Відділення та банкомати

Доступні кредити 5-7-9%

Unex Bank є учасником державної програми підтримки мікро, малого, середнього та великого бізнесу «Доступні кредити 5-7-9%». Програма передбачає надання фінансової допомоги бізнесу шляхом часткової компенсації процентної ставки до рівня 7%, 9% або 13% річних за кредитами в національній валюті.


Державна програма кредитування малого бізнесу реалізується Урядом України за ініціативи Президента України. Регламентується Порядком надання фінансової державної підтримки суб’єктам мікропідприємництва та малого підприємництва, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України № 28 від 24 січня 2020 року. Програму впроваджено з 1 лютого 2020 року.

Показати ще

Хто може скористатися програмою фінансування 5-7-9% від Unex Bank

Кредитування на пільгових умовах доступне для усіх позичальників - юридичних або фізичних осіб-підприємців, зареєстрованих на підконтрольній території Україні. Також за програмою кредит 5-7-9% умови наступні:

 • Кінцевий бенефіціарний власник (контролер) є резидентом України;
 • Термін ведення господарської діяльності - понад 12 місяців.
 • Вид діяльності згідно з КВЕД відповідає вимогам. Зокрема до участі в Програмі допускаютья всі види діяльності, окрім: виробництва алкоголю, тютюнових виробів, вибухових речовин, зброї, фінансової та страхової діяльності, програмування, азартних ігор, тощо.
 • Загальний обсяг державної підтримки, отриманий позичальником та/або учасниками групи протягом будь-якого трирічного періоду реалізації програми, не може перевищувати еквіваленту 200 тис.євро, з урахуванням вимог та критеріїв в частині допомоги на подолання наслідків, спричинених короновірусною хворобою COVID-19, встановлених постановою Кабінету Міністрів України від 03.03.2021 № 200.
Показати ще

Загальні умови кредитування 5-7-9%*

Умови
 • Ставка**

  7%, 9%, 13% річних

 • Строк кредитування

  до 60 місяців

 • Комісія за надання кредиту

  від 0,75% від суми кредиту (разово)

 • Комісія за обслуговування кредиту (за покриття операційних витрат банку)

  від 0,75% від суми кредиту (разово)

 • Сума кредитування

  до 60 млн грн

 • Цільове призначення
  • поповнення оборотного капіталу;

  • інвестиційні цілі.

 • Валюта

  гривня

Що всередині

Умови

Ставка**

7%, 9%, 13% річних

Строк кредитування

до 60 місяців

Комісія за надання кредиту

від 0,75% від суми кредиту (разово)

Комісія за обслуговування кредиту (за покриття операційних витрат банку)

від 0,75% від суми кредиту (разово)

Сума кредитування

до 60 млн грн

Цільове призначення

 • поповнення оборотного капіталу;

 • інвестиційні цілі.

Валюта

гривня

*Детально умови кредитування прораховуються окремо для кожного клієнта, в залежності від терміну ведення діяльності, сегменту клієнта та цілі кредитування.


**компенсаційна ставка, яку сплачує Позичальник за умови відповідності програмі «Доступні кредити 5-7-9%». Базова ставка кредитування залежить від Індексу UIRD (три місяці) плюс п'ять/сім або дев'ять (в залежності від цілі кредитування) процентних пунктів, яка на період воєнного стану та протягом 90 календарних днів після його припинення чи скасування може бути збільшена до 20 відсотків річних. Водночас державна підтримка у вигляді компенсації відсотків на збільшену частину процентної ставки, що перевищує розміру визначеної базової процентної ставки, не надається, а така збільшена частина процентної ставки сплачується суб’єктом підприємництва.

Показати ще

На які цілі можна залучити доступні кредити 5-7-9%

Державний кредит на розвиток бізнесу можна використовувати для різних задач. Проте цільове призначення кредиту за Програмою фінансування "5-7-9%" обмежене наступними напрямами:


 • інвестиційні цілі, зокрема придбання та/або модернізація основних засобів суб'єктом підприємництва, за винятком придбання транспортних засобів (крім тих, що будуть використовуватися в комерційних та виробничих цілях);
 • придбання нежитлової нерухомості та/або земельних ділянок з метою провадження суб'єктом підприємництва господарської діяльності без права передачі такої нерухомості в платне або безоплатне користування третім особам;
 • здійснення будівництва, реконструкції, ремонту у нежитлових приміщеннях, у яких суб'єкт підприємництва провадить основну господарську діяльність, які на праві власності або користування належать суб'єкту підприємництва;
 • придбання об'єктів права інтелектуальної власності, за договорами комерційної концесії (франчайзингу), пов'язаних із реалізацією суб'єктом підприємництва кредитно-інвестиційного проєкту;
 • фінансування оборотного капіталу.


Доступні кредити 5-7-9% - відгуки краще за цифри

Програма 5-7-9% - найпопулярніший вид кредитування бізнесу, про що свідчать численні позитивні відгуки підприємців: від старту програми у лютому 2020 року її умовами скористалися більше 66 000 бізнесменів. У липні 2023 року щотижня українські підприємці отримують понад 3 млрд грн за умовами програми 5-7-9%.

Показати ще
icon star icon star icon star

Хочеш залишити відгук про роботу Unex Bank?