0 800 500 686

Миттєве поповнення картки

Послуга миттєвого поповнення картки існує у кількох варіантах:

 

  • Поповнення власного карткового рахунку готівковим шляхом в касах банку та банків-партнерів за допомогою платіжної картки в режимі реального часу. Завдяки даній послузі Вам не потрібно витрачати час на оформлення касових документів для поповнення рахунку — достатньо лише надати платіжну картку та суму готівки в касу банку. Після введення PIN-коду відбувається миттєве поповнення карткового рахунку і сума через декілька хвилин доступна клієнту для використання.
  • Поповнення картки банку або карток банків-партнерів через термінали самообслуговування УкрПлат. Послуга дозволяє поповнювати рахунок готівковим шляхом або за допомогою платіжної картки банку. Для здійснення операції необхідно ввести повний номер картки, що поповнюється, на екрані термінала самообслуговування, обрати суму поповнення та підтвердити операцию.

Послуги доступні для всіх карток, випущених ПАТ «ЮНЕКС БАНК». При цьому клієнти, які користуються послугою M-Banking одразу ж отримують повідомлення на мобільний телефон про поповнення карткового рахунку.

 

Перелік банків-партнерів 

завантажити

 

Мережа терміналів УкрКарт

ПАТ "ЮНЕКС БАНК" є учасником ФГВФО
Ліцензія НБУ №56 від 28.10.2011
© 2004-2017, ПАТ ЮНЕКС БАНК
ОНЛАЙН ЧАТ