Відділення та банкомати

Безкоштовна миттєва картка UnexSmart

 • Remote Red
  Безкоштовні платежі
  Комунальні послуги, телефон та інтернет - у додатку без комісії
 • Financial Operations Red
  Безкоштовне поповнення
  Без комісії у мобільному додатку та понад 20 тис. терміналів City24 та EasyPay

 • Return Guarantee Red
  Безкоштовне зняття
  Знімай готівку без комісії у касах та банкоматах Unex Bank
 • Percent Red
  Краще за кешбек
  Отримуй до 12% річних в гривні на залишок власних коштів на рахунку

Картка із щомісячним доходом

Карта UnexSmart дозволяє заробляти щомісяця разом із банком: ти отримаєш 8% річних у гривні, якщо на твоєму рахунку більше 100 грн, або 12% річних, якщо сума на картці перевищує 100 000 грн. Відсотки ти отримуватимеш щомісяця і при цьому збережеш повний доступ до твоїх грошей: щоб отримати дохід, не потрібно «заморожувати» їх, як на депозиті.

Показати ще

UnexSmart – це вигідно!

Оформлення картки UnexSmart абсолютно безкоштовне. До того ж ми не беремо абонентської плати за її обслуговування. Ти можеш поповнювати свою картку UnexSmart без комісії у найбільших термінальних мережах City24 та EasyPay, знімати з неї готівку без комісії у банкоматах та касах Unex Bank. А ще – оплачувати комунальні рахунки, поповнювати телефон та багато іншого без комісії у мобільному додатку UnexBank Online.


Зверни увагу! За замовчуванням ти отримуватимеш лише Push-сповіщення в мобільному додатку про транзакції по картці. За потреби ти будь-якої миті можеш підключити розширений пакет push/sms-повідомлень вартістю 25 грн на місяць. В такому разі інформація про твої операції по картці додатково надсилатиметься в SMS-повідомленнях. Щоб підключити розширений пакет push/sms-повідомлень звернись до Центру турботи.

Показати ще

UnexSmart – це просто!

Більше жодної бюрократії та папірців. Оформити картку ти можеш онлайн: не потрібно їхати в офіс і стояти в чергах, ми подбали, щоб ти не витрачав жодної хвилини зайвого часу.


Тобі знадобиться тільки застосунок Дія з актуальним закордонним паспортом або ID-картою всередині та максимум 10 хвилин. Ми не просимо наших клієнтів заповнювати довгі анкети – більшість даних заповнюється автоматично на основі інформації, отриманої від Дія. Тобі потрібно заповнити лише коротку анкету про себе, підписати електронний договір через Дія та твоя карта готова! Усі реквізити картки надійдуть протягом 10 хвилин.


Залишається лише додати її в гаманець GooglePay або ApplePay та поповнити. Номер картки для поповнення прийде в СМС, а повні реквізити рахунку ти завжди зможеш знайти в мобільному додатку. Тепер UnexSmart готова до роботи.


Оформити картку можна з будь-якої точки світу. До речі, з карткою UnexSmart вигідно купувати у закордонних магазинах, адже з нею ти завжди отримаєш вигідний курс валют, а також ліміт на зняття готівки та покупки за кордоном.

Показати ще

Умови картки

Тарифи Кредитний ліміт Калькулятор Приклад розрахунку вартості
Умови
 • Оформлення картки

  Безкоштовно

 • Обслуговування картки

  Безкоштовно

 • Поповнення картки

  Безкоштовно

 • Отримання готівки

  Безкоштовно у банкоматах та касах банку

 • SMS-повідомлення

  25 грн щомісячно*

 • Відсоток на залишок

  • 8% річних від 100 до 100 000 грн

  • 12% річних від 100 000,01 грн

Послуги

Умови

Оформлення картки

Безкоштовно

Обслуговування картки

Безкоштовно

Поповнення картки

Безкоштовно

Отримання готівки

Безкоштовно у банкоматах та касах банку

SMS-повідомлення

25 грн щомісячно*

Відсоток на залишок

• 8% річних від 100 до 100 000 грн

• 12% річних від 100 000,01 грн

* За замовчуванням опцію відключено. Щоб підключити розширений пакет push/sms-повідомлень вартістю 25 грн на місяць, звернись до Центру турботи

Умови
 • Кредитний ліміт

  до 50 000 грн

 • Відсоткова ставка, річних

  42%

 • Пільговий період

  до 62 днів

 • Строк

  12 місяців з можливістю автоматичною пролонгацією на такий самий строк.

 • Мінімальне щомісячне погашення

  Усі нараховані проценти, штрафи та пені за попередні періоди (у разі виникнення) і 3% обов’язкова частка погашення тіла заборгованості.

