Відділення та банкомати

Без комісії за зняття коштів з депозиту

В Unex Bank ти можеш скористатися пільговими умовами купівлі безготівкових доларів США та євро за вигідним курсом з подальшим розміщенням придбаної валюти на тримісячному вкладі.

В Unex Bank ти не сплачуватимеш комісію за зняття з депозиту придбаної валюти, коли завершиться тримісячний строк розміщення коштів.

Згідно умов програми, встановлених Постановою НБУ, кожен українець може придбати іноземну валюту в межах ліміту 200 000 грн на місяць.


Курс купівлі валюти на депозит на 24.07.2024:

USD - 41.50

EUR - 45.00

Показати ще

Чому варто придбати долари та євро саме в Unex Bank

 • Privileges Red
  Вигідний курс
  Курс встановлюється щодня за підсумками аналізу торгів на ВРУ
 • Percent Red
  Без комісії за зняття
  Жодних додаткових платежів - знімай депозит в касі без комісії
 • Money Red
  Купуй у відділенні
  Придбати валюту можна у будь-якому відділенні Unex Bank в Україні

Умови придбання валюти на депозит

Що всередині
 • Ліміт купівлі на одного клієнта

  200 000 грн/місяць (еквівалент)

 • Відкриття поточного рахунку в UAH

  Не тарифікується

 • Відкриття поточного рахунку в USD або EUR

  Не тарифікується

 • Розміщення на депозиті

  Unex Максимум строком 93 дні

 • Відсоткова ставка за депозитом

  • для долара - 0,1% річних

  • для євро - 0,01% річних

 • Курс купівлі доларів

  Встановлюється щоденно

 • Зняття готівкових доларів в касі

  Не тарифікуються

Умови

Що всередині

Ліміт купівлі на одного клієнта

200 000 грн/місяць (еквівалент)

Відкриття поточного рахунку в UAH

Не тарифікується

Відкриття поточного рахунку в USD або EUR

Не тарифікується

Розміщення на депозиті

Unex Максимум строком 93 дні

Відсоткова ставка за депозитом

• для долара - 0,1% річних

• для євро - 0,01% річних

Курс купівлі доларів

Встановлюється щоденно

Зняття готівкових доларів в касі

Не тарифікуються

Варто знати

Питання та відповіді Файли для завантаження

Курс продажу доларів та євро з подальшим розміщенням на тримісячному депозиті встановлюється щоденно та може змінюватися впродовж дня в залежності від поточної ситуації на Валютному ринку України.


Актуальний курс продажу ти можеш дізнатися безпосередньо у відділенні або у верхній частині цієї сторінки.

Ти можеш придбати валюту у мобільному додатку онлайн в межах ліміту 50 000 грн на місяць. Придбана валюта при цьому буде зарахована на твій валютний рахунок й доступна в той же момент на картці.

У той же час купівля доларів США та євро за курсом ВРУ із подальшим розміщенням на депозиті Unex Максимум строком 93 дні в межах ліміту 200 000 грн на місяць доступна лише у відділеннях Unex Bank.

За умовами Постанови НБУ, придбані валютні кошти мають розміщуватися на депозитному вкладі строком щонайменше 3 місяці без права дострокового розірвання угоди. Ми розміщуємо долари на вкладі Unex Максимум строком 93 дні під 0,1% річних. Тобто отримати готівкові долари можна буде по завершенні вказаного строку.

Для відкриття банківського вкладу тобі знадобляться:

 • Паспорт;
 • Ідентифікаційний код (РНОКПП).

У разі відсутності ідентифікаційного коду (РНОКПП) повинна бути сторінка паспорта з відповідною відміткою про відсутність ІПН, або зворотня сторінки ID-картки, засвідчена власником документа або нотаріусом.

Зауваж, у разі внесення на рахунок великих сум (більше 400 тис. грн) банк може попросити документи, що підтверджують джерела походження коштів згідно вимогам діючого законодавства.

Ні, депозитний вклад за умовами програми не можна поповнювати. Але ти можеш відкрити кілька вкладів на загальну суму, що не перевищує обмеження 200 000 грн на місяць.

Усі вклади Юнекс Банку мають опцію автопролонгації. Тож якщо ти обрав її, вклад після закінчення терміну буде автоматично подовжено на той самий строк за ставкою, що діятиме у банку на момент пролонгації.

Якщо автопролонгацію відключено, кошти після завершення строку вкладу будуть автоматично перераховані на поточний рахунок, який тобі буде відкрито при оформленні депозиту. На цьому рахунку кошти лежатимуть до того часу, поки ти не вирішиш, як ними слід розпорядитися.

Зокрема ти можеш:

 • Зняти кошти готівкою у касі відділення без комісії;
 • Перерахувати на будь-який рахунок всередині банку або відкритий в інший фінустанові;
 • Відкрити інший вклад та перерахувати кошти на нього.

Усі вклади Юнекс Банку мають опцію автопролонгації. Для відключення та підключення автопролонгації ти можеш скорстатись одним із наступних способів:

 1. Через мобільний застосунок банку.

 2. Зателефонувавши на Центр Турботи 0 800 3 111 33.

