Відділення та банкомати

Що таке weld card?

Це дивовижна криптокартка на базі Debit Mastercard®, що народилася у співпраці Юнекс Банку та українського фінтех стартапу Weld Money. Weld card прив’язана до криптовалютного гаманця на платформі Weld Money. Картку можна додати до Apple Pay, Google Pay і розраховуватися криптовалютою за товари та послуги без необхідності користувачу самостійно конвертувати її у звичайну (фіатну) валюту. Конвертація криптовалюти відбувається в автоматичному режимі: при розрахунку карткою weld еквівалентна сума списується з криптовалютного балансу гаманця Weld Money.


* weld card – це звичайна кредитна картка, що емітується Unex Bank в гривні та має опцію прив’язки криптоакаунту її власника на стороні партнера Weld Money. Усі розрахунки weld card проводяться в гривні, обмін віртуальних активів на звичайну (фіатну) валюту та в подальшому на гривню здійснюється партнером банку за дорученням клієнта з подальшим зарахуванням гривні на картковий рахунок weld card, відкритий в Unex Bank.

Показати ще

Як це працює?

 • Weld 1 364 202 Px

  Незвична кредитка для звичних речей

  weld card - це перша в Україні картка, що дає змогу платити криптовалютами* за звичайні покупки. Новенький айфон, капучино в улюбленій кав’ярні або хрумкий багет в супермаркеті: купуй, що захочеш, за крипту з карткою weld.

 • Weld 2 364 202 Px

  Абсолютно прозоро

  Розрахунки твоєю карткою weld за товари та послуги відбуваються так само, як би ти платив звичайною банківською карткою. Weld Money відповідає за конвертацію твоїх криптогрошей в звичайну (фіатну) валюту.

 • Weld 3 364 202 Px

  Вигідно та зручно

  Weld Money здійснює конвертацію криптовалюти у фіатні гроші за поточним курсом. Тож ти не втрачатимеш грошей на курсовій різниці. Наразі weld card дозволяє розраховуватися стейблкоіном USDT, а невдовзі будуть також додані криптовалюти bitcoin та altcoin.

Переваги криптокартки weld

 • Money Weld
  Максимально просто
  Плати криптою як звичайною карткою
 • Remote Weld
  Отримуй онлайн
  Оформлення безкоштовне
  100% дистанційне
 • Calendar Weld
  Обираєш ти
  Можливість підключення бірж Huobi та WhiteBit
 • Card Weld
  Великий ліміт
  Щоденний ліміт розрахунків - 10 000 грн

Умови weld card

Умови Розрахунок платежу Приклад розрахунку вартості
Умови
 • Оформлення картки

  Безкоштовно

 • Видача готівки

  1,5% + 5 грн

 • Безготівковий переказ коштів

  1,5% + 5 грн

Послуги

Умови

Оформлення картки

Безкоштовно

Видача готівки

1,5% + 5 грн

Безготівковий переказ коштів

1,5% + 5 грн

Щоб забезпечити якісний сервіс та миттєві платежі, твоя weld card працює, як кредитна картка. Але не хвилюйся – жодних платежів чи відсотків за кредитом ти не сплачуватимеш. Овердрафт, що виникає під час розрахунків, автоматично гаситься щодня з твого криптобалансу. При цьому по картці встановлено грейс-період 62 дні, протягом якого жодні відсотки чи комісії не нараховуються. Тож ніяких кредитних відсотків платити не треба.
Але, все ж юридично weld card справді є кредитною карткою. Тож на виконання усіх законодавчих вимог ми маємо розмістити тут калькулятор розрахунку платежу.
Якби кредитні зобов'язання виникали, сплата відбувалася б за наступним розрахунком:

Щоб забезпечити якісний сервіс та миттєві платежі, твоя weld card працює, як кредитна картка. Але не хвилюйся – жодних платежів чи відсотків за кредитом ти не сплачуватимеш. Овердрафт, що виникає під час розрахунків, автоматично гаситься щодня з твого криптобалансу. При цьому по картці встановлено грейс-період 62 дні, протягом якого жодні відсотки чи комісії не нараховуються. Тож ніяких кредитних відсотків платити не треба.

Але, все ж юридично weld card справді є кредитною карткою. Тож на виконання усіх законодавчих вимог ми маємо розмістити тут приклад розрахунку вартості кредиту.