 • Комісія за зняття готівки через каси і банкомати Банку

  4,5% + 5грн

 • Дата погашення щомісячного платежу

  до 25 числа кожного місяця

 • Інформація про істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту за продуктом "UNEX SMART"

Послуги

Умови

Кредитний ліміт

до 50 000 грн

Відсоткова ставка, річних

42%

Пільговий період

до 62 днів

Строк

12 місяців з можливістю автоматичною пролонгацією на такий самий строк.

Мінімальне щомісячне погашення

Усі нараховані проценти, штрафи та пені за попередні періоди (у разі виникнення) і 3% обов’язкова частка погашення тіла заборгованості.

Комісія за зняття готівки через каси і банкомати Банку

4,5% + 5грн

Дата погашення щомісячного платежу

до 25 числа кожного місяця

Інформація про істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту за продуктом "UNEX SMART"

 • Ліміт 50 000,00 грн на термін 12 місяців з річною ставкою 42%.
 • Комісія СМС-banking в місяць 25 грн.
 • Комісія за видачу готівки за рахунок кредитної лінії 4,5% + 5 грн.
 • Загальні витрати за кредитом складають 20 836.27 грн.

Орієнтовна загальна вартість кредиту для клієнта за весь строк користування кредитом (сума кредиту та загальні витрати за кредитом) 71 111.27 грн

Розрахунок реальної річної процентної ставки здійснюється на підставі вимог Постанови Правління НБУ № 49 від 08.06.2017 року.Враховуючи неможливість визначити модель поведінки Клієнта по використанню та поверненню коштів відновлювальної кредитної лінії, загальна вартість кредиту та реальна річна процента ставка та інші обов'язкові платежі за додаткові та супутні послуги Банку розраховані з наступними припущеннями:

 • Ліміт кредиту було використано одноразово в день його встановлення та заборгованість не повернуто протягом пільгового періоду і погашається щомісячно в розмірі обов’язкового мінімального платежу впродовж 12 місяців.
 • Розмір останнього платежу може відрізнятися від платежу, зазначеного в цьому пункті, і дорівнюватиме сумі фактичної заборгованості за кредитом та процентами, комісіями, що залишилася після сплати Клієнтом всіх попередніх платежів.
 • Розмір комісій за отримання готівки визначений на дату розрахунку. Розмір комісій може змінюватися в разі внесення змін в Тарифи Банку в порядку, визначеному в Договорі. Розрахунок комісії за зняття готівкових коштів здійснено з припущенням, що в день встановлення ліміту, кредит був отриманий готівкою через касу Банку.
 • Банк обчислює реальну річну процентну ставку, базуючись на припущенні, що Договір залишається дійсним протягом строку дії, передбаченого умовами Договору, та що Банк і Клієнт виконають свої обов’язки на умовах та у строки, визначені в Договорі.

Корисна інформація

Питання та відповіді Файли для завантаження

Так, мобільний додаток Юнекс Банку можна завантажити через Google Play або App Store

Картку можна замовити на сайті, у відділеннях або у мобільному додатку UnexBank Online.

Так, відкриття та обслуговування картки безкоштовні!

Якщо у клієнта більше 100 грн на рахунку, то він гарантовано отримує щомісячно – 8% річних на залишок, якщо більше 100 тисяч грн на рахунку – 12% річних на залишок

Розрахунок відбувається на щоденній основі по залишку на кінець дня. Виплата в кінці місяця. Приклади:

 • Умова - у клієнта за 30 днів із 30 у місяці залишок коштів складав 7 000 грн. увесь місяць.

Розрахунок - сума нарахованих за місяць % = 7000грн. * 8% / 365 днів*30 днів = 46,03 грн.

 • Умова - у клієнта за 30 днів із 30 у місяці залишок коштів складав 101 000 грн. увесь місяць.

Розрахунок - сума нарахованих за місяць % = 101 000 грн. * 12% / 365 днів*30 днів = 996,16 грн.

 •  Умова - у клієнта за 15 днів залишок коштів складав 7 000 грн. , інші 15 днів залишок коштів складав 101 000 грн.

 Розрахунок - сума нарахованих за місяць % = (7000грн. * 8% / 365 днів*15 днів) + (101 000 грн. * 12% / 365 днів*15 днів) = 23,01 + 498,08 = 521,09 грн.

*суми нарахувань вказані без врахування податків 

Відсоток на залишок власних коштів нараховується від 100 грн для карток у гривні. Розрахунок відбувається на щоденній основі по залишку на кінець дня. Виплата в кінці місяця.

Так. Можливо оформити картки у валютах долар США або євро.

Ні, відсоток на залишок нараховується лише по карті в гривні.

 • Клієнт повертає суму кредиту, комісії та відсотки за користування кредитом відповідно до умов Договору про надання кредиту АТ «Юнекс Банк» для фізичних осіб і вимог законодавства України.
 • Банку забороняється вимагати від Клієнта придбання будь-яких послуг від банку або спорідненої чи пов`язаної з ним особи як обов`язкову умову надання цих послуг (крім надання пакету банківських послуг).
 • Банк не має права вносити зміни в укладених з клієнтами договорах в односторонньому порядку без обов`язкового повідомлення і згоди Клієнта відповідно до умов договору та чинного законодавства України.
 • Клієнт має право відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації.
 • Клієнт має право відмовитися від Договору про надання кредиту АТ «Юнекс Банк» для фізичних осіб протягом 14 календарних днів з дня укладення згідно п.3.2.43.30. Публічна пропозиція АТ «Юнекс Банк» на оформлення Договору про комплексне банківське обслуговування фізичних осіб (в разі відмови від такого договору клієнт протягом 7 днів з дати подання письмового повідомлення про відмову від договору зобов`язаний повернути Банку грошові кошти, отримані відповідно до цього договору, і сплатити відсотки/комісії за період з дня отримання коштів до дня їх повернення за ставкою, встановленою договором і Тарифами, та вчиняє інші дії, передбачені Законом України «про споживче кредитування» або Публічна пропозиція АТ «Юнекс Банк» на оформлення Договору про комплексне банківське обслуговування фізичних осіб.
 • Клієнт має право здійснювати в будь-який час повністю або частково дострокове погашення за Кредитною лінією / Овердрафтом, в тому числі шляхом збільшення суми періодичних платежів.
 • Достроково, частково або в повному обсязі виконати свої зобов`язання за Договором без сплати Банку додаткових плат.
 • При оформленні кредитного ліміту/ліміту овердрафту Банком Клієнту відкривається Поточний рахунок з використанням платіжної картки на умовах тарифного плану за договором.
 • Клієнт має право на відмову від договору про надання фінансових послуг в порядку і на умовах, визначених:

1. Законодавством, зокрема, щодо споживчого кредиту;

2. Законом України «Про споживче кредитування»;

3. Договором, укладеним між АТ «Юнекс Банк» і Клієнтом.

 • У разі порушення термінів погашення заборгованості за Кредитною лінією Банк має право нараховувати (застосовувати) штрафні санкції у розмірі, у строки та порядку, визначених Публічною пропозицією АТ «Юнекс Банк» на оформлення Договору про комплексне банківське обслуговування фізичних осіб та Тарифами, а також здійснювати інші дії, передбачені Договором.
 • Штраф за порушення терміну оплати обов`язкового щомісячного платежу за кожен факт прострочення платежу в розмірі 0,1% мінімум 100 грн. за кожне порушення, якщо інше не передбачено законодавством.
 • За невиконання або неналежне виконання зобов`язань Сторонами за Договором Сторони несуть відповідальність відповідно до чинного законодавства України.
 • У разі несвоєчасного повернення кредиту/овердрафту та/або сплати відсотків/комісій за користування Кредитом/Овердрафтом Банк має право вимагати дострокового погашення від Клієнта Кредиту/Овердрафту та сплати відсотків/комісій та/або (у разі виникнення) суми несанкціонованого овердрафту та має право на договірне списання коштів з усіх рахунків клієнта в розмірах, необхідних для погашення такої заборгованості відповідно до умов Публічної пропозиції АТ «Юнекс Банк» на оформлення Договору про комплексне банківське обслуговування фізичних осіб.
 • За порушення термінів повернення кредиту та/або комісії за обслуговування та/або відсотків і/або комісій Позичальник сплачує Банку додатково до встановленої за Кредитом процентної ставки пеню з розрахунку подвійної облікової ставки НБУ від суми зазначеної простроченої заборгованості (суми Кредиту та/або комісії за обслуговування і/або відсотків і/або комісій), розрахованої за кожний день прострочення платежу, включаючи день сплати заборгованості.
 • У разі неналежного виконання Позичальником своїх зобов`язань за кредитним договором Банк має право звернутися до відповідних державних органів з метою задоволення своїх вимог, в тому числі і в примусовому порядку.
 • Банк має право у визначених договором випадках вимагати дострокового погашення платежів по кредиту та відшкодування збитків, завданих йому порушенням зобов`язання.
 • Банк має право на внесення інформації в кредитні бюро/кредитний реєстр Національного банку України і формування негативної кредитної історії, яка може враховуватися банком при прийнятті рішення про надання кредиту в майбутньому.
qr-image
icon star icon star icon star

Хочеш залишити відгук про роботу Unex Bank?