Депозити
Обирай надійні та вигідні вклади в європейському банку
-
Депозит Unex Максимум
Депозит на максималках- До 16,25% річних у гривні
- Термін від 32 днів
- Поповнення з першого дня
- Оформлюй у відділенні або онлайн
-
Купуй валюту на депозит
Вигідний курс | без комісії за зняття вкладу- безкоштовне відкриття рахунків
- розміщуємо на депозиті Unex Максимум під 0,1% річних
- купуй у будь-якому відділенні
Як обрати депозит у банку?
Перш за все визнач мету, з якою ти хочеш покласти гроші на депозит.
Обирай найбільший відсоток, якщо хочеш захистити кошти від інфляції. Орієнтуйся на термін, якщо знаєш, що згодом тобі знадобляться гроші. Обирай депозит з можливістю поповнення, якщо збираєш на мрію.
А щоб обирати було просто та зручно, скористайся калькулятором – він прорахує усі можливі варіанти що найкраще підходитимуть тобі.
Чому варто відкрити депозит?
Банківський депозит – простий та зручний інвестиційний інструмент, що підійде для збереження та примноження невеликих та середніх заощаджень. Юнекс Банк пропонує кілька ліній депозитних вкладів, в середні яких ти можеш обрати найбільш комфортні умови для себе.
-
Валюта
Відкрити доларовий депозит чи вклад у гривні або євро – обираєш ти
-
Термін
Ми пропонуємо депозити терміном від 32 днів до 1 року
-
Пролонгація
Усі депозити для фізичних осіб в Юнекс Банку мають опцію автопролонгації
-
Поповнення
Ти можеш не тільки покласти гроші на депозит, але й поповнити його
Де відкрити депозит?
Юнекс Банк має відділення майже у всіх регіонах України, тож ти можеш завітати до найближчого та покласти гроші на депозит у Києві або іншому місті країни. Хочеш онлайн? Відкрити депозит можна також у безкоштовному мобільному застосунку UnexBank Online.
Депозити у банках Києва
Відкривай депозит у Києві зручно – до твоїх послуг п'ять комфортабельних столичних відділень Unex Bank, що розташовані у різних районах Києва. Депозити в Києві за процентними ставками не відрізняються від вкладів в інших регіонах країни. Ти можеш дізнатися про поточну дохідність за вкладами Unex Bank на нашому сайті, розрахувавши прибутковість в інтерактивному калькуляторі, або безпосередньо в найближчому до тебе відділенні.
Вибір валюти завжди за тобою: відкривай вклад у гривні, щоб отримати максимум відсотків, або обирай депозит у доларах, якщо довіряєш американській валюті більше.
І не забудь запитати нашого менеджера про бонуси та поточні програми лояльності.
Варто знати
Для відкриття банківського вкладу тобі знадобляться:
- Паспорт;
- Ідентифікаційний код (РНОКПП).
У разі відсутності ідентифікаційного коду (РНОКПП) повинна бути сторінка паспорта з відповідною відміткою про відсутність ІПН, або зворотня сторінки ID-картки, засвідчена власником документа або нотаріусом.
Зауваж, у разі внесення на рахунок великих сум (більше 400 тис. грн) банк може попросити документи, що підтверджують джерела походження коштів згідно вимогам діючого законодавства.
Ти можеш перерахувати кошти будь-яким зручним способом:
- Готівкою у касі відділення;
- Через Інтернет-банк або мобільний банк UnexBank Online;
- Банківським переказом з іншого банку на рахунок вкладу;
- Для невеличких сум також можна скористатися терміналами самообслуговування Приват24, EasyPay, Ibox, City24 тощо.
Зарахування коштів на рахунок усіма вказаними способами відбувається без комісії.
Поповнити вклади можна через Інтернет-банк або мобільний банк UnexBank Online.
Зокрема депозит Unex Максимум має опцію поповнення з першого дня розміщення коштів. При цьому поповнення доступне лише у першій половині строку розміщення коштів на депозиті. Щомісяця ти можеш додатково вносити на депозитний рахунок кошти в сумі, що не перевищує стартову суму вкладу. Виключення - вклад строком 32 дні, що не поповнюється.
Усі вклади Юнекс Банку мають опцію автопролонгації. Тож якщо ти обрав її, вклад після закінчення терміну буде автоматично подовжено на той самий строк за ставкою, що діятиме у банку на момент пролонгації.
