Відділення та банкомати

Про систему грошових переказів MoneyGram

MoneyGram - один із світових лідерів у галузі грошових переказів, обслуговує грошові перекази у всьому світу.


Світова мережа відділень MoneyGram налічує більш ніж 350 000 відділень. Партнерами компанії є національні поштові служби, фінансові установи та найбільші торгівельні мережі у більш ніж 196 країнах світу.


Отримуй або відправляй грошовий переказ в євро чи доларах США у будь-якій країні світу, де є пункти обслуговування системи MoneyGram. Повну інформацію про систему MoneyGram можна отримати на сайті moneygram.com або на її сторінці у Facebook.

Показати ще
 • Звернись до будь-якого відділення Юнекс Банк або в найближчий пункт обслуговування MoneyGram;
 • Надай операціоністу паспорт або документ, що його замінює;
 • Повідом операціоністу суму, валюту, країну одержання переказу, ПІБ одержувача;
 • Підпиши заяву на відправлення переказу та внеси грошові кошти в касу;
 • Передай одержувачу контрольний номер переказу, який тобі повідомить операціоніст і який прописаний на твоєму екземплярі заяви на відправлення переказу.
 • Після відправлення переказу, тільки відправник може внести зміни в ПІБ одержувача переказу, якщо має при собі заяву на відправлення переказу та документ, що посвідчує особу. Зміни в переказ можна внести якщо переказ не виплачений одержувачу.

Для відправлення переказу:

images

Для отримання переказу:

images
 • Звернись до будь-якого відділення Юнекс Банк або в найближчий пункт обслуговування MoneyGram;
 • Надай операціоністу паспорт або документ особи, що його замінює та повідом контрольний номер переказу;
 • Вкажи операціоністу суму і валюту переказу, ПІБ відправника;
 • Підпиши заяву на отримання переказу;
 • Отримай суму переказу в касі пункту обслуговування MoneyGram.

Корисна інформація про систему

Умови системи Тарифи та документи для завантаження Питання та відповіді Платіжна організація Прямі учасники

Умови системи MoneyGram:

 • валюта відправлення переказу: долар США або євро;
 • валюта отримання переказу: долар США або євро;
 • валюту надсилання коштів до України обирає відправник;
 • комісія при відправленні переказів сплачується в гривні за курсом НБУ

Відправка переказу за межі України:

 1. Без підтверджуючих документів* з поточного рахунку в іноземній валюті або без його відкриття - на суму, що в еквіваленті не перевищує 399 999,99 грн. в один операційний (робочий) день. Фізичні особи-нерезиденти здійснюють такі перекази на підставі документів, що підтверджують джерела походження коштів.
 2. З поточного рахунку в іноземній валюті - на суму, що в еквіваленті перевищує 400 000 грн. Фізичні особи-резиденти здійснюють такі перекази виключно на підставі підтверджуючих документів*.


*Підтвердними  документами для фізичних осіб-резидентів є договори  (контракти),  рахунки-фактури,  листи-розрахунки чи листи-повідомлення юридичних осіб-нерезидентів,  повноважних органів іноземних країн, листи адвокатів чи нотаріусів іноземних країн, позовні заяви, запрошення (виклики), документи про родинні відносини або їх належним чином засвідчені копії, та інші підтвердні документи, що використовуються в міжнародній практиці. Підтвердні документи  (крім  документів  про  родинні відносини або їх належним чином засвідчених копій) повинні містити такі реквізити: повну  назву  і місцезнаходження отримувача, назву банку та реквізити рахунку, на який здійснюється переказ, назву валюти, суму до сплати, призначення платежу.


Виплата переказів, що надійшли з-за кордону

 1. Без відкриття рахунку в один операційний (робочий) день, якщо сума переказу (переказів) не перевищує в еквіваленті 399 999,99 грн.
 2. З поточного рахунку, якщо сума переказу (переказів), що надійшов (надійшли) в один операційний (робочий) день, перевищує в еквіваленті 400 000 грн.

Фінансові претензії клієнтів (резидентів або нерезидентів) розглядає та відповідає на них, безпосередньо, прямий учасник/непрямий учасник міжнародної платіжної системи MoneyGram. Для вирішення спору клієнт подає заяву-претензію прямому учаснику/непрямому учаснику, який на підставі цієї претензії проводить відповідне розслідування.

У разі необхідності, клієнт надає прямому учаснику/непрямому учаснику необхідні докази, що підтверджують претензію. У разі необхідності прямий учасник/непрямий учасник звертається до міжнародної платіжної системи MoneyGram для вирішення претензії клієнта.

Виникнення спорів між учасниками та/або користувачами не має впливати на виконання належним чином ініційованих операцій переказу коштів. Строк вирішення спорів визначається прямим учасником/непрямим учасником, відповідно до затверджених внутрішніх документів прямого учасника/непрямого учасника.

Прямий учасник/непрямий учасник, що одержали претензію, зобов’язані задовольнити обгрунтовані вимоги заявника.

Компанія MoneyGram Payment Systems, Inc. 

адреса: 1550 Utica Avenue South, Suite 8020 Minneapolis, MN 55416 USA

Один із прямих учасників міжнародної платіжної системи MoneyGram, через якого працює непрямий учасник міжнародної платіжної системи MoneyGram АТ «ЮНЕКС БАНК» є АБ «УКРГАЗБАНК»:

 • Веб-сайт: www.ukrgasbank.com
 • Юридична адреса: вул. Єреванська, 1, м. Київ, 03087, Україна
 • Поштова адреса: вул. Б. Хмельницького, 16-22, м. Київ, 01030, Україна.

Надісланий переказ в міжнародній платіжній системі MoneyGram доступний до виплати протягом 45 календарних днів з дати відправлення переказу. Також MoneyGram надає послуги оплати рахунків у деяких країнах.

Показати ще

Як отримати переказ MoneyGram

Щоб отримати переказ MoneyGram, тобі знадобляться посвідчення особи – в ідеалі паспорт, але підійде і будь-який інший офіційний документ, в якому вказане твоє ім’я та є фотографія, а також контрольний номер переказу. Останній ти можеш дізнатися в того, хто надіслав тобі кошти за допомогою системи переказів MoneyGram.

У системі MoneyGram отримати переказ онлайн можливо лише у виключних випадках та в окремих банках. Юнекс банк поки не надає такої послуги для клієнтів. Але зауваж, що MoneyGram дозволяє надсилати й безготівкові перекази. В такому випадку гроші будуть зараховані на IBAN-рахунок отримувача безготівково та без будь-яких додаткових дій з твого боку. Отже якщо такий варіант тобі пасує більше, попроси відправника надіслати кошти на рахунок.

Показати ще

Як відправити гроші MoneyGram

Щоб відправити грошові перекази MoneyGram, крім грошей тобі знадобляться паспорт, дані відправника, зокрема ім’я та прізвище, а також країна отримання переказу. Якщо переказ надсилається безготівково, додатково дізнайся в отримувача номер його рахунку та назву банку, де той відкрито.

MoneyGram тарифи залежать від багатьох чинників. Мінімальні комісії застосовуються до переказів у найближчі до України країни, наприклад, Польщу та країни Балтії. Крім того, MoneyGram комісія залежить від суми переказу. Наприклад, відправити до 200 євро до Польщі по системі MoneyGram у відділенні Unex Bank коштуватиме 3 євро. Для сум від 200 до 3000 євро застосовується тариф 1,5% від суми переказу. А для переказів від 3000 до 7000 євро комісія фіксована – 48 євро.

Показати ще
icon star icon star icon star

Хочеш залишити відгук про роботу Unex Bank?