Відділення та банкомати

Захищає навіть в умовах війни

Страховку “Бронезахист” створено спеціально для страхування життя та здоров’я цивільних громадян від нещасних випадків в умовах воєнного стану в Україні. Вона покриває як побутові нещасні випадки (травми, опіки, обмороження та ін.), так і випадки, отримані цивільними громадянами внаслідок воєнних дій – влучення снарядів, мін, куль, обвалення будівель, пожеж, мінування територій тощо.

Зазвичай, дані події є винятком у програмах страхування, але нові часи потребують нових рішень.

Показати ще

Чому варто придбати "Бронезахист" в Unex Bank

 • Safety Red
  Надійний партнер
  Unex Bank співпрацює з СГ ARX
 • Global Mastercard Support Red
  У всіх регіонах країни
  Працює всюди, крім зон бойових дій
 • Mydutyfree Red
  Максимальна свобода
  Термін та страхову суму обираєш ти
 • Швидко та зручно
  Оформимо поліс за 7 хвилин

Від чого захистить "Бронезахист"?

images

"Бронезахист" захищає як від побутових травм, отриманих внаслідок нещасних випадків, так і від травм чи смерті в результаті воєнних дій.

"Бронезахист" працює, не дивлячись на війну, що визнана Торгівельно-промисловою палатою України форс-мажорною обставиною. Тож застрахована особа гарантовано отримає страхові виплати:

 • у випадку смерті - 100% страхової суми;
 • у випадку травматичних ушкоджень внаслідок нещасного випадку, в тому числі, спричиненого воєнними діями – від 2% до 100% від страхової суми згідно з таблицею травм.

Варто знати

"Бронезахист" - це страховий продукт СГ ARX, що працює на ринку України з 1994 року та входить до міжнародної канадської страхової групи Fairfax Financial Holdings

 • Страхові суми - 100 000, 200 000, 300 000 гривень;
 • Період очікування – 7 днів (на початку дії договору, не застосовується при пролонгації);
 • Тривалість страхового покриття: 1 місяць, 3 місяці, 6 місяців, 1 рік;
 • Вікові обмеження: від 1 до 75 років (на дату укладання договору).

Наслідки війни (оголошеної або неоголошеної), військових (бойових) дій, збройного конфлікту - це випадки, що виникли під час та/або внаслідок дій військових формувань (законних та незаконних) сторін збройного (військового, воєнного) конфлікту у випадку збройної агресії, збройного конфлікту, та спричинені:

 • діями та заходами особового складу та командування збройних формувань;
 • побудовою укріплень, інженерних споруд (окопів, траншей, дзотів, дотів тощо);
 • веденням бою, обстрілами військових та/або цивільних об’єктів та населення; використанням та застосуванням бойової техніки, технічних засобів ведення бойових дій;
 • озброєнням, ракетними установками, танками, бронетранспортерами, самохідними артилерійськими та ракетними установками, військовими кораблями, літаками тощо;
 • застосуванням будь-яких засобів ведення бойових дій та зброї, в тому числі артилерійських і реактивних снарядів, ракет, торпед, бойових патронів, гранат, мін, вибухових речовин в районах та на територіях ведення боїв та військових дій, військових, в тому числі, антитерористичних операцій, незалежно від факту офіційного визнання чи оголошення війни, воєнного чи надзвичайного стану стороною (сторонами) збройного (військового, воєнного) конфлікту а також в районах, які піддаються обстрілам або бомбардуванню і безпосередньо не перебувають в зоні військових (бойових) дій або збройного конфлікту.

Військові ризики – травми та ушкодження, отримані Застрахованою особою, яка на момент настання події (випадку) є цивільною особою (не є військовослужбовцем Збройних Сил України, працівником та/або службовцем Національної Гвардії України, Служби безпеки України, Державної прикордонної служби України, Міністерства внутрішніх справ, Національної поліції України, сил територіальної оборони Збройних Сил України, інших воєнізованих утворень як державних, так і недержавних), отримані внаслідок прямого або опосередкованого впливу зброї, крім зброї масового ураження, під час перебування Застрахованої особи в зоні ведення бойових дій або на іншої території України, крім територій які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні), але при цьому Застрахована особа не брала безпосередньої участі у бойових діях.

Це подія, передбачена договором страхування, яка відбулася, та з настанням якої у страхової компанії виникає обов’язок сплатити страхове відшкодування.

Грошова сума, в межах якої Страховик відповідно до умов страхування за Договором зобов’язаний провести виплату страхового відшкодування при настанні страхового випадку.

Повідомити нас зателефонувавши до контакт-центру: 0 800 30 27 23 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів по Україні та з мобільних операторів Vodafone, Lifecell, Kyivstar).

"Бронезахист" не доступний для українців, що беруть активну участь у воєнних діях (військовослужбовці ЗСУ, прикордонники, співробітники ДСНС, СБУ, поліції, Територіальної оборони, тощо).

Телефонуй: 0 800 30 27 23

Безкоштовно з усіх номерів на території України

Ти придбав поліс і тобі потрібна допомога?

images
icon star icon star icon star

Хочеш залишити відгук про роботу Unex Bank?