Відділення та банкомати

Про систему Western Union

Платіжна система Western Union дозволяє відправляти кошти протягом декількох хвилин у близько 190 країн світу з можливістю отримання у валюті країни призначення:


 • здійснення переказів готівкою або безготівковим шляхом;
 • відправка коштів від фізичної особи на адресу юридичної;
 • скасування переказу та повернення основної суми за письмовою заявою відправника;
 • повернення плати відправнику за послугу якщо з вини платіжної системи кошти не були отримані протягом встановленого часу.


Для отримання/відправки переказу за кордоном України необхідно звернутися до  будь-якого пункту обслуговування.

Показати ще
 • заповни бланк на відправлення та оплати послугу;
 • передай оператору заповнений бланк, гроші та документи, що засвідчують особу;
 • повідом одержувача про суму та контрольний номер переказу.

Для відправлення переказу:

images

Для отримання переказу:

images
 • заповни бланк на одержання грошей, де повинен бути зазначений відправник (прізвище, ім’я та по батькові, країну, місто) та переказана сума;
 • віддай оператору заповнений бланк та документи, що засвідчують особу;
 • отримай клієнтську копію бланка з контрольним номером.

Корисна інформація

Умови переказів Тарифи Платіжна організація

Умови грошових переказів Western Union:

 • валюта відправлення переказу: долар США, євро;
 • валюта отримання переказу: долар США, євро;
 • валюту надсилання коштів до України обирає відправник;
 • комісія при відправленні переказів сплачується в гривні за курсом НБУ.
 • Оприлюднено 16.07.19 р.

  Тарифи на здійснення переказу коштів через Western Union

Western Union Network (France), SAS

адреса: 92095, France, 5-6 Place de l’Iris, Paris la Defense CEDEX

Перекази Western Union

Одна з найстаріших фінансових компаній світу, що була заснована ще у 1851 році як компанія з постачання телеграфних послуг в США, з 2006 року повністю відмовилася від цього напряму та зосередила бізнес у сфері міжнародні перекази. На той час це була найбільша в світі компанія, що надавала послуги транскордонних переказів по всьому світу.

Розвиток технологій, розширення можливостей для переказу коштів онлайн та їх менша вартість, звісно, не могли не вплинути на показники компанії, проте навіть зараз Western Union залишається одним з лідерів глобального ринку грошових переказів.

Показати ще

Як переказати гроші Western Union

Користувачі по всьому світу цінують зручність, оперативність та надійність переказів Western Union. Надіслати переказ надзвичайно просто. Вивчення інформації, які дані потрібні для переказу Western Union, не займе багато часу. Адже тобі знадобиться лише паспорт чи інший документ, що засвідчує особу і дані отримувача: країна, до якої надсилаютсья кошти, та його прізвище й ім’я.

Western Union комісія за переказ також не сильно відрізняється від показників конкурентів. Найменша вартість застосовується до країн-сусідів, на кшталт Польщі. Найбільші комісії встановлюються до далеких країн, наприклад, США. В цьому випадку вартість може сягати 10%. При цьому застосовується просте правило: чим менша сума переказу, тим більша комісія у відсотках.

Максимальна сума переказу залежить від внутрішніх валютних правил та норм, що діють в країні отримувача. Наприклад, під час дії режиму воєнного стану відправити кошти з України за кордон можна лише у виняткових випадках. НБУ на цей період дозволив переказувати кошти на лікування та навчання, на потреби волонтерів та виплату аліментів.

Показати ще

Отримати переказ Western Union

Отримати гроші, які були надіслані з іншої держави в Україну надзвичайно просто. Для цього тобі знадобиться контрольний номер переказу – його повідомить тобі відправник. Та документ, що посвідчує особу. В якому банку можна отримати переказ Western Union? В Україні з системою працює дуже багато фінустанов. Ми рекомендуємо тобі рушати до найближчого відділення Unex Bank – знайти ти його зможеш на інтерактивній мапі.

Перед тим, як рушати до відділення, впевнись, що переказ вже доступний для отримання. Перевірити переказ Western Union можна за допомогою кнопки «Відстежити переказ» на сайті Western Union. Для цього тобі також знадобиться контрольний номер переказу.

Показати ще

Умови переказів

Жодних спеціальних умов для відправки чи отримання переказів Western Union не встановлює. Проте, оскільки компанія працює по всьому світу та ретельно дотримується усіх місцевих законів, умови можуть досить сильно відрізнятися у різних куточка світу. Дізнатися більше про перекази Western Union, тарифи на відправку коштів, ти можеш безпосередньо у відділенні Unex Bank.

Показати ще
icon star icon star icon star

Хочеш залишити відгук про роботу Unex Bank?