaAAA
 • Check Red
  Швидке рішення
  швидкий розгляд заявки
 • Electronic Guarantee Red
  Дистанційне оформлення
  без нотаріального засвідчення документів
 • Agreement Red
  Просте оформлення
  угоди без застав, депозиту чи відкриття рахунку

Оформити банківські гарантії просто

images

Для оформлення банківської гарантії достатньо мінімального пакета документів.

Підготовка паперів для оформлення зазвичай займає менше години. Крім того, спеціалісти банку допоможуть вам заповнити всі форми та бланки для отримання гарантії без відвідування відділення!

Постійним клієнтам - знижки

Чим довше ви з Unex Bank, тим вигідніші умови оформлення гарантій: отримуйте гарантовану знижку від 10% до 30% на комісійну винагороду банку! Дисконтна програма діє безстроково та працює за двома простими правилами:

 1. Розмір знижки залежить від накопиченої суми сплачених комісій за гарантійні послуги Unex Bank;
 2. Знижка діє та збільшується разом із зростанням суми сплачених комісій без обмеження в часі. Але до моменту, поки клієнт за власної ініціативи не оформить гарантію в іншому банку.

Більше сплачених комісій - більше знижка!

Показати ще
30 000 50 000 100 000 200 000 300 000

Сума сплачених комісій, грн

30 000

50 000

100 000

200 000

300 000

Розмір знижки

10%

15%

20%

25%

30%

Умови програми лояльності

Всі види банківських гарантій від Unex Bank

 • Electronic Guarantee Red
  Електронна банківська гарантія 
  Банківська гарантія тендерного забезпечення без застави та депозиту для тендерів ProZorro

 • Bank Guarantee Red
  Банківська гарантія 
  виконання договору та повернення авансового платежу
 • Travel Guarantee Red
  Туристична гарантія
  передбачає відшкодування збитків, заподіяних туристу в разі виникнення обставин неплатоспроможності турфірми

 • Financial Guarantee Red
  Фінансова гарантія
  забезпечення договору про врегулювання небалансів для АТ «Укренерго», гарантії для ТОВ «Оператор ГТС України»

 • За вимогою замовника можливе оформлення гарантії без застави або з грошовим покриттям;
 • Оперативний розгляд заявки - можливе термінове оформлення гарантії протягом 2-х годин;
 • Гнучкі тарифи без прихованих комісій - можливі індивідуальні умови оформлення банківської гарантії;
 • Розмір разової банківської комісії залежить лише від суми та виду гарантії.

За додатковою інформацією стосовно вартості та процедури оформлення звертайтесь до наших фахівців:

Умови надання тендерної гарантії

images

Де можна використовувати банківські гарантії від Unex Bank

Електронні банківські гарантії для участі в тендері Prozorro можуть бути використані на численних платформах електронних закупівель на кшталт Zakupki.prom.ua, dzo.com.ua, SmartTender.biz тощо. Оформити електронну банківську гарантію тендерного забезпечення без застави та депозиту можна як в Києві, так і з інших населених пунктів по всій Україні.

Показати ще

Телефонуй: +38 (050) 379 7999, +38 (067) 347 6759

Пиши: [email protected]

Є запитання?

images

Корисна інформація

Питання та відповіді Файли для завантаження

Банківська гарантія – це письмова угода, згідно якої банк зобов’язаний виконати фінансові умови контракту перед контрагентом клієнта банку, що є вигодонабувачем за гарантією, якщо останній пред'явить вимогу та повідомить про невиконання Клієнтом зобов’язань, передбачених умовами гарантії.

Так, надання договорів і контрактів — обов'язковий пункт.

Для оформлення банківської гарантії підприємство має вести беззбиткову діяльність та не мати простроченої заборгованості перед кредиторами.

Звертайтеся за прямими телефонами фахівців відділу банківських гарантій Юнекс Банку. Вони нададуть усі необхідні консультації та допоможуть з підготовкою документів. Оформити банківську гарантію в Юнекс Банк за потреби можна лише за 2 години.

Банківські гарантії

Банківські гарантії – це документ, що його банк (Гарант) надає клієнту (Принципалу), та який є фактичним зобов’язанням банку сплатити борг клієнта перед третьою особою, наприклад, організатором держзакупівлі у якості платні за порушення умов такої закупівлі. Або компанією, щодо якої було порушено умови контракту в частині сплати товарів чи послуг. В термінології банківських гарантій така третя особа зветься Бенефіціаром, тобто вигодонабувачем.

Банківські гарантії мають дуже широке поле застосування у бізнес-практиці, проте в Україні вони набули найбільшого розповсюдження через окремі законодавчі вимоги. Наприклад, банківські гарантії потрібні для участі компанії в державних тендерах. В такому випадку банківські гарантії виступають для організатора конкурсу підтвердженням, що у разі порушень умов тендеру компанія-учасник зможе сплатити організатором неустойку, яка фактично покриває витрати на організацію нового тендеру.

Показати ще

Банківська гарантія

Також в Україні користується підвищеним попитом через законодавчі вимоги туристична гарантія. Дана банківська гарантія є обов’язковою для туристичних компаній та операторів, а її умови регламентовані Законом України «Про туризм». Бенефіціаром за цим видом банківської гарантії виступає турист, якому туристична компанія або оператор надають послуги. У разі, якщо принципал, тобто постачальник туристичних послуг та отримувач гарантії, буде визнаний неплатоспроможнім, або по відношенню до нього буде розпочато процедуру ліквідації чи банкрутства, банк, що видав банківську гарантію, має компенсувати втрати туриста.

Показати ще

Договір банківської гарантії

Для максимально оперативного оформлення банківської гарантії в АТ «ЮНЕКС БАНК» використовується модель, що базується на публічній пропозиції (оферті) на укладання договору банківської гарантії. При цьому усі істотні характеристики банківської гарантії, в том числі сума гарантії, строк іі дії та розмір комісійної винагороди зазначаються у договорі на приєднання до договору банківської гарантії, що є її невід’ємним додатком.

Публічний договір банківської гарантії, а також шаблон додатку до нього розміщений в розділі документи та доступний для ознайомлення.

Показати ще

Безвідклична банківська гарантія

Безвідклична банківська гарантія – це найбільш розповсюджений вид банківських гарантій, що не допускає відкликання гарантії при настанні будь-яких умов. Крім того, гарантії також розділяють на умовні та безумовні. Умовні передбачають виконання гарантом зобов’язань перед бенефіціаром при настанні конкретних обставин. Безумовна банківська гарантія застосовується нечасто, адже вона вимагає від гаранту виконати зобов’язання перед бенефіціаром за першої вимоги останнього, навіть без надання додаткових документів або підтверджень.

Найбільш розповсюджені в Україні банківські гарантії є безвідкличними та умовними банківськими гарантіями.

Показати ще
icon star icon star icon star

Хочеш залишити відгук про роботу Unex Bank?