Вхід до особистого кабінету

Е-ліміт

«ЮНЕКС БАНК» надає громадянам України валютні е-ліміти в електронній формі.

Наразі фізичні особи-резиденти (крім підприємців) можуть отримати в «ЮНЕКС БАНК» е-ліміти на перерахування іноземної валюти за кордон. На підставі е-лімітів фізична особа може протягом одного календарного року перерахувати за кордон іноземну валюту на загальну суму в еквіваленті до 200 000 євро.

 

Е-ліміти надаються для здійснення трьох видів валютних операцій:

  • інвестиції за кордон;
  • розміщення коштів на власних рахунках за межами України;
  • виконання зобов’язань перед нерезидентами за договорами страхування життя.

 

Для отримання е-лімітів необхідно відкрити банківський рахунок і надати наступні документи:

 

 

Оригінали документів, зазначені вище, подаються у паперовому вигляді та залишаються у банку на зберіганні. Копії документів у паперовій формі з оригіналів паперових документів мають засвідчуватися підписом фізичної особи. Інформація з офіційного сайту Національного агентства з питань запобігання корупції з декларацій про майновий стан і доходи, які подавалися фізичною особою, подається у вигляді роздруківки, засвідченої підписом фізичної особи.

Важливо! Розгляд документів на отримання е-ліміту здійснюється банком протягом робочого дня. Документи розглядаються при зверненні клієнта до 11:00.

В разі необхідності купівлі іноземної валюти на міжбанківському валютному ринку для перерахування іноземної валюти за кордон на підставі е-ліміту, Банк купує іноземну валюту протягом робочого дня (при зверненні клієнта до 11:00).

Довідкову інформацію НБУ щодо роботи з е-лімітом дивіться за посиланням.

 

Тарифи за е-лімітами

 

Послуга

Тариф

ПДВ

Термін сплати

Комісія за перевірку пакету документів, за якими здійснюється переказ коштів в іноземній валюті на підставі е-ліміту (операційний час з 9:00 до 11:00)

Не тарифікується

Без ПДВ

-

Надання е-ліміту

Не тарифікується

Без ПДВ

-

Анулювання е-ліміту

Не тарифікується

Без ПДВ

-

Конверсійний платіж, для будь якої валюти*

0,50%
min. 25,00 дол. США
max 100,00 дол. США 

Без ПДВ

-

 

* Конверсійний платіж - платіж, в якому валюта платежу відрізняється від валюти в якій виконується платіж. Комісія визначається від суми та валюти фактичного виконання платежу

Допоможемо Україні разом

 

АТ «ЮНЕКС БАНК» є учасником ФГВФО
Ліцензія НБУ №56 від 28.10.2011
© 2004-2021, АТ «ЮНЕКС БАНК»