Відділення та банкомати

Переваги картки

 • Limit Red
  Гроші під рукою
  Кредитний ліміт до 100 000 гривень
 • Calendar Red
  Користуйся без відсотків
  Пільговий грейс-період по картці до 62 днів
 • Cashback Red
  Кешбек на все
  1% на всі* розрахункові операції від 1 гривні
 • Time Red
  Швидко. Онлайн!
  Оформлюй онлайн на сайті за 10 хвилин
 • Unexcard 2 0 Image New 245 197 Px

  Кешбек на все - підключай та заробляй!

  Отримуй на картку 1% з кожної розрахункової операції, крім вичерпного переліку* MCC
  • Без необхідності обирати категорії!
  • З автоматичною щомісячною виплатою на картку!
  • Працює навіть за кордоном!

Як отримати картку?

Як це працює?

- переконайся, що в твоєму смартфоні встановлено застосунок Дія, та тисни на кнопку нижче "Оформити онлайн";
- пройди просту процедуру ідентифікації та відкриття рахунку і підпиши договір за допомогою Дія.Підпису;
- додай твою нову картку єПідтримка до гаманця Google Pay або Apple Pay. Для цього скористайся даними про номер картки, строк її дії та CVV, які ти отримаєш у sms на свій смартфон протягом кількох секунд.

Просто зараз онлайн

images

У відділенні Юнекс Банку

images

Отримай свою картку Unex Card в одному з відділень Юнекс Банку. Обирай найближчий до себе офіс та рушай за карткою.

Зауваж, що для оформлення картки тобі знадобляться деякі документи. Зокрема паспорт громадянина України (книжечка або ID-картка) та ідентифікаційний код (РНОКПП). У наших відділеннях ти також можеш пройти ідентифікацію за допомогою застосунку Дія.

Тарифи

Що всередині
 • Кредитний ліміт

  До 100 000 грн

 • Пільговий період

  до 62 днів

 • Відсоткова ставка

  4,3% в місяць

 • Кешбек

  1% на всі* розрахункові операції від 1 грн

 • Мобільний додаток

  ТАК

Послуга

Що всередині

Кредитний ліміт

До 100 000 грн

Пільговий період

до 62 днів

Відсоткова ставка

4,3% в місяць

Кешбек

1% на всі* розрахункові операції від 1 грн

Мобільний додаток

ТАК

Кредитна картка з пільговим періодом

Ти можеш взагалі не зважати на відсоткову ставку та не сплачувати жодної копійки за користування кредитними коштами, якщо будеш вправно використовувати пільговий період кредитної картки.Що таке грейс-період

Пільговий або грейс-період – це термін, впродовж якого банк не нараховує відсотків за кредитом по картці. Проте слід зауважити кілька особливостей даної опції кредитної картки та дотримуватись кількох простих правил, щоб уникнути небажаних витрат. За кредитною карткою Unex Card для усіх клієнтів автоматично встановлено пільговий період тривалістю до 62 днів. Тобі не треба робити жодних додаткових дій, щоб використовувати пільговий період кредитної картки – він вже активований.Чому «до»?

Коли банки вказують тривалість грейс-періоду, вони завжди додають до кількості пільгових днів приставку «до». Це не хитрощі й не маркетингові трюки, а лише особливості обліку кредитної заборгованості. Справа в тому, що відлік пільгового періоду завжди починається з моменту першої витрати кредитних коштів з картки. Наприклад, купівлі товару за рахунок кредитного ліміту, чи зняття коштів у банкоматі. Тобто початком дії пільгового періоду завжди буде «плаваюча» дата.

У той же час кінець дії пільгового періоду зафіксований календарним графіком нарахування відсотків по кредиту. За карткою Unex Card такою датою є останній робочий день місяця. Тому якщо ти вперше скористаєшся кредитними коштами першого числа, максимальна тривалість грейс-періода складатиме 62 дні. Але якщо перша витрата відбудеться 31-го, максимальний строк не перевищуватиме 31 день.Як відновити пільговий період

Пільговий період кредитної картки можна використовувати безліч разів. Як тільки ти повністю погасиш кредитні кошти, якими скористався, відлік пільгового періоду почнеться заново.