Якби кредитні зобов'язання виникали, сплата відбувалася б за наступним розрахунком:

 • Ліміт 40 000,00 грн. на строк 12 місяців з річною ставкою 42%.
 • Комісія за видачу готівки/переказ 1,5% + 5 грн.
 • Загальні витрати за кредитом складають 16469,12 грн.
 • Орієнтовна загальна вартість кредиту за увесь строк використання кредиту (сума кредиту та загальні витрати за кредитом) складають 56469,12 грн.

Розрахунок реальної річної процентної ставки відбувається згідно з вимогами Постанови Правління НБУ № 49 від 08.06.2017 року. Враховуючи неможливість визначити модель поведінки клієнта з використання та повернення коштів кредитної лінії, що є відновлюваною, загальна вартість кредиту та реальна річна відсоткова ставка та інші обов’язкові платежі за додаткові та супутні послуги Банку вирахувані з наступними припущеннями:

 • Ліміти кредиту були використані одноразово у день встановлення цих лімітів, заборгованість не була повернута протягом пільгового періоду та повертається щомісячно у розмірі обов’язкового мінімального платежу протягом 12 місяців.
 • Розмір останнього платежу може відрізнятися від платежу, що був вказаний у цьому пункті, та бути рівним сумі фактичної заборгованості за кредитом та процентами, комісіями, що залишилися після виплати Клієнтом усіх попередніх платежів.
 • Розмір комісій за отримання готівки визначено на дату розрахунку та може змінюватися у разі внесення змін у Тарифи Банку у порядку, що визначений у договорі.
 • Розрахунок комісії за зняття готівкових коштів вирахуваний з припущенням, що у день встановлення ліміту кредит було отримано через касу Банку.

Банк вираховує реальну річну відсоткову ставку керуючись припущенням, що Договір залишається діючим протягом строку дії, передбаченого умовами Договору, і що банк і клієнт виконають свої обов`язки на умовах і в терміни, визначені в Договорі.

Корисна інформація

Питання та відповіді Файли для завантаження
 • Клієнт - фізична особа, яка є громадянином України / резидентом.
 • Мінімальний вік клієнта - 21 рік.
 • Максимальний вік клієнта - 65 років на момент закінчення терміну дії договору.

Щоб отримати картку, переходь за посиланням.

Максимальна сума криптогрошей, що доступна для конвертації, визначається балансом криптогаманця та на етапі релізу продукту не може перевищувати еквівалент 10 000 грн на добу. Платіжний ліміт встановлюється в залежності від розміру доступного криптоактиву на рахунку клієнта.

Ти можеш користуватися карткою як звичайною: купувати продукти в магазині, розраховуватись онлайн, переводити кошти на інші рахунки за встановленими тарифами.

Обмін криптоактивів власника картки на гривню для подальшого переказу на поточний рахунок користувача здійснює Weld Money на умовах, погоджених з власником карти, відповідно до публічної оферти.

Максимальна сума, яку можна отримати з картки в банкоматі, дорівнює розміру доступного залишку ліміту з урахуванням самостійно встановлених лімітів та комісії за зняття готівкових коштів. Зняття відбувається відповідно до тарифів Банку, але не більше встановленого в банкоматі ліміту, та в рамках обмежень, встановлених НБУ на період воєнного стану.

Кожного разу, коли ти відкриваєш депозит, отримуєш кредит, оформлюєш платіжну чи кредитну картку, не відвідуючи відділення, ми:

 • укладаємо угоду в електронному вигляді;
 • підписуємо її кваліфікованим електронним підписом (КЕП) уповноваженого співробітника;
 • та надсилаємо тобі в СМС посилання на завантаження підписаного електронного договору.

Він має таку саму юридичну силу, як і звичайний паперовий документ.

Ти можеш будь-якої миті переконатися в аутентичності кваліфікованого електронного підпису, перевіривши його на одному з електронних майданчиків: Дія або на сайті Центрального засвідчувального органу Мінцифри. Для цього:

1. Спершу завантаж підписаний документ на свій пристрій. Для цього перейди за посиланням, що банк надіслав тобі в СМС при оформленні продукту.

2. Переходь на https://sign.diia.gov.ua/verify або https://czo.gov.ua/verify.

3. Завантаж збережений документ у сервіс перевірки.

4. Натисни кнопку "Перевірити".

5. Результат перевірки відобразиться у вікні сервісу.

6. Для перегляду підписаного договору натисни "Файл без підпису" або "Завантажити", та завантаж електроний архів з документами.

7. Укладений договір знайдеш у теці "GeneratedAgreement".