Якщо автопролонгацію відключено, кошти після завершення строку вкладу будуть автоматично перераховані на поточний рахунок, який тобі буде відкрито при оформленні депозиту. На цьому рахунку кошти лежатимуть до того часу, поки ти не вирішиш, як ними слід розпорядитися.
Зокрема ти можеш:
- Зняти кошти готівкою у касі відділення без комісії;
- Перерахувати на будь-який рахунок всередині банку або відкритий в інший фінустанові;
- Відкрити інший вклад та перерахувати кошти на нього;
- Розраховуватись за товари та послуги карткою.
Усі вклади Юнекс Банку мають опцію автопролонгації. Для відключення та підключення автопролонгації ти можеш скорстатись одним із наступних способів:
1. Через мобільний застосунок банку.
2. Зателефонувавши на Центр Турботи 0 800 3 111 33.
3. Звернувшись до відділення банку.
Депозит Unex Бонус наразі недоступний для оформлення. З умовами та характеристиками вкладу Unex Бонус, що залишаються діючими для раніше оформлених договорів до завершення їхнього строку, можна ознайомитись за посиланням.
Гарантовано ФГВФО
Юнекс Банк – надійний європейський банк, що працює на ринку України з 1993 року. Та є членом Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.
Під час дії режиму воєнного стану та три місяці після його завершення усі вклади, в тому числі валютні депозити, захищені ФГВФО в повному обсязі без обмеження суми.
Через три місяці після завершення воєнного стану гарантована сума від ФГВФО становитиме не менше 600 тисяч гривень.
Під гарантії ФГВФО підпадають не тільки кошти на депозиті в банку, але й нараховані відсотки, а також кошти на поточних та карткових рахунках фізичних осіб.
Гарантовано ФГВФО
Депозит в банку
Банківські депозити – найпопулярніший серед українців спосіб інвестування вільних коштів. І для цього є кілька причин:
- Простота вибору. Щоб відкрити депозит, вкладнику потрібно вибрати лише три прості параметри вкладу. Для цього не потрібно мати профільну фінансову освіту чи розумітися на ринках капіталу. Бо депозити в банках України надзвичайно прості та зручні.
- Низький поріг входу. Відкрити депозит та отримувати прибуток від розміщення на ньому власних заощаджень можна навіть із дуже скромною сумою.
- Абсолютна надійність. Депозити у банку захищені державою – Фонд гарантування вкладів фізичних осіб забезпечує повернення коштів за депозитами, поточними рахунками та нарахованим банком відсотками. Протягом дії режиму військового стану сума коштів, що підлягають гарантуванню, не обмежена. За три місяці після завершення режиму військового стану гарантована сума становитиме 600 тисяч гривень.
- Будь-який термін. Депозит можна відкрити на зручний термін від декількох тижнів до декількох років.
До речі, у Юнекс Банк депозити можна відкрити навіть віддалено, не відвідуючи відділення.
Депозити
На відміну від інвестування на фондовому ринку, депозити в банку мають абсолютну ліквідність: після завершення строку вкладу ти за першої вимоги можеш зняти готівкові кошти з рахунку або переказати їх на рахунок в іншій фінустанові.
Зазвичай найбільш вигідні депозити банки пропонують на довші строки. Справа в тому, що залучені на депозити кошти банки вкладають в інші, більш складні інструменти. Наприклад, у великі корпоративні кредити. Отже, фінустанови потребують «довших» грошей. Саме тому, більш вигідні депозити пропонують на строк від одного року.
Депозитний вклад
Покласти гроші на депозит дуже просто – в Юнекс Банку ти можеш скористатися одним з кількох способів внесення коштів на депозитні вклади:
- Готівкою в касі – завітай до найближчого відділення банку та поклади гроші на депозит в касі без комісії.
- Готівкою в терміналі самообслуговування. Юнекс Банк має угоди з найбільшими мережами платіжних терміналів City24 та EasyPay. Відшукай найближчий до тебе термінал на мапі та поповнюй депозитні вклади без комісії навіть вночі.
- Переказом за номером рахунку чи номером картки. Також тим можеш покласти гроші на депозит безготівково – для цього скористайся застосунком чи будь-яким сервісом переказу. Зауваж, що провайдер у цьому разі послуги може брати платню за переказ.