Показати ще

Умови картки

Тарифи Калькулятор Приклад розрахунку вартості
Умови
 • Оформлення картки

  Безкоштовно

 • Пільговий період

  до 62 днів

 • Мінімальне щомісячне погашення

  усі нараховані проценти, штрафи та пені за попередні періоди (у разі виникнення) і 3% обов’язкова частка погашення тіла заборгованості

 • Комісія за зняття готівки

  4,5% + 5 грн

 • Дата погашення місячного платежу

  до 25 числа кожного місяця

 • Мобільний банкінг

  Так

Послуга

Умови

Оформлення картки

Безкоштовно

Пільговий період

до 62 днів

Мінімальне щомісячне погашення

усі нараховані проценти, штрафи та пені за попередні періоди (у разі виникнення) і 3% обов’язкова частка погашення тіла заборгованості

Комісія за зняття готівки

4,5% + 5 грн

Дата погашення місячного платежу

до 25 числа кожного місяця

Мобільний банкінг

Так

 • Ліміт 100 000,00 грн на термін 12 місяців з річною ставкою 52%
 • Комісія СМС-banking в місяць 25 грн.
 • Загальні витрати за кредитом складають 50101.78
 • Орієнтовна загальна вартість кредиту для клієнта за весь строк користування кредитом (сума кредиту та загальні витрати за кредитом) 150101.78 грн

Розрахунок реальної річної процентної ставки здійснюється на підставі вимог Постанови Правління НБУ № 49 від 08.06.2017 року.Враховуючи неможливість визначити модель поведінки Клієнта по використанню та поверненню коштів відновлювальної кредитної лінії, загальна вартість кредиту та реальна річна процента ставка та інші обов'язкові платежі за додаткові та супутні послуги Банку розраховані з наступними припущеннями:

 • Ліміт кредиту було використано одноразово в день його встановлення та заборгованість не повернуто протягом пільгового періоду і погашається щомісячно в розмірі обов’язкового мінімального платежу впродовж 12 місяців.
 • Розмір останнього платежу може відрізнятися від платежу, зазначеного в цьому пункті, і дорівнюватиме сумі фактичної заборгованості за кредитом та процентами, комісіями, що залишилася після сплати Клієнтом всіх попередніх платежів.
 • Розмір комісій за отримання готівки визначений на дату розрахунку. Розмір комісій може змінюватися в разі внесення змін в Тарифи Банку в порядку, визначеному в Договорі. Розрахунок комісії за зняття готівкових коштів здійснено з припущенням, що в день встановлення ліміту, кредит був отриманий готівкою через касу Банку.
 • Банк обчислює реальну річну процентну ставку, базуючись на припущенні, що Договір залишається дійсним протягом строку дії, передбаченого умовами Договору, та що Банк і Клієнт виконають свої обов’язки на умовах та у строки, визначені в Договорі.

Корисна інформація

Питання та відповіді Документи для ознайомлення


Оформлюй онлайн:

1. Тисни "Оформити онлайн", введи свій номер телефону та пройди онлайн ідентифікацію;

2. Заповни невеличку анкету та за хвилину отримай рішення по кредиту;

3. Пройди фотоверифікацію та підпиши договір електронним підписом;

4. Додай дані твоєї картки UNEX CASH до гаманця Google Pay або Apple Pay - їх вже надіслано на твій мобільний;

Все готово! Можна рушати за покупками - кредитні кошти вже зараховані на картку!


Або у відділенні банку:

Завітай до найближчого відділення Unex Bank: наші менеджери допоможуть тобі оформити та налаштувати картку #простозручно!


У пільговому періоді враховуються всі видаткові операції з картки: зняття готівки, оплата карткою в магазинах та мережі Інтернет, а також безготівкові перекази.

Термін дії пільгового періоду триває з дати виникнення заборгованості по кредиту до дати погашення кредиту, за умови, що таке погашення здійснюється в повній сумі заборгованості до останнього робочого дня місяця, наступного за місяцем виникнення заборгованості.

