Відділення та банкомати

Переваги кредиту на купівлю обладнання в Юнекс Банку

Виробничий бізнес потребує сучасних технологічних рішень й постійного оновлення обладнання, щоб забезпечити тривалий та динамічний розвиток. Проте використання власних коштів підприємства для модернізації існуючого та придбання нового обладнання призводить до відволікання обігових коштів та зрештою прозводить до зворотного ефекту - уповільнює розвиток бізнесу.

Тому Юнекс Банк пропонує комфортні та вигідні умови фінансування капітальних витрат вашого бізнесу, пов’язаних із придбанням обладнання.

Якщо ви хочете придбати, модернізувати, реконструювати основні засоби або плануєте започаткувати додатковий напрямок діяльності, кредит на купівлю обладнання - кращий вибір серед інших кредитних продуктів для бізнесу від Юнекс Банку.


Ми гарантуємо:

 • Увагу до деталей;
 • Швидкіст в ухваленні рішень;
 • Готовність до компромісу;
 • Підтримку менеджера 24/7;
 • Відсутність формального підходу.

Давайте розвиватися разом!


Ми на зв'язку: 0 800 3 111 33 | [email protected]

Показати ще

Умови програми фінансування

Умови
 • Строк фінансування

  До 60 місяців

 • Форма фінансування

  Строковий кредит

 • Валюта

  Гривня

 • Цільове призначення

  Придбання обладнання та започаткування додаткового напряму діяльності

 • Авансовий внесок
  • Не менше 20%, якщо обладнання підлягає демонтажу;

  • Не менше 40%, якщо обладнання не підлягає демонтажу або обладнання має унікальний профіль використання.

 • Комісійна винагорода

  За надання кредиту — не більше 1%

 • Забезпечення

  Об'єкт кредитування

 • Страхування

  Здійснюється в обов’язковому порядку в страховій компанії, акредитованій банком

Що всередині

Умови

Строк фінансування

До 60 місяців

Форма фінансування

Строковий кредит

Валюта

Гривня

Цільове призначення

Придбання обладнання та започаткування додаткового напряму діяльності

Авансовий внесок

 • Не менше 20%, якщо обладнання підлягає демонтажу;

 • Не менше 40%, якщо обладнання не підлягає демонтажу або обладнання має унікальний профіль використання.

Комісійна винагорода

За надання кредиту — не більше 1%

Забезпечення

Об'єкт кредитування

Страхування

Здійснюється в обов’язковому порядку в страховій компанії, акредитованій банком

Чому варто оформити кредит на придбання обладнання в Юнекс Банку

Довгий строк

Придбати обладнання в кредит в Юнекс Банку можна на строк до п’яти років. Такий термін дозволяє зменшити щомісячний платіж за кредитом на обладнання до комфортних для вашого бізнесу параметрів.


Комфортний аванс

Кредит із цільовим призначенням «на придбання обладнання та започаткування нового напряму діяльності» оформлюється із авансовим платежем від 20% для обладнання, що може бути демонтоване та переміщене, та від 40% для техніки, яку неможливо перемістити на іншу локацію. Підвищений авансовий платіж знадобиться також для придбання обладнання зі специфічним виробничим профілем.


Вигідні ставки

Юнекс банк пропонує кредит на закупівлю обладнання з відсотковою ставкою від 11% річних у гривні. Фінансування в іноземній валюті за цією програмою не передбачено. Комісійна винагорода за видачу кредиту не перевищує 1% від суми кредитування та стягується одноразово.


Без додаткового забезпечення

Об’єктом застави за кредитом на обладнання виступає сама техніка, яку бізнес купує із залученням кредитних коштів. 


Швидко ухвалюємо рішення

В Юнекс Банку ви завжди можете розраховувати на індивідуальний підхід та швидке ухвалення рішення. Подавайте заявку на отримання кредиту на купівлю обладнання просто зараз, вкажіть номер ЄДПРОУ компанії та бажану суму кредиту й ми швидко повідомимо вам про можливість отримати кредит на обладнання.


Шукаємо можливості, а не причини

Менеджер Юнекс Банку завжди на зв’язку та допоможе із підготовкою усіх необхідних документів для отримання кредиту на придбання виробничого обладнання, щоб оформлення угоди зайняло якомога менше часу. Адже ми розуміємо, що час – це гроші.