Для громадян України для відкриття потрібно лише:

 • паспорт громадянина України у вигляді книжечки (або паспорт громадянина України для виїзду за кордон або паспорт у формі ID-картки, або інший документ, що посвідчує особу;
 • індивідуальний податковий номер (ІПН) ,крім випадку наявності у паспорті Клієнта відмітки про дозвіл здійснювати будь-які платежі за серією (за наявності) та номером паспорту або до паспорта яких внесені дані про реєстраційний номер облікової картки платника податків) (для фізичних осіб - резидентів);
 • довідка про реєстрацію місця проживання (у разі надання паспорта у формі ID-картки).


Для іноземних громадян, що:

 • постійно проживають в Україні: паспортний документ з відміткою про наявність дозволу на постійне проживання, Індивідуальний податковий номер (ІПН) за наявності і посвідка на постійне місце проживання;
 • тимчасово знаходяться в Україні: паспортний документ і посвідка на тимчасове проживання (строк дії посвідки на момент звернення Клієнта має бути діючим не менше 3 місяців з моменту відкриття відповідного поточного рахунку), Індивідуальний податковий номер (ІПН) за наявності;

Перелік документів, які необхідні для відкриття рахунку по довіреності, малолітнім особам( до 14 років) доступні за посиланням.

icon Актуальний
Тарифний план «UNEX WELD»
icon Актуальний
Інформація про істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту за продуктом картка weld
icon Актуальний
Публічна пропозиція АТ «ЮНЕКС БАНК» на укладення Договору про комплексне банківське обслуговування фізичних осіб від 29.03.2024 р. (діє з 29.04.2024 р.)
icon Актуальний
Договір про надання разових платіжних послуг для фізичних осіб (публічна частина) від 07.11.2023 року. Діє з 08.11.2023 року.
icon Актуальний
Анкета-заява про відкриття поточного рахунку з випуском дебетно-кредитної картки
icon Актуальний
Повідомлення для клієнтів щодо кредитного реєстру
icon Актуальний
Інформація для позичальників-військовослужбовців
icon Актуальний
Пам`ятка позичальника, який має заборгованість перед банком
icon Актуальний
Правила користування платіжними картками (діють з 22.12.2023 р.)
icon Актуальний
Загальні правила безпечного користування мобільним додатком
icon Актуальний
Перелік документів для відкриття поточного рахунку довіреними особами та неповнолітніми
icon Актуальний
Інформація для ознайомлення користувачів (клієнтів) про умови надання платіжних та фінансових послуг

Попередження та можливі наслідки

Попередження про можливі наслідки Можливі наслідки
Попередження про можливі наслідки для клієнта
 • Клієнт повертає суму кредиту, комісії та відсотки за користування кредитом відповідно до умов Договору про надання кредиту АТ «Юнекс Банк» для фізичних осіб і вимог законодавства України.
 • Банку забороняється вимагати від Клієнта придбання будь-яких послуг від банку або спорідненої чи пов`язаної з ним особи як обов`язкову умову надання цих послуг (крім надання пакету банківських послуг).
 • Банк не має права вносити зміни в укладених з клієнтами договорах в односторонньому порядку без обов`язкового повідомлення і згоди Клієнта відповідно до умов договору та чинного законодавства України.
 • Клієнт має право відмовитися від отримання рекламних матеріалів за допомогою каналів дистанційного електронного обслуговування.
 • Клієнт має право відмовитися від Договору про надання кредиту АТ «Юнекс Банк» для фізичних осіб протягом 14 календарних днів з дня укладення згідно п.3.2.43.30. Публічна пропозиція АТ «Юнекс Банк» на оформлення Договору про комплексне банківське обслуговування фізичних осіб (в разі відмови від такого договору клієнт протягом 7 днів з дати подання письмового повідомлення про відмову від договору зобов`язаний повернути Банку грошові кошти, отримані відповідно до цього договору, і сплатити відсотки/комісії за період з дня отримання коштів до дня їх повернення за ставкою, встановленою договором і Тарифами, та вчиняє інші дії, передбачені Законом України «про споживче кредитування» або Публічна пропозиція АТ «Юнекс Банк» на оформлення Договору про комплексне банківське обслуговування фізичних осіб.
 • Клієнт має право після припинення дії договору про надання банківської послуги, включно у зв’язку із завершенням строку дії, розірванням або виконанням такого договору, звернутися до Банку із запитом на інформацію (довідку), що стосується виконання сторонами своїх зобов’язань, установлених договором, включаючи інформацію (довідку) про відсутність заборгованості та виконання зобов’язань Клієнта за договором у повному обсязі, яку Банк надає у формі паперового або електронного документа (за вибором Клієнта) протягом п’яти робочих днів із дня отримання банком такого запиту.
 • Клієнт має право здійснювати в будь-який час повністю або частково дострокове погашення за Кредитною лінією / Овердрафтом, в тому числі шляхом збільшення суми періодичних платежів.
 • Достроково, частково або в повному обсязі виконати свої зобов`язання за Договором без сплати Банку додаткових плат.
 • При оформленні кредитного ліміту/ліміту овердрафту Банком Клієнту відкривається Поточний рахунок з використанням платіжної картки на умовах тарифного плану за договором.
 • Клієнт має право на відмову від договору про надання фінансових послуг в порядку і на умовах, визначених:
  1. Законодавством, зокрема, щодо споживчого кредиту;
  2. Законом України «Про споживче кредитування»;
  3. Договором, укладеним між АТ «Юнекс Банк» і Клієнтом.