Ставки по депозитах
Один з найголовніших критеріїв, що допоможуть тобі обрати вклад у банку – ставки депозитів. Вони завжди зазначаються у процентах річних. Та означають, на скільки відсотків зросте сума, що ти поклав її на депозит, якщо кошти лежатимуть на депозиті рівно один рік. Ставки по депозитам в банках України можуть відрізнятися в залежності від терміновості вкладу та навіть суми. Користуйся депозитним калькулятором – він допоможе швидко розрахувати відсотки, актуальні на сьогодні. Причому, в якому б місті ти не знаходився: Львів чи Одеса, Харків чи Дніпро.
Наведемо приклад. Ти поклав до банку 10 000 грн на один рік. Ставка депозиту становить 18% річних. За рік, коли сплине строк договору, ти отримаєш свої 10 тисяч гривень та ще фінустанова нарахує тобі у вигляді депозитних відсотків 1456 гривень.
Приклад 2. Ти оформив гривневий депозит на ті ж 10 тисяч зі ставкою 17,75% річних на 6 місяців. За півроку банк поверне тобі 10 000 грн та нарахує депозитні відсотки у розмірі 720 гривень.
Зауваж, що згідно з чинним законодавством України, банк, як податковий агент, має утримати з нарахованих депозитних відсотків 18% податку на доходи фізичних осіб та ще 1,5% військового збору. Ці податки стягуються лише з твого прибутку – тобто з нарахованих відсотків, а не з повної суми вкладу.
Депозити в гривні
Депозити в гривнях – найбільш популярні банківські вклади в Україні. Згідно даних НБУ, наприкінці 2022 року дві з кожних трьох гривень, що їх українці принесли в банки, було покладено саме на гривневі депозити.
Через заборону надавати кредити в іноземній валюті, яка була ухвалена Верховною Радою України 2011 року, банки отримали дуже обмежені можливості розміщення коштів в валюті. При цьому ж потреба у гривневих коштах зросла, відтак депозит в гривнях різко зріс у відсотках й наразі залишається найпривабливішим інвестиційним інструментом серед пересічних українців.
Валютний депозит
А от депозит у валюті з тієї ж причини поступово став втрачати ринкові позиції. Навіть попри кілька хвиль девальвації гривні ставки за валютними депозитами поступово знижувалися та наприкінці 2022 року досягли рівнів, близьких до нуля. Але все ж валютні депозити користуються попитом серед певних категорій українців, що традиційно більше довіряють іноземним валютам. Валютні депозити в банках України навряд чи принесуть велику доходність, проте вони захистять заощадження від інфляції, тож мають сенс.
Депозити в доларах
2014 року, середня ставка за річним депозитом у доларах серед 20 найбільших українських банках, що вимірюється індексом UIRD становила близько 9,5% річних. Частково такі високі відсотки пояснювалися кризою, що розгорнулася в Україні на початку року. Але вже наприкінці 2022 року, навіть попри війну, прибутковість депозиту в доларах скоротилася до 0,9% річних.
Навіть суттєве прискорення інфляції в Сполучених штатах, яке знецінило американську валюту на 10% за рік, не змогло підняти відсотки. Але все ж для депозитів в доларах 2022 рік видався досить успішним через те, що НБУ дозволив купувати українцям іноземну валюту за безготівкову гривню та вигідним курсом на міжбанку. Але за умови, що придбані таким чином долари будуть розміщені на депозиті в доларах щонайменше на 3 місяці.
Опція виявилася досить популярною тож за підсумками року сума депозитів українців в доларах навіть трохи зросла. Тож депозит в доларах, відсотки за яким не перевищують кількох процентів річних, є популярним інструментом серед українців.
Депозит в євро
А от депозити в євро попри євроінтеграційні прагнення нашої країни ніколи не користувалися популярністю серед наших співгромадян. Справа в тому, що українці традиційно використовували у якості основної валюти для тривалих заощаджень американську валюту. Та й відсотки за депозитами в євро жодним чином не допомагають зламати цей тренд. Наприкінці 2022 року, за індексом UIRD, відсотки за річним депозитом в євро знизилися до 0,25% річних.
Хочеш залишити відгук про роботу Unex Bank?