Відділення та банкомати

Захищає навіть в умовах війни

Страховку “Бронезахист” створено спеціально для страхування життя та здоров’я цивільних громадян від нещасних випадків в умовах воєнного стану в Україні. Вона покриває як побутові нещасні випадки (травми, опіки, обмороження та ін.), так і випадки, отримані цивільними громадянами внаслідок воєнних дій – влучення снарядів, мін, куль, обвалення будівель, пожеж, мінування територій тощо.

Зазвичай, дані події є винятком у програмах страхування, але нові часи потребують нових рішень.

Показати ще

Чому варто придбати "Бронезахист" в Unex Bank

 • Safety Red
  Надійний партнер
  Unex Bank співпрацює з СГ ARX
 • Global Mastercard Support Red
  У всіх регіонах країни
  Працює всюди, крім зон бойових дій
 • Mydutyfree Red
  Максимальна свобода
  Термін та страхову суму обираєш ти
 • Швидко та зручно
  Оформимо поліс за 7 хвилин

Від чого захистить "Бронезахист"?

images

"Бронезахист" захищає як від побутових травм, отриманих внаслідок нещасних випадків, так і від травм чи смерті в результаті воєнних дій.

"Бронезахист" працює, не дивлячись на війну, що визнана Торгівельно-промисловою палатою України форс-мажорною обставиною. Тож застрахована особа гарантовано отримає страхові виплати:

 • у випадку смерті - 100% страхової суми;
 • у випадку травматичних ушкоджень внаслідок нещасного випадку, в тому числі, спричиненого воєнними діями – від 2% до 100% від страхової суми згідно з таблицею травм.

Варто знати

"Бронезахист" - це страховий продукт СК "ARX Life", що працює на ринку України з 1994 року та входить до міжнародної канадської страхової групи Fairfax Financial Holdings

 • Страхові суми - 100 000, 200 000, 300 000 гривень;
 • Період очікування – 7 днів (на початку дії договору, не застосовується при пролонгації);
 • Тривалість страхового покриття: 1 місяць, 3 місяці, 6 місяців, 1 рік;
 • Вікові обмеження: від 1 до 75 років (на дату укладання договору).

Наслідки війни (оголошеної або неоголошеної), військових (бойових) дій, збройного конфлікту - це випадки, що виникли під час та/або внаслідок дій військових формувань (законних та незаконних) сторін збройного (військового, воєнного) конфлікту у випадку збройної агресії, збройного конфлікту, та спричинені:

 • діями та заходами особового складу та командування збройних формувань;
 • побудовою укріплень, інженерних споруд (окопів, траншей, дзотів, дотів тощо);
 • веденням бою, обстрілами військових та/або цивільних об’єктів та населення; використанням та застосуванням бойової техніки, технічних засобів ведення бойових дій;
 • озброєнням, ракетними установками, танками, бронетранспортерами, самохідними артилерійськими та ракетними установками, військовими кораблями, літаками тощо;
 • застосуванням будь-яких засобів ведення бойових дій та зброї, в тому числі артилерійських і реактивних снарядів, ракет, торпед, бойових патронів, гранат, мін, вибухових речовин в районах та на територіях ведення боїв та військових дій, військових, в тому числі, антитерористичних операцій, незалежно від факту офіційного визнання чи оголошення війни, воєнного чи надзвичайного стану стороною (сторонами) збройного (військового, воєнного) конфлікту а також в районах, які піддаються обстрілам або бомбардуванню і безпосередньо не перебувають в зоні військових (бойових) дій або збройного конфлікту.

Військові ризики – травми та ушкодження, отримані Застрахованою особою, яка на момент настання події (випадку) є цивільною особою (не є військовослужбовцем Збройних Сил України, працівником та/або службовцем Національної Гвардії України, Служби безпеки України, Державної прикордонної служби України, Міністерства внутрішніх справ, Національної поліції України, сил територіальної оборони Збройних Сил України, інших воєнізованих утворень як державних, так і недержавних), отримані внаслідок прямого або опосередкованого впливу зброї, крім зброї масового ураження, під час перебування Застрахованої особи в зоні ведення бойових дій або на іншої території України, крім територій які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні), але при цьому Застрахована особа не брала безпосередньої участі у бойових діях.