Замовляйте онлайн

Просто натисніть кнопку «Замовити консультацію» на сайті та заповніть коротку форму заявки на кредитування обладнання, щоб дізнатися про можливість отримання фінансування для вашого бізнесу.

Показати ще

Зверніть увагу

Кредит для ФОП

Динамічний розвиток бізнесу неможливий без залучення додаткових коштів. Особливо, коли йдеться про підприємців, що вже впевнено тримають бізнес-фронт та воліють розширити та масштабувати власну справу. Кредити приватним підприємцям повинні мати ряд особливостей, що враховуватимуть специфіку бізнес моделі. І ми в Unex Bank чудово знаємо про це.

Одна з ключових особливостей – швидкість ухвалення бізнес рішень. Великі компанії витрачають місяці та навіть роки від народження ідеї до її реалізації. Представники малого та середнього бізнесу на це витрачають тижні. Саме тому швидкі кредити для підприємців є запорукою сталого та динамічного розвитку бізнесу.

Показати ще

Кредит на довгий термін

Коли йдеться про інвестиційне кредитування, до якого слід віднести й придбання нового обладнання для розширення виробництва чи модернізації існуючих виробничих потужностей, дуже важливо мати доступ до довгого фондування. Позика на довгий термін якнайкраще підходить для вирішення таких бізнес-задач.

Гроші в кредит на довгий термін дають можливість здійснити ретельне фінансове планування та знизити тиск відсоткових витрат на підприємство, розподіляючи його у часі. Саме тому Unex Bank пропонує кредити на придбання техніки та обладнання на строк до 60 місяців.

Показати ще

Кредит для підприємців

Залучення банківського фінансування дозволить уникнути відволікання обігових коштів від діяльності, що генерує прибуток. Кредит підприємцям на купівлю обладнання дозволить розширити бізнес, наприклад, відкрити ще одну піцерію чи запустити додаткову лінію фасування продукції, або навіть започаткувати абсолютно новий напрям діяльності. Він підійде у випадках, коли підприємству потрбіна нова сільгосптехніка або спецтехніка.

Важливо, що кредитування підприємств на придбання обладнання не вимагає від бізнесу надання додаткової застави. Забезпеченням по кредиту виступає власне виробнича техніка чи обладнання, яке підприємство купує для налагодження виробництва додаткової продукції або збільшення потужностей, що вже існують.

Якщо обладнання, на придбання якого залучається кредит підприємцям, можна демонтувати та зрештою встановити в іншому виробничому приміщенні, бізнес має сплатити лише 20% авансового внеску з власних коштів.

У випадку, коли кредитування підприємств здійснюється на купівлю устаткування, що неможливо демонтувати, або спорядження має унікальну специфіку використання, для якої на ринку України не має інших потенційних покупців, мінімальний авансовий внесок збільшується вдвічі – до 40% від вартості обладнання.

Показати ще

Взяти кредит на довгий термін

Ще однією обов’язковою умовою отримання фінансування за програмою «Кредит на купівлю обладнання» є страхування устаткування, що виступає забезпеченням по кредиту. Unex Bank співпрацює з кількома страховими компаніями та постійно розширює перелік акредитованих страховиків, тож підприємець може самостійно обрати компанію, умови якої йому підходять найбільше.

Щоб дізнатися більше про умови кредитування або отримати оперативне попереднє рішення про можливість отримання позики саме для вашого бізнесу, не обов’язково їхати до офісу Unex Bank. Для цього достатньо заповнити невеличку форму онлайн.

Усі онлайн-заявки потрапляють безпосередньо до менеджерів бізнес-департаменту Unex Bank та швидко обробляються. Тож ви можете бути впевненими, що ваше звернення не залишиться без уваги та за декілька хвилин один з наших співробітників зателефонує вам, щоб з’ясувати усі ваші потреби та знайти найкраще рішення саме для вашого підприємства.

Якщо ви надаєте перевагу живому спілкуванню, телефонуйте просто зараз до Служби турботи Unex Bank та попросіть з’єднати вас з менеджером бізнес-департаменту. Він проконсультує вас щодо найоптимальніших умов та отримати кредит на розвиток бізнесу.

Показати ще
icon star icon star icon star

Хочеш залишити відгук про роботу Unex Bank?