Шановні клієнти! «ЮНЕКС БАНК» гарантує збереження ваших коштів на пластикових картах. Проте не тільки банк, але й клієнт має піклуватися про безпеку своїх грошей. Останнім часом почастішали випадки шахрайських атак на власників банківських карток. Від імені співробітнику банку, СБУ або пенсійного фонду, а також під загрозою нібито неправомірного списання великої суми з рахунку або навпаки зарахування, клієнта змушують повідомити номер картки, термін її дії, CVV2-код та інші паролі. З використанням даної інформації, шахраї одразу ж знімають гроші з карткового рахунку. При цьому, сам клієнт є винуватцем шахрайської операції. Щоб не стати жертвами шахраїв, рекомендуємо дотримуватися наступних простих правил.
Помітили підозрілі пристрої на банкоматі АТ «ЮНЕКС БАНК»? Виникли труднощі з проведенням операції банківською карткою? Повідомте нам про це за телефонами |
РЕКОМЕНДАЦІЇ КЛІЄНТАМ АТ «ЮНЕКС БАНК» ЩОДО ВИЯВЛЕННЯ ФІШИНГОВИХ ВЕБСАЙТІВ Фішинг – це схема, застосування якої змушує користувачів передавати конфіденційну інформацію шахраям для наступного використання такої інформації у зловмисних цілях. Конфіденційною інформацією є наступна інформація: Основні схеми фішингових операцій: Приклад: отримавши незаконним, або підступним (обман) шляхом інформацію про номер платіжної картки, термін дії, ім’я та прізвище держателя платіжної карти, CVV/CVC2-код – злочинці можуть використати дану інформацію для здійснення несанкціонованих списань грошових коштів з даної платіжної карти. Держатель платіжної картки дізнається про такі операції вже за фактом їх здійснення, шляхом отримання інформації про рух коштів за допомогою СМС-повідомлення від банку, або переглянувши інформацію про рух коштів в мобільному додатку від Юнекс банку, або в веб версії додатку. Для забезпечення високого рівня безпеки інформації та унеможливлення доступу до конфіденційної інформації сторонніх осіб під час роботи з сайтом АТ «ЮНЕКС БАНК», або з додатком (далі – Банк) для клієнтів Банку пропонуємо використовувати рекомендації наведені нижче: 2) Якщо Вас було переадресовано на невідомий сайт, з незнайомим, або іншим доменним іменем - не вводьте конфіденційну інформацію ні в які запропоновані поля. УВАГА! Представники банку за жодних обставин не здійснюють телефонні дзвінки своїм діючим та потенційним клієнтам для отримання будь-якої конфіденційної інформації. З більш розширеною та детальною інформацією про фішинг можна ознайомитись на офіційному вебсайті провідного розробника програмних продуктів для захисту від зловмисного коду – компанії ESET: https://eset.ua/ua/support/entsiklopediya_ugroz/fishing. Для боротьби з фішингом Українська міжбанківська асоціація членів платіжних систем ЕМА, яка за підтримки Державного департаменту США реалізує в Україні Національну програму сприяння безпеці електронних платежів і карткових розрахунків Safe Card, створила та регулярно оновлює список виявлених фішингових сайтів. Ознайомитися з переліком сайтів, які становлять небезпеку, може кожен інтернет-користувач на офіційному ресурсі ЕМА. Посилання на сторінку офіційного Інтернет-представництва Національного банку, на якій розміщено перелік власних вебсайтів банків Задля унеможливлення потрапляння клієнтів банків на фішингові сайти Національний банк України на своєму офіційному Інтернет-представництві розмістив офіційний перевірений перелік сайтів банків України.
|