За умови повного погашення усієї наявної заборгованості за кредитною карткою.

Усі умови кешбеку, зокрема правила акції, перелік операцій та МСС-кодів, за якими кешбек не нараховується, ти можеш дізнатися за посиланням.

Розмір кредитного ліміту на картці визначається банком. При наданні паспорту та ІПН, Ви можете розраховувати на суму до 100 000 грн. Документи, які підтверджують рівень ваших доходів необхідні для отримання суми кредитного ліміту більше 50 000 грн.

Так, Ви можете звернутися до відділення банку із заявою на збільшення кредитного ліміту, надавши підтвердження свого додаткового доходу і фінансового стану.

Щоб не платити відсотки за користування кредитом, погашайте заборгованість, що виникла від початку використання коштів, до 25 числа наступного місяця

Так, звісно. Ви можете розраховуватися кредитною карткою в будь-якій точці світу. Конвертація у валюту картки здійснюється автоматично. Завчасно попереджайте Банк про виїзд за кордон, звернувшись до Служби турботи за телефонами +38 (044) 585 14 87 (за тарифами оператора) або 0 800 3 111 33 (безкоштовно в межах України).

Максимальна сума, яку можна отримати з рахунку кредитної картки в банкоматі, дорівнює розміру доступного залишку кредитного ліміту з урахуванням самостійно встановлених лімітів, та комісії за зняття готівкових коштів відповідно до тарифів Банку, але не більше встановленого в банкоматі ліміту.

 • Що таке обов’язковий мінімальний платіж?

Обов’язковий мінімальний платіж - це мінімальна сума, яку обов’язково необхідно вносити на рахунок кредитної картки до 25 числа кожного місяця, окрім місяця початку використання кредитних коштів. Таким чином, за наявності заборгованості Ви щомісячно вносите на картку будь-яку суму, але не меншу за обов‘язковий мінімальний платіж.

 • З чого складається обов’язковий мінімальний платіж?

Обов’язковий мінімальний платіж складається з обов’язкової частки погашення тіла заборгованості, а також усіх нарахованих процентів, штрафів та пені за попередні періоди (у разі виникнення).

 • Як дізнатися суму обов’язкового мінімального платежу?

Обов’язковий мінімальний платіж розраховується кожного першого робочого дня місяця та надсилається клієнтові в СМС за номером фінансового телефону, що був вказаний в анкеті на оформлення кредитної картки.

Кожного разу, коли ти відкриваєш депозит, отримуєш кредит, оформлюєш платіжну чи кредитну картку, не відвідуючи відділення, ми:

 • укладаємо угоду в електронному вигляді;
 • підписуємо її кваліфікованим електронним підписом (КЕП) уповноваженого співробітника;
 • та надсилаємо тобі в СМС посилання на завантаження підписаного електронного договору.

Він має таку саму юридичну силу, як і звичайний паперовий документ.

Ти можеш будь-якої миті переконатися в аутентичності кваліфікованого електронного підпису, перевіривши його на одному з електронних майданчиків: Дія або на сайті Центрального засвідчувального органу Мінцифри. Для цього:

1. Спершу завантаж підписаний документ на свій пристрій. Для цього перейди за посиланням, що банк надіслав тобі в СМС при оформленні продукту.

2. Переходь на https://sign.diia.gov.ua/verify або https://czo.gov.ua/verify.

3. Завантаж збережений документ у сервіс перевірки.

4. Натисни кнопку "Перевірити".

5. Результат перевірки відобразиться у вікні сервісу.

6. Для перегляду підписаного договору натисни "Файл без підпису" або "Завантажити", та завантаж електроний архів з документами.

7. Укладений договір знайдеш у теці "GeneratedAgreement".

Для громадян України для відкриття потрібно лише:

 • паспорт громадянина України у вигляді книжечки (або паспорт громадянина України для виїзду за кордон або паспорт у формі ID-картки, або інший документ, що посвідчує особу;
 • індивідуальний податковий номер (ІПН) ,крім випадку наявності у паспорті Клієнта відмітки про дозвіл здійснювати будь-які платежі за серією (за наявності) та номером паспорту або до паспорта яких внесені дані про реєстраційний номер облікової картки платника податків) (для фізичних осіб - резидентів);
 • довідка про реєстрацію місця проживання (у разі надання паспорта у формі ID-картки).


Для іноземних громадян, що:

 • постійно проживають в Україні: паспортний документ з відміткою про наявність дозволу на постійне проживання, Індивідуальний податковий номер (ІПН) за наявності і посвідка на постійне місце проживання;
 • тимчасово знаходяться в Україні: паспортний документ і посвідка на тимчасове проживання (строк дії посвідки на момент звернення Клієнта має бути діючим не менше 3 місяців з моменту відкриття відповідного поточного рахунку), Індивідуальний податковий номер (ІПН) за наявності;

Перелік документів, які необхідні для відкриття рахунку по довіреності, малолітнім особам( до 14 років) доступні за посиланням.

icon Актуальний
Інформація про істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту «Кредитна картка UNEX CARD 2.0»
icon Актуальний
Тарифи за послуги та операції тарифного плану «Кредитна картка UNEX CARD 2.0»
icon Актуальний
Офіційні правила програм лояльності
icon Актуальний
Публічна пропозиція АТ «ЮНЕКС БАНК» на укладення Договору про комплексне банківське обслуговування фізичних осіб від 29.03.2024 р. (діє з 29.04.2024 р.)
icon Актуальний
Договір про надання разових платіжних послуг для фізичних осіб (публічна частина) від 07.11.2023 року. Діє з 08.11.2023 року.
icon Актуальний
Анкета-заява про відкриття поточного рахунку з випуском дебетно-кредитної картки
icon Актуальний
Пам`ятка позичальника, який має заборгованість перед банком
icon Актуальний
Повідомлення для клієнтів щодо кредитного реєстру
icon Актуальний
Перелік документів для оформлення кредитної картки
icon Актуальний
Інформація для позичальників-військовослужбовців
icon Актуальний
Правила користування платіжними картками (діють з 22.12.2023 р.)
icon Актуальний
Загальні правила безпечного користування мобільним додатком
icon Актуальний
Перелік документів для відкриття поточного рахунку довіреними особами та неповнолітніми
icon Актуальний
Інформація для ознайомлення користувачів (клієнтів) про умови надання платіжних та фінансових послуг

Попередження та можливі наслідки

Попередження про можливі наслідки Можливі наслідки
Попередження про можливі наслідки для клієнта
 • Клієнт повертає суму кредиту, комісії та відсотки за користування кредитом відповідно до умов Договору про надання кредиту АТ «Юнекс Банк» для фізичних осіб і вимог законодавства України.
 • Банку забороняється вимагати від Клієнта придбання будь-яких послуг від банку або спорідненої чи пов`язаної з ним особи як обов`язкову умову надання цих послуг (крім надання пакету банківських послуг).
 • Банк не має права вносити зміни в укладених з клієнтами договорах в односторонньому порядку без обов`язкового повідомлення і згоди Клієнта відповідно до умов договору та чинного законодавства України.
 • Клієнт має право відмовитися від отримання рекламних матеріалів за допомогою каналів дистанційного електронного обслуговування.
 • Клієнт має право відмовитися від Договору про надання кредиту АТ «Юнекс Банк» для фізичних осіб протягом 14 календарних днів з дня укладення згідно п.3.2.43.30. Публічна пропозиція АТ «Юнекс Банк» на оформлення Договору про комплексне банківське обслуговування фізичних осіб (в разі відмови від такого договору клієнт протягом 7 днів з дати подання письмового повідомлення про відмову від договору зобов`язаний повернути Банку грошові кошти, отримані відповідно до цього договору, і сплатити відсотки/комісії за період з дня отримання коштів до дня їх повернення за ставкою, встановленою договором і Тарифами, та вчиняє інші дії, передбачені Законом України «про споживче кредитування» або Публічна пропозиція АТ «Юнекс Банк» на оформлення Договору про комплексне банківське обслуговування фізичних осіб.
 • Клієнт має право після припинення дії договору про надання банківської послуги, включно у зв’язку із завершенням строку дії, розірванням або виконанням такого договору, звернутися до Банку із запитом на інформацію (довідку), що стосується виконання сторонами своїх зобов’язань, установлених договором, включаючи інформацію (довідку) про відсутність заборгованості та виконання зобов’язань Клієнта за договором у повному обсязі, яку Банк надає у формі паперового або електронного документа (за вибором Клієнта) протягом п’яти робочих днів із дня отримання банком такого запиту.
 • Клієнт має право здійснювати в будь-який час повністю або частково дострокове погашення за Кредитною лінією / Овердрафтом, в тому числі шляхом збільшення суми періодичних платежів.
 • Достроково, частково або в повному обсязі виконати свої зобов`язання за Договором без сплати Банку додаткових плат.
 • При оформленні кредитного ліміту/ліміту овердрафту Банком Клієнту відкривається Поточний рахунок з використанням платіжної картки на умовах тарифного плану за договором.
 • Клієнт має право на відмову від договору про надання фінансових послуг в порядку і на умовах, визначених:

