Відділення та банкомати

Зручні банківські послуги для ФОП

Рахунки та картки Фінансування Депозити

Розвивайтеся

Отримуйте кошти для розвитку вашого бізнесу на вигідних умовах. Купуйте техніку та транспорт у лізинг, отримуйте швидкий кредит на поповнення обігових коштів або залучайте кошти для інвестування під заставу нерухомості

Заробляйте

Розміщуйте вільні кошти на максимально комфортних для вашого бізнесу умовах. В Unex Bank ви завжди отримаєте вигідні ставки та гнучкі умови, а ваші гроші працюватимуть та приноситимуть прибуток навіть вночі, коли ви відпочиваєте

Банк для ФОП

Далеко не завжди вимоги фізичних осіб підприємців до обслуговуючого банку обмежуються лише наявністю базових фінансових послуг, які можна отримати дистанційно. Якщо сутність підприємницької діяльності ФОП пов’язана з експортними чи імпортними операціями, у випадках, коли подальший розвиток бізнесу потребує залучення позикових грошей для придбання обладнання, поповнення обігових коштів чи для закупівлі партії товару, найкращий банк для ФОП – не той, чиї компетенції обмежуються лише зручним додатком у смартфоні.


Відкриття рахунку не займе багато часу у ФОП, навіть якщо для цього потрібно завітати до найближчого відділення банку. А от отримати кредит готівкою для ФОП зі зниженою ставкою можна далеко не в кожній фінустанові.


Загалом банки для ФОП, які мають виокремлені підрозділи для обслуговування мікро- та малого бізнесу, пропонують відносно стандартний набір послуг для підприємців. Проте не всі вони можуть забезпечити справді комфортні правила обслуговування, індивідуальні умови за продуктами. Навпаки, у більшості випадків йтиметься про максимально стандартизовані продукти, зміна умов за якими є неможливою.

Показати ще

Банківські послуги для підприємців

Ми в Unex Bank ставимося до кожного нашого клієнта, як до партнера. Адже розуміємо, що успішність їхнього бізнесу є запорукою нашого власного успіху. Саме тому навіть невеликі компанії та підприємці отримують в Unex Bank дещо більше, ніж просто банківські послуги для ФОП – увагу, індивідуальний підхід та умови, персонального менеджера та підтримку у будь-яких питаннях, що стосуються фінансів.


Ми пропонуємо повний перелік банківських послуг для ФОП. Депозити від Unex Bank для підприємців створені таким чином, щоб ви отримували максимум вигоди від розміщення тимчасово вільних коштів, й при цьому зберігали комфортний для вашого бізнесу режим доступу до грошей.


Швидкі кредити готівкою, кредити на купівлю обладнання чи поповнення обігових коштів. Лізинг, в тому числі за програмою 5-7-9%, або класичне кредитування за пільговими умовами в рамках держпрограми 5-7-9% - в Unex Bank ваш бізнес знайде кредитні програми, що якнайкраще підійдуть саме вашому бізнесу.


І, звісно, ми пропонуємо комфортні та вигідні умови обслуговування поточного рахунку. Рахунок ФОП для підприємця в Unex Bank тарифікується за моделлю «все включено» та без абонплати. Це означає, що ви отримаєте повний перелік потрібних банківських послуг в одному пакеті. А Unex Bank навіть нараховуватиме відсотки на залишок коштів підприємця, що зберігаються на карті.


Спробуйте комфортний та вигідний банкінг для ФОП від Unex Bank.

Показати ще
icon star icon star icon star

Хочеш залишити відгук про роботу Unex Bank?