Відділення та банкомати

Про систему грошових переказів RIA

Дочірня компанія корпорації Euronet Worldwide (NASDAQ: EEFT), Ria є світовим лідером на ринку грошових переказів.


Більше 30 років на ринку переказів Ria надає безпечний, швидкий і надійний спосіб відправки коштів саме туди і тоді, коли це важливо клієнту. Система охоплює 160 країн та понад 490 тисяч пунктів обслуговування, що робить доступними відправку та отримання коштів в будь-якій точці світу. Клієнтська підтримка Ria представлена мультинаціональною командою, яка розмовляє на 45 мовах світу.


Дізнатися про діючі акції від платіжної системи RIA можливо за посиланням.

Показати ще
  • надай документи, що засвідчують особу;
  • повідом оператору суму, валюту, країну одержання переказу, ПІБ одержувача та підписати заяву на відправлення переказу;
  • повідом одержувачу контрольний номер переказу, суму та валюту.

Для відправки переказу:

images

Для отримання грошового переказу:

images
  • надай оператору документи, що засвідчують особу;
  • заповни заяву на отримання переказу із зазначенням контрольного номеру переказу, ПІБ відправника, суми та валюти переказу.

Корисна інформація

Умови переказів Контакти Тарифи

Умови грошових переказів Ria:

  • валюти переказу: євро і долар США;
  • комісію за переказ коштів за системою Ria сплачує відправник;
  • комісія за переказ сплачується у гривні за курсом НБУ на дату відправлення переказу.

Номер клієнтської підтримки Ria в Україні: +380 44 331 24 20

Графік роботи: пн.-пт., 09:00 – 18:00 (за Київським часом)

Мова клієнтської підтримки: Українська, Англійська

РІА переказ коштів

Ria Money Transfer є дочірньою компанією транснаціональної корпорації Euronet Worldwide – американського постачальника електронних платіжних послуг у більш ніж 170 країнах світу.


Міжнародні перекази RIA доступні у більш ніж 165 країнах планети, що ставить компанію в один ряд із визнаними лідерами ринку транснаціональних грошових переказів. Тарифи на переказ RIA залежать від маршруту коштів. Наприклад, найнижчі комісійні система міжнародних грошових переказів РІА встановлює для країн ближнього зарубіжжя: Грузії, Вірменії, Таджикистану, Молдови, Ізраїлю тощо. За допомогою РІА відправити гроші до більш віддалених країн, таких як США чи Канада, значно дорожче.


При цьому для всіх переказів у системі RIA діє єдине правило: послуги оплачує відправник коштів.

Показати ще

Отримати переказ RIA

Як було зазначено вище, вартість переказу залежить від того, з якої країни до якої відправляються кошти. Якщо відправляти, наприклад, з Ізраїлю в Україну переказ РІА, комісія становитиме 2 долари або євро для сум до 200 доларів США або євро, та 0,8% від суми переказу у разі більшого його розміру.


RIA грошові перекази можна отримати у багатьох банках України. Щоб дізнатися, у яких банках є переказ RIA, скористайся інтерактивною мапою на офіційному сайті компанії. Або звернися до найближчого відділення Unex Bank: у кожному з них ти можеш отримати переказ.


Зауваж: Unex Bank не надає послугу виплати переказів RIA онлайн. Щоб отримати кошти, візьми до відділення паспорт та код. Тобі також знадобиться контрольний номер переказу, а також інформація про відправника – його ім'я та країну, з якої були надіслані кошти.


Більше інформації о Ria на riamoneytransfer.com.

Показати ще
icon star icon star icon star

Хочеш залишити відгук про роботу Unex Bank?