Це подія, передбачена договором страхування, яка відбулася, та з настанням якої у страхової компанії виникає обов’язок сплатити страхове відшкодування.

Грошова сума, в межах якої Страховик відповідно до умов страхування за Договором зобов’язаний провести виплату страхового відшкодування при настанні страхового випадку.

Повідомити нас зателефонувавши до контакт-центру: 0 800 30 27 23 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів по Україні та з мобільних операторів Vodafone, Lifecell, Kyivstar).

"Бронезахист" не доступний для українців, що беруть активну участь у воєнних діях (військовослужбовці ЗСУ, прикордонники, співробітники ДСНС, СБУ, поліції, Територіальної оборони, тощо).

Телефонуй: 0 800 30 27 23

Безкоштовно з усіх номерів на території України

Ти придбав поліс і тобі потрібна допомога?

images

Страхування від нещасних випадків

Від початку повномасштабного вторгнення в українців значно побільшало ризиків отримати різного роду травми: поранення, опіки, перелами тощо. Проте більшість страхових компаній, посилаючись на обставини непереборної сили або так званий форс-мажор, відмовляють у виплатах. Зрозуміло, що страховка, яка була придбана до війни, не враховувала аж настільки високих ризиків. Але якщо ти вже оформив поліс страхування від нещасних випадків, очевидно, що тобі хотілося б мати захист від усіх можливих негараздів.


Таку можливість дає добровільне страхування громадян від нещасних випадків від страхової компанії ARX. Страховка «Бронезахист» створена спеціально для додаткового захисту. Звісно, вона не може вберегти тебе від травм та нещасних випадків, проте вона гарантує тобі виплати до 300 000 грн, навіть якщо негаразди трапилися через ворожі обстріли.


Страхування від воєнних ризиків є лише частиною полісу «Бронезахист». Так само надійно він гарантує виплати для нещасних випадків, причиною яких стали інші негаразди. Зокрема дія страховки розповсюджується на будь-які побутові травми.

Показати ще

«Бронезахист» - страховка: захист на кожен день

Скористатися полісом може будь-який громадянин України. Але страховка недоступна для військових та працівників інших силових структур. Також важливо, щоб в момент оформлення страховки ти знаходився на підконтрольній українській владі території.


Застрахувати «Бронезахистом» можна як себе, так і інших членів родини. Скажімо, ти можеш купити поліс для дітей від 1 року. В залежності від максимальної страхової суми, тобто розміру виплати в разі настання нещасного випадку, а також строку страхування ціна полісу коливається в широкому діапазоні: від 125 до 4500 гривень.


Мінімальний строк страхування становить один місяця. Максимальний термін дії страхового полісу «Бронезахист» - 1 рік. Який саме строк тобі потрібен – обираєш ти. Відтак можна отримати дуже лояльні умови страхового внеску.


Важливо, що страхова компанія ARX є частиною міжнародної групи та має бездоганну репутацію як в світі, так і в Україні. Компанія входить до трійки кращих страховиків України за кількома показниками. Тож ти можеш розраховувати на швидкі виплати й надійну підтримку.


Ще одна чудова опція «Бронезахисту» - швидкий старт. Після купівлі полісу він починає діяти вже за сім днів. Короткий період очікування додає додаткової впевненості у надійному захисті від нещасних випадків.


Україна через війну останнім часом стала зоною підвищеного ризику. Тож варто оформити страховку від нещасних випадків, щоб почуватися впевненіше. 

Показати ще
icon star icon star icon star

Хочеш залишити відгук про роботу Unex Bank?