Відділення та банкомати

Про систему грошових переказів MoneyGram

MoneyGram - один із світових лідерів у галузі грошових переказів, обслуговує грошові перекази у всьому світу.


Світова мережа відділень MoneyGram налічує більш ніж 350 000 відділень. Партнерами компанії є національні поштові служби, фінансові установи та найбільші торгівельні мережі у більш ніж 196 країнах світу.


Отримуй або відправляй грошовий переказ в євро чи доларах США у будь-якій країні світу, де є пункти обслуговування системи MoneyGram. Повну інформацію про систему MoneyGram можна отримати на сайті moneygram.com або на її сторінці у Facebook.

Показати ще
 • Звернись до будь-якого відділення Юнекс Банк або в найближчий пункт обслуговування MoneyGram;
 • Надай операціоністу паспорт або документ, що його замінює;
 • Повідом операціоністу суму, валюту, країну одержання переказу, ПІБ одержувача;
 • Підпиши заяву на відправлення переказу та внеси грошові кошти в касу;
 • Передай одержувачу контрольний номер переказу, який тобі повідомить операціоніст і який прописаний на твоєму екземплярі заяви на відправлення переказу.
 • Після відправлення переказу, тільки відправник може внести зміни в ПІБ одержувача переказу, якщо має при собі заяву на відправлення переказу та документ, що посвідчує особу. Зміни в переказ можна внести якщо переказ не виплачений одержувачу.

Для відправлення переказу:

images

Для отримання переказу:

images
 • Звернись до будь-якого відділення Юнекс Банк або в найближчий пункт обслуговування MoneyGram;
 • Надай операціоністу паспорт або документ особи, що його замінює та повідом контрольний номер переказу;
 • Вкажи операціоністу суму і валюту переказу, ПІБ відправника;
 • Підпиши заяву на отримання переказу;
 • Отримай суму переказу в касі пункту обслуговування MoneyGram.

Корисна інформація про систему

Умови системи Тарифи та документи для завантаження Питання та відповіді Платіжна організація Прямі учасники

Умови системи MoneyGram:

 • валюта відправлення переказу: долар США або євро;
 • валюта отримання переказу: долар США або євро;
 • валюту надсилання коштів до України обирає відправник;
 • комісія при відправленні переказів сплачується в гривні за курсом НБУ

Відправка переказу за межі України:

 1. Без підтверджуючих документів* з поточного рахунку в іноземній валюті або без його відкриття - на суму, що в еквіваленті не перевищує 399 999,99 грн. в один операційний (робочий) день. Фізичні особи-нерезиденти здійснюють такі перекази на підставі документів, що підтверджують джерела походження коштів.
 2. З поточного рахунку в іноземній валюті - на суму, що в еквіваленті перевищує 400 000 грн. Фізичні особи-резиденти здійснюють такі перекази виключно на підставі підтверджуючих документів*.


*Підтвердними  документами для фізичних осіб-резидентів є договори  (контракти),  рахунки-фактури,  листи-розрахунки чи листи-повідомлення юридичних осіб-нерезидентів,  повноважних органів іноземних країн, листи адвокатів чи нотаріусів іноземних країн, позовні заяви, запрошення (виклики), документи про родинні відносини або їх належним чином засвідчені копії, та інші підтвердні документи, що використовуються в міжнародній практиці. Підтвердні документи  (крім  документів  про  родинні відносини або їх належним чином засвідчених копій) повинні містити такі реквізити: повну  назву  і місцезнаходження отримувача, назву банку та реквізити рахунку, на який здійснюється переказ, назву валюти, суму до сплати, призначення платежу.


Виплата переказів, що надійшли з-за кордону

 1. Без відкриття рахунку в один операційний (робочий) день, якщо сума переказу (переказів) не перевищує в еквіваленті 399 999,99 грн.
 2. З поточного рахунку, якщо сума переказу (переказів), що надійшов (надійшли) в один операційний (робочий) день, перевищує в еквіваленті 400 000 грн.

Фінансові претензії клієнтів (резидентів або нерезидентів) розглядає та відповідає на них, безпосередньо, прямий учасник/непрямий учасник міжнародної платіжної системи MoneyGram. Для вирішення спору клієнт подає заяву-претензію прямому учаснику/непрямому учаснику, який на підставі цієї претензії проводить відповідне розслідування.

У разі необхідності, клієнт надає прямому учаснику/непрямому учаснику необхідні докази, що підтверджують претензію. У разі необхідності прямий учасник/непрямий учасник звертається до міжнародної платіжної системи MoneyGram для вирішення претензії клієнта.

Виникнення спорів між учасниками та/або користувачами не має впливати на виконання належним чином ініційованих операцій переказу коштів. Строк вирішення спорів визначається прямим учасником/непрямим учасником, відповідно до затверджених внутрішніх документів прямого учасника/непрямого учасника.

Прямий учасник/непрямий учасник, що одержали претензію, зобов’язані задовольнити обгрунтовані вимоги заявника.

Компанія MoneyGram Payment Systems, Inc. 

адреса: 1550 Utica Avenue South, Suite 8020 Minneapolis, MN 55416 USA

Один із прямих учасників міжнародної платіжної системи MoneyGram, через якого працює непрямий учасник міжнародної платіжної системи MoneyGram АТ «ЮНЕКС БАНК» є АБ «УКРГАЗБАНК»:

 • Веб-сайт: www.ukrgasbank.com
 • Юридична адреса: вул. Єреванська, 1, м. Київ, 03087, Україна
 • Поштова адреса: вул. Б. Хмельницького, 16-22, м. Київ, 01030, Україна.

Надісланий переказ в міжнародній платіжній системі MoneyGram доступний до виплати протягом 45 календарних днів з дати відправлення переказу. Також MoneyGram надає послуги оплати рахунків у деяких країнах.

Показати ще
icon star icon star icon star

Хочеш залишити відгук про роботу Unex Bank?