Відділення та банкомати

Навіщо потрібна додаткова автоцивілка

Добровільна автоцивілка – простий, зручний та недорогий спосіб збільшити суму відшкодування за збитки, спричинені іншим водіям та їх авто у ДТП, що трапилося з твоєї вини. Unex Bank співпрацює з найкращими страховими України: VUSO, PZU, ARX. Тож ти маєш вибір, з якою компанією оформити ДЦВ.


Зауваж, що додаткова автоцивілка від ВУСО та ПЗУ може бути оформлена до полісу будь-якої іншої страхової компанії та на будь-який термін – без прив’язки до дат, що вказані в діючому полісі базової автоцивілки.


ДЦВ страховка від страхової компанії ARX може бути оформлена лише до полісу основної автоцивілки, оформленому також в ARX. При цьому дати початку дії обох полісів (ОСЦВП та ДЦВ) мають співпадати.


Ти можеш обрати самостійно, яке саме додаткове покриття придбати за полісом додаткової автоцивілки. Вартість полісу починається від 250 гривень на рік. А сума додаткових виплат у разі настання страхового випадку може складати від 100 тисяч до 1 мільйона гривень.

Показати ще

Умови програми

Умови
  • Об’єкт страхування

    Страхування відповідальності за шкоду життю, здоров'ю або майну інших осіб внаслідок ДТП за участю забезпеченого ТЗ

  • Територія страхового покриття

    Вся Україна (за винятком окупованих територій та на яких державні органи влади України тимчасово не здійснюють свої повноваження)

  • Типи транспортних засобів

    Усі типи

  • Строк страхування

    1 рік

  • Вартість

    Від 250 грн на рік (для прорахунку точної вартості звертайся до найближчого відділення Unex Bank)

  • Мінімальний/максимальний розмір страхової суми

    Від 100 тис. до 1 млн грн (на вибір клієнта)

  • Мінімальний та максимальний розмір страхової премії

    Розмір страхової премії за Полісом визначається страховиком самостійно. На вартість полісу впливає розмір страхової суми та регіон експлуатації забезпеченого транспортного засобу.

  • Порядок укладення та строки сплати страхової премії

    У вигляді електронного полісу. Одноразово на весь строк дії Договору до дати його початку.

  • Умови придбання продукту

    Можна придбати продукт окремо, без супутніх та /або додаткових послуг

  • Знижки, акційні пропозиції

    не передбачено

  • Франшиза

    не передбачено

Параметри

Умови

Об’єкт страхування

Страхування відповідальності за шкоду життю, здоров'ю або майну інших осіб внаслідок ДТП за участю забезпеченого ТЗ

Територія страхового покриття

Вся Україна (за винятком окупованих територій та на яких державні органи влади України тимчасово не здійснюють свої повноваження)

Типи транспортних засобів

Усі типи

Строк страхування

1 рік

Вартість

Від 250 грн на рік (для прорахунку точної вартості звертайся до найближчого відділення Unex Bank)

Мінімальний/максимальний розмір страхової суми

Від 100 тис. до 1 млн грн (на вибір клієнта)

Мінімальний та максимальний розмір страхової премії

Розмір страхової премії за Полісом визначається страховиком самостійно. На вартість полісу впливає розмір страхової суми та регіон експлуатації забезпеченого транспортного засобу.

Порядок укладення та строки сплати страхової премії

У вигляді електронного полісу. Одноразово на весь строк дії Договору до дати його початку.

Умови придбання продукту

Можна придбати продукт окремо, без супутніх та /або додаткових послуг

Знижки, акційні пропозиції

не передбачено

Франшиза

не передбачено

Корисна інформація

Питання та відповіді Інформація для ознайомлення перед укладенням договору страхування

Поліс добровільної автоцивілки від компаній ВУСО та ПЗУ можна оформити до будь-якого полісу Автоцивілки будь-якої іншої страхової компанії, дата початку дії полісу може бути будь-яка.

Поліс АРКС можна оформити тільки до полісу автоцивілки АРКС, при цьому дати початку дії мають бути однакові. 

Виплата страхового відшкодування за добровільною автоцивілкою здійснюється у разі, якщо розмір збитку перевищує ліміти за полісом ОСЦПВ. Страхове відшкодування здійснюється одночасно з виплатою за обов'язковою автоцивілкою.

Страхове відшкодування сплачується потерпілій особі – власнику автомобіля.

Ні, збитки, завдані забезпеченому автомобілю, не відшкодовуються ні за полісом автоцивілки, ні за договором добровільної автоцивілки. З метою відшкодування збитку, завданого твоєму автомобілю, рекомендуємо оформити окремий поліс страхування КАСКО (тільки у представництвах страхових компаній).

Страховим ризиком є відповідальність Страхувальника або Водія забезпеченого ТЗ за пряму матеріальну шкоду, заподіяну третім особам або їх майну внаслідок (ДТП), якщо розмір заподіяної шкоди перевищує ліміти відповідальності, що встановлені діючим Законом України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів.

Страховими випадками не визнаються події, що відбулися внаслідок:

  • буксирування несправного або пошкодженого ТЗ, якщо це заборонено Правилами дорожнього руху;
  • участі в спортивних змаганнях, показових виступах, використання ТЗ для навчальної їзди і використання в якості таксі (зокрема у разі наявності ознак використання застрахованого ТЗ в якості таксі – свідчення осіб, наявність фото або відео матеріалів, які це підтверджують, обладнання (світлові прилади, графічне маркування, прилади зв’язку тощо));
  • надання в прокат чи передачі ТЗ в оренду.

Перелік відомостей, що мають істотне значення для оцінки страхового ризику, та/або інформацію про інші обставини, що враховуються під час визначення розміру страхової премії:

1) інформація щодо забезпеченого транспортного засобу (марка, модель, реєстраційний номер, VIN);

2) інформація про Страхувальника (прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), найменування Страхувальника, дата народження, РНОКПП (чи за відсутності, серія та номер паспорта – для фізичної особи), код ЄДРПОУ, адреса місця проживання/місцезнаходження, контактні дані;

3) додаткові відомості, що мають істотне значення для оцінки страхового ризику:

  • бажаний розмір страхової суми за Договором;
  • наявність чи відсутність внутрішнього договору страхування, передбаченого Законом України “Про обовʼязкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів”;
  • сфера використання транспортного засобу (приватний, службовий, спецтехніка тощо);
  • вік власника та/або водія транспортного засобу (для страхувальників фізичних осіб).



Як працює ДЦВ поліс

Поліс додаткової цивільної відповідальності або ДЦВ – це добровільна страховка, що суттєво підвищує суму можливих виплат третій стороні. Статистика свідчить: у понад 40% дорожньо-транспортних пригод базового покриття у розмірі 160 тисяч гривень недостатньо, для компенсації збитків, наданих третій стороні. Не завжди йдеться про серйозні ДТП, але вартість деяких автівок та, відповідно, їхнього ремонту навіть за помірних ушкоджень часто значно більше, ніж може покрити стандартний поліс автоцивілки.


В таких випадках додаткові витрати, що не покриває поліс ОСЦВП, мають бути сплачені за рахунок винуватця ДТП.


Додаткова автоцивілка знімає цю проблему, адже крім базового покриття, ти отримуєш додатковий захист в сумі від 100 тисяч гривень до 1 мільйона гривень. Який саме розмір додаткового покриття обрати – обираєш ти сам. Звісно, від цього буде залежати й вартість полісу. Проте вона не співставна із сумою додаткових виплат за ДЦВ.


У разі настання страхового випадку, поліс ДЦВ починає «працювати», якщо суми виплат за базовою страховкою не вистачає для покриття нанесених збитків. Зверни увагу, що для добровільної автоцивілки від VUSO та PZU навіть не важливо, в якій саме страховій компанії ти оформив базовий поліс автоцивілки, та коли почався строк його дії.


Оформити поліс ДЦВ ти можеш у будь-якому відділенні Unex Bank у твоєму місті. Для цього тобі потрібні паспорт громадянина, ідентифікаційний код, посвідчення водія та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу.


Запитай менеджера про можливі опції – він допоможе тобі підібрати найкращий варіант додаткової автоцивілки.


У разі настання страхового випадку (ДТП) дотримуйся такого алгоритму дій:

  • Переконайся, що ніхто не постраждав (якщо є постраждалі – виклич швидку та надай першу допомогу);
  • Виклич поліцію і повідом страховій компанії про те, що трапилося;
  • Страхової компанії необхідно повідомити дані учасників ДТП, дані полісів, дані про пошкодження автомобіля, постраждалих тощо). У разі серйозних пошкоджень страхова компанія може викликати аварійного комісара на місце ДТП;
  • Зафіксуй усі деталі: зроби фото, збережи відео з реєстраторів, збери контактні дані свідків/учасників;
  • Отримай від поліції копію протоколу;
  • Пам'ятай, що ти маєш право попросити (за письмовою заявою) план-схему ДТП, копію акта медичного огляду.
Показати ще

Застереження та можливі наслідки для споживача

Застереження Можливі наслідки

Застереження для споживача про необхідність ознайомлення до укладення договору страхування з інформацією про винятки із страхових випадків та підстави для відмови у здійсненні страхових виплат, ліміти відповідальності страховика за окремим об’єктом страхування, страховим ризиком та/або страховим випадком, а також порядок розрахунку та умови здійснення страхових виплат, включаючи посилання на таку інформацію:

До укладення Договору страхування необхідно ознайомитись з інформацією про винятки із страхових випадків та підстави для відмови у здійсненні страхових виплат, ліміти відповідальності страховика за окремим об’єктом страхування, страховим ризиком та/або страховим випадком, а також порядок розрахунку та умови здійснення страхових виплат.

Ця інформація знаходиться в блоці Інформація для ознайомлення перед укладенням договору страхування.

Наслідки для споживача у разі невиконання ним обов’язків, визначених договором страхування:

1. У разі несплати Страхувальником страхових платежів в розмірі та у строки, встановлені в договорі страхування вважається таким, що не набув чинності.

2. Страховик має право прийняти рішення щодо відмови у виплаті страхового відшкодування у разі несвоєчасного повідомлення Страхувальником (особою, визначеною у договорі страхування або законодавством), про настання події, що має ознаки страхового випадку, без поважних причин або невиконання інших обов’язків, визначених договором страхування або законодавством, якщо це призвело до неможливості Страховика встановити факт, причини та обставини настання події, що має ознаки страхового випадку, або розмір заподіяної шкоди (збитків).

icon star icon star icon star

Хочеш залишити відгук про роботу Unex Bank?