Відділення та банкомати

Навіщо потрібна додаткова автоцивілка

Добровільна автоцивілка – простий, зручний та недорогий спосіб збільшити суму відшкодування за збитки, спричинені іншим водіям та їх авто у ДТП, що трапилося з твоєї вини. Unex Bank співпрацює з найкращими страховими України: VUSO, PZU, ARX. Тож ти маєш вибір, з якою компанією оформити ДЦВ.


Зауваж, що додаткова автоцивілка від ВУСО та ПЗУ може бути оформлена до полісу будь-якої іншої страхової компанії та на будь-який термін – без прив’язки до дат, що вказані в діючому полісі базової автоцивілки.


ДЦВ страховка від страхової компанії ARX може бути оформлена лише до полісу основної автоцивілки, оформленому також в ARX. При цьому дати початку дії обох полісів (ОСЦВП та ДЦВ) мають співпадати.


Ти можеш обрати самостійно, яке саме додаткове покриття придбати за полісом додаткової автоцивілки. Вартість полісу починається від 250 гривень на рік. А сума додаткових виплат у разі настання страхового випадку може складати від 100 тисяч до 1 мільйона гривень.

Показати ще

Умови програми

Умови
 • Територія страхового покриття

  Вся Україна (за винятком окупованих територій та на яких державні органи влади України тимчасово не здійснюють свої повноваження)

 • Типи транспортних засобів

  Усі типи

 • Строк страхування

  1 рік

 • Вид полісу

  Електронний (за бажанням клієнту можуть роздрукувати поліс на папері)

 • Вартість

  Від 250 грн на рік (для прорахунку точної вартості звертайся до найближчого відділення Unex Bank)

 • Додаткові виплати

  Від 100 тис. до 1 млн грн (на вибір клієнта)

Параметри

Умови

Територія страхового покриття

Вся Україна (за винятком окупованих територій та на яких державні органи влади України тимчасово не здійснюють свої повноваження)

Типи транспортних засобів

Усі типи

Строк страхування

1 рік

Вид полісу

Електронний (за бажанням клієнту можуть роздрукувати поліс на папері)

Вартість

Від 250 грн на рік (для прорахунку точної вартості звертайся до найближчого відділення Unex Bank)

Додаткові виплати

Від 100 тис. до 1 млн грн (на вибір клієнта)

Корисна інформація

Питання та відповіді Загальні умови та Інформаційні документи продукту

Поліс добровільної автоцивілки від компаній ВУСО та ПЗУ можна оформити до будь-якого полісу Автоцивілки будь-якої іншої страхової компанії, дата початку дії полісу може бути будь-яка.

Поліс АРКС можна оформити тільки до полісу автоцивілки АРКС, при цьому дати початку дії мають бути однакові. 

Виплата страхового відшкодування за добровільною автоцивілкою здійснюється у разі, якщо розмір збитку перевищує ліміти за полісом ОСЦПВ. Страхове відшкодування здійснюється одночасно з виплатою за обов'язковою автоцивілкою.

Страхове відшкодування сплачується потерпілій особі – власнику автомобіля.

Ні, збитки, завдані забезпеченому автомобілю, не відшкодовуються ні за полісом автоцивілки, ні за договором добровільної автоцивілки. З метою відшкодування збитку, завданого твоєму автомобілю, рекомендуємо оформити окремий поліс страхування КАСКО (тільки у представництвах страхових компаній).

Як працює ДЦВ поліс

Поліс додаткової цивільної відповідальності або ДЦВ – це добровільна страховка, що суттєво підвищує суму можливих виплат третій стороні. Статистика свідчить: у понад 40% дорожньо-транспортних пригод базового покриття у розмірі 160 тисяч гривень недостатньо, для компенсації збитків, наданих третій стороні. Не завжди йдеться про серйозні ДТП, але вартість деяких автівок та, відповідно, їхнього ремонту навіть за помірних ушкоджень часто значно більше, ніж може покрити стандартний поліс автоцивілки.


В таких випадках додаткові витрати, що не покриває поліс ОСЦВП, мають бути сплачені за рахунок винуватця ДТП.


Додаткова автоцивілка знімає цю проблему, адже крім базового покриття, ти отримуєш додатковий захист в сумі від 100 тисяч гривень до 1 мільйона гривень. Який саме розмір додаткового покриття обрати – обираєш ти сам. Звісно, від цього буде залежати й вартість полісу. Проте вона не співставна із сумою додаткових виплат за ДЦВ.


У разі настання страхового випадку, поліс ДЦВ починає «працювати», якщо суми виплат за базовою страховкою не вистачає для покриття нанесених збитків. Зверни увагу, що для добровільної автоцивілки від VUSO та PZU навіть не важливо, в якій саме страховій компанії ти оформив базовий поліс автоцивілки, та коли почався строк його дії.


Оформити поліс ДЦВ ти можеш у будь-якому відділенні Unex Bank у твоєму місті. Для цього тобі потрібні паспорт громадянина, ідентифікаційний код, посвідчення водія та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу.


Запитай менеджера про можливі опції – він допоможе тобі підібрати найкращий варіант додаткової автоцивілки.

Показати ще
icon star icon star icon star

Хочеш залишити відгук про роботу Unex Bank?