Можливі наслідки у разі невиконання клієнтом зобов’язань за договором
 • У разі порушення термінів погашення заборгованості за Кредитною лінією Банк має право нараховувати (застосовувати) штрафні санкції у розмірі, у строки та порядку, визначених Публічною пропозицією АТ «Юнекс Банк» на оформлення Договору про комплексне банківське обслуговування фізичних осіб та Тарифами, а також здійснювати інші дії, передбачені Договором.
 • За невиконання або неналежне виконання зобов`язань Сторонами за Договором Сторони несуть відповідальність відповідно до чинного законодавства України.
 • У разі несвоєчасного повернення кредиту/овердрафту та/або сплати відсотків/комісій за користування Кредитом/Овердрафтом Банк має право вимагати дострокового погашення від Клієнта Кредиту/Овердрафту та сплати відсотків/комісій та/або (у разі виникнення) суми несанкціонованого овердрафту та має право на договірне списання коштів з усіх рахунків клієнта в розмірах, необхідних для погашення такої заборгованості відповідно до умов Публічної пропозиції АТ «Юнекс Банк» на оформлення Договору про комплексне банківське обслуговування фізичних осіб.
 • За порушення термінів повернення кредиту та/або комісії за обслуговування та/або відсотків і/або комісій Позичальник сплачує Банку додатково до встановленої за Кредитом процентної ставки пеню з розрахунку подвійної облікової ставки НБУ від суми зазначеної простроченої заборгованості (суми Кредиту та/або комісії за обслуговування і/або відсотків і/або комісій), розрахованої за кожний день прострочення платежу, включаючи день сплати заборгованості.
 • У разі неналежного виконання Позичальником своїх зобов`язань за кредитним договором Банк має право звернутися до відповідних державних органів з метою задоволення своїх вимог, в тому числі і в примусовому порядку.
 • Банк має право у визначених договором випадках вимагати дострокового погашення платежів по кредиту та відшкодування збитків, завданих йому порушенням зобов`язання.
 • Банк має право на внесення інформації в кредитні бюро/кредитний реєстр Національного банку України і формування негативної кредитної історії, яка може враховуватися банком при прийнятті рішення про надання кредиту в майбутньому.

Що таке weld card?

weld card – платіжна картка, яка дозволяє оплатити криптовалютою будь-які товари та послуги на території України: від батону у продуктовому магазині до поїздки в таксі на роботу. Важливо, що транзакції, які проводяться карткою, відбуваються у національній валюті України. Тобто розрахуватися weld card можна у будь-якій роздрібній точці. Не важливо, чи здійснює вона приймання платежів у криптовалюті.

Показати ще

Криптокарта weld card

Платежі в криптовалюті можуть бути дуже складними у реалізації та витратними за часом. Однак weld card знімає будь-які проблеми. З її допомогою ти можеш розраховуватися за товари та послуги, використовуючи криптовалюту. Для цього не потрібні ні спеціальні знання, ні будь-які обмінники. Все справді просто!


Принцип роботи криптокарти

Оплата товарів криптовалютою на території України не врегульована. Тому твоя weld card сплатить покупки у гривні. Потім на стороні партнера Weld Money з твого криптоаккаунта буде списано еквівалентну суму в криптовалюті, обмінено на фіатні гроші та переведено на твою weld card. Усі операції абсолютно транспарентні. Так само відбувається оплата послуг криптовалютою.

Показати ще
icon star icon star icon star

Хочеш залишити відгук про роботу Unex Bank?