 3. Звернувшись до відділення банку.

icon Актуальний
Істотні характеристики депозиту Unex Максимум. Валютний
icon Архівний
Анкета-заява на укладання договору банківського рахунку фізичної особи
icon Актуальний
Публічна пропозиція АТ «ЮНЕКС БАНК» на укладення Договору про комплексне банківське обслуговування фізичних осіб від 29.03.2024 р. (діє з 29.04.2024 р.)
icon Актуальний
Договір про надання разових платіжних послуг для фізичних осіб (публічна частина) від 07.11.2023 року. Діє з 08.11.2023 року.
icon Актуальний
Анкета-заява на укладення договору банківського вкладу фізичної особи
icon Актуальний
Довідка про систему гарантування вкладів фізичних осіб
icon Актуальний
Інші типові форми та документи
icon Актуальний
Правила користування платіжними картками (діють з 22.12.2023 р.)
icon Актуальний
Перелік документів для відкриття поточного рахунку довіреними особами та неповнолітніми
icon Актуальний
Інформація для ознайомлення користувачів (клієнтів) про умови надання платіжних та фінансових послуг

Юнекс Банк є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

А значить усі гроші, що ти зберігаєш на депозиті чи навіть поточному рахунку в Юнекс Банку гарантовані державою. Під час дії режиму воєнного стану та протягом трьох місяців після його припинення гарантована сума не обмежена: ти можеш бути на 100% впевненим, що вкладені гроші та нараховані відсотки будуть повернені у повному обсязі за будь-яких обставин.

Через три місяці після завершення дії режиму воєнного стану гарантована сума становитиме не менше 600 тисяч гривень.

Гарантовано ФГВФО

images

Попередження та можливі наслідки

Попередження про можливі наслідки для Клієнта Можливі наслідки
Попередження про можливі наслідки для Клієнта
 • Прибуток, отриманий від вкладних (депозитних) операцій підлягає оподаткуванню доходів, згідно чинного законодавства України.
 • Договором не передбачена можливість дострокового розірвання за ініціативою вкладника.
 • Банку забороняється вимагати від Клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг від банку, спорідненої чи пов`язаної з ним особи як обов`язкову умову надання цих послуг (крім надання пакету банківських послуг).
 • Банк не має права вносити зміни в договори укладені з клієнтами в односторонньому порядку, якщо інше не встановлено договором або законом.
 • Клієнт може відмовитися від отримання рекламних матеріалів за допомогою каналів дистанційного електронного обслуговування.
 • Клієнт має право на відмову від договору про надання банківської послуги, якщо таке право передбачено законом.
 • Клієнт має право після припинення дії договору про надання банківської послуги, включно у зв’язку із завершенням строку дії, розірванням або виконанням такого договору, звернутися до Банку із запитом на інформацію (довідку), що стосується виконання сторонами своїх зобов’язань, установлених договором, включаючи інформацію (довідку) про відсутність заборгованості та виконання зобов’язань Клієнта за договором у повному обсязі, яку Банк надає у формі паперового або електронного документа (за вибором Клієнта) протягом п’яти робочих днів із дня отримання банком такого запиту.
Можливі наслідки в разі невиконання Клієнтом обов`язків за договором

У разі несвоєчасного звернення вкладника в банк щодо повернення грошових коштів, залучених за договором на розміщення банківського вкладу (депозиту), для Клієнта відсутні будь-які наслідки. Строкові вклади (депозити) повертаються Клієнту автоматично в дату закінчення строку вкладу (депозиту) шляхом переказу коштів на поточний рахунок Клієнта.

Купити валюту в банку

Щоб уникнути надмірного тиску на курс гривні через додатковий попит, Національний банк України постановою №18 від 24 лютого 2022 року заборонив банкам продавати готівкову іноземну валюту населенню.

Але вже від 14 квітня 2022 року ця заборона була часткова знята, й банкам було дозволено продавати валюту населенню в обсягах, що не перевищували суму придбаної в населення іноземної валюти. Протягом 2022 року та у першій половині 2023-го регулятор запровадив низку додаткових кроків валютної лібералізації, суттєво розширивши можливості для купівлі доларів та євро в банках.

То чи можна купити валюту в банку? Відповідь на це питання однозначна – так. Банки продають населенню як готівкові кошти у валюті, так і пропонують механізм продажу валюти з подальшим розміщенням на тримісячному депозиті без права дострокового зняття.

Останній механізм було запроваджено ще 21 липня 2022 року. Згодом, у вересні, ліміт купівлі валюти за цим механізмом було збільшено з 50 тис. грн до 100 тис. грн. А 29 вересня 2023 року обмеження було розширено ще раз - до 200 тис. грн. Відтак українці отримали можливість купити безготівкову валюту за вигідним курсом.

Це механізм користувався значним попитом серед фізичних осіб через численні переваги. Так, він не дозволяє отримати готівкові кошти у валюті миттєво – спочатку їх треба розмістити на тримісячний вклад. Але по завершенню цього строку дозволено зняття коштів. В Unex Bank ця операція не тарифікується.

Показати ще

Як купити валюту під депозит

Щоб придбати валюту з розміщенням на тримісячному вкладі звернись до найближчого відділення. Менеджер допоможе оформити всі потрібні документи та надішле заявку до департаменту казначейства, співробітники якого зроблять все необхідне, щоб купити валюту на депозит для тебе.

Купити валюту по курсу НБУ за таким механізмом вдасться не завжди. Справа в тому, що угода на придбання валюту укладається на Валютному ринку України, де з 3 жовтня 2023 року не обмежені коливання курсу. Відтак курс може змінюватися впродовж дня.

Зауваж також, що Unex Bank не бере комісію за надання цієї послуги. Тож тобі не потрібно сплачувати жодних додакових платежів, щоб придбати валюту на міжбанку за вигідним курсом. Жодних комісій за відкриття рахунку, зняття готівкової валюти в касі після завершення строку депозиту тощо також немає.

Послуга придбання валюти за вигідним курсом із розміщенням коштів на тримісячному депозиті доступна у всіх відділеннях Unex Bank, але не надається онлайн. Таким чином ти можеш придбати долари США та євро на загальну суму до 200 тисяч гривень.

Показати ще
icon star icon star icon star

Хочеш залишити відгук про роботу Unex Bank?