1. Законодавством, зокрема, щодо споживчого кредиту;

2. Законом України «Про споживче кредитування»;

3. Договором, укладеним між АТ «Юнекс Банк» і Клієнтом.

Можливі наслідки у разі невиконання клієнтом зобов’язань за договором
 • У разі порушення термінів погашення заборгованості за Кредитною лінією Банк має право нараховувати (застосовувати) штрафні санкції у розмірі, у строки та порядку, визначених Публічною пропозицією АТ «Юнекс Банк» на оформлення Договору про комплексне банківське обслуговування фізичних осіб та Тарифами, а також здійснювати інші дії, передбачені Договором.
 • Штраф за порушення терміну оплати обов`язкового щомісячного платежу за кожен факт прострочення платежу в розмірі 0,1% мінімум 100 грн. за кожне порушення, якщо інше не передбачено законодавством.
 • За невиконання або неналежне виконання зобов`язань Сторонами за Договором Сторони несуть відповідальність відповідно до чинного законодавства України.
 • У разі несвоєчасного повернення кредиту/овердрафту та/або сплати відсотків/комісій за користування Кредитом/Овердрафтом Банк має право вимагати дострокового погашення від Клієнта Кредиту/Овердрафту та сплати відсотків/комісій та/або (у разі виникнення) суми несанкціонованого овердрафту та має право на договірне списання коштів з усіх рахунків клієнта в розмірах, необхідних для погашення такої заборгованості відповідно до умов Публічної пропозиції АТ «Юнекс Банк» на оформлення Договору про комплексне банківське обслуговування фізичних осіб.
 • За порушення термінів повернення кредиту та/або комісії за обслуговування та/або відсотків і/або комісій Позичальник сплачує Банку додатково до встановленої за Кредитом процентної ставки пеню з розрахунку подвійної облікової ставки НБУ від суми зазначеної простроченої заборгованості (суми Кредиту та/або комісії за обслуговування і/або відсотків і/або комісій), розрахованої за кожний день прострочення платежу, включаючи день сплати заборгованості.
 • У разі неналежного виконання Позичальником своїх зобов`язань за кредитним договором Банк має право звернутися до відповідних державних органів з метою задоволення своїх вимог, в тому числі і в примусовому порядку.
 • Банк має право у визначених договором випадках вимагати дострокового погашення платежів по кредиту та відшкодування збитків, завданих йому порушенням зобов`язання.
 • Банк має право на внесення інформації в кредитні бюро/кредитний реєстр Національного банку України і формування негативної кредитної історії, яка може враховуватися банком при прийнятті рішення про надання кредиту в майбутньому.
qr-image
icon star icon star icon star

Хочеш залишити відгук про роботу Unex Bank?