Відділення та банкомати

Картки для соціальних виплат

Платіжна картка для соціальних виплат «Соціальна» - зручний та надійний інструмент для отримання пенсії, грошової допомоги при народженні дитини або інших соціальних виплат, з можливістю отримувати проценти на залишок коштів.

Перевага цього тарифу – безкоштовне зняття готівкових коштів через банкомати будь-якого банку на території України.

Нагадуємо, що в АТ «Укрпошта» працює послуга з доставки переказів - Переказ «З картки додому», за допомогою якої можна отримати готівкові кошти з доставкою додому.

Показати ще
 • Percent Red
  Додатковий дохід
  заробляй % на залишок коштів
 • Cash Withdrawal Red
  Вигідно
  безкоштовне зняття готівки
 • Bank Red
  Зручно
  використовуй банкомати будь-якого банку

Умови картки

Умови
 • Оформлення картки

  Безкоштовно

 • Поповнення картки

  Безкоштовно

 • Видача готівки через каси та банкомати будь-якого банку України

  Безкоштовно

 • Переказ коштів на рахунки в інших банках

  В системі Інтернет-банкінг - 5 грн;

  За дорученням у відділенні - 1,5% + 5 грн

 • Переказ коштів з рахунку (картки) на картку

  В системі Інтернет-банкінг - 0,5%;

  За допомогою сторонніх сервісів - 1,5% + 5 грн

 • SMS-повідомлення

  25 грн щомісячно

 • Відсоток на залишок

  3,5% річних від 100,01 грн

Послуги

Умови

Оформлення картки

Безкоштовно

Поповнення картки

Безкоштовно

Видача готівки через каси та банкомати будь-якого банку України

Безкоштовно

Переказ коштів на рахунки в інших банках

В системі Інтернет-банкінг - 5 грн;

За дорученням у відділенні - 1,5% + 5 грн

Переказ коштів з рахунку (картки) на картку

В системі Інтернет-банкінг - 0,5%;

За допомогою сторонніх сервісів - 1,5% + 5 грн

SMS-повідомлення

25 грн щомісячно

Відсоток на залишок

3,5% річних від 100,01 грн

Корисна інформація

Питання та відповіді Файли для завантаження

Картку можна замовити у відділеннях або у мобільному додатку UnexBank Online.

Так, відкриття та обслуговування картки безкоштовно!

Так, мобільний додаток Юнекс Банку можна завантажити через Google Play або App Store.

 • Оригінал паспорта громадянина України (або паспорт у формі ID-картки);
 • Довідка про реєстрацію місця проживання (у разі надання паспорта у формі ID-картки);
 • Оригінал картки платника податків/довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;
 • Пенсійне посвідчення (при оформленні картки для отримання пенсії).

Співробітник банку надасть для заповнення заяву для перерахування виплат на рахунок, відкритий у банку.

Якщо на момент написання заяви такого рахунку немає - співробітник допоможе його відкрити.

Завітай до відділення банку. Ми потурбуємося про передачу необхідної інформації у необхідні державні установи замість тебе.

Для громадян України для відкриття потрібно лише:

 • паспорт громадянина України у вигляді книжечки (або паспорт громадянина України для виїзду за кордон або паспорт у формі ID-картки, або інший документ, що посвідчує особу;
 • індивідуальний податковий номер (ІПН) ,крім випадку наявності у паспорті Клієнта відмітки про дозвіл здійснювати будь-які платежі за серією (за наявності) та номером паспорту або до паспорта яких внесені дані про реєстраційний номер облікової картки платника податків) (для фізичних осіб - резидентів);
 • довідка про реєстрацію місця проживання (у разі надання паспорта у формі ID-картки).


Для іноземних громадян, що:

 • постійно проживають в Україні: паспортний документ з відміткою про наявність дозволу на постійне проживання, Індивідуальний податковий номер (ІПН) за наявності і посвідка на постійне місце проживання;
 • тимчасово знаходяться в Україні: паспортний документ і посвідка на тимчасове проживання (строк дії посвідки на момент звернення Клієнта має бути діючим не менше 3 місяців з моменту відкриття відповідного поточного рахунку), Індивідуальний податковий номер (ІПН) за наявності;

Перелік документів, які необхідні для відкриття рахунку по довіреності, малолітнім особам( до 14 років) доступні за посиланням.

icon Актуальний
Тарифний план «Соціальний»
icon Актуальний
Умови залучення коштів фізичних осіб (з 29.04.2024 р.)
icon Актуальний
Публічна пропозиція АТ «ЮНЕКС БАНК» на укладення Договору про комплексне банківське обслуговування фізичних осіб від 29.03.2024 р. (діє з 29.04.2024 р.)
icon Актуальний
Договір про надання разових платіжних послуг для фізичних осіб (публічна частина) від 07.11.2023 року. Діє з 08.11.2023 року.
icon Актуальний
Анкета-заява про відкриття поточного рахунку з випуском дебетної картки
icon Актуальний
Правила користування платіжними картками (діють з 22.12.2023 р.)
icon Актуальний
Інші типові форми та документи
icon Актуальний
Загальні правила безпечного користування мобільним додатком
icon Актуальний
Перелік документів для відкриття поточного рахунку довіреними особами та неповнолітніми
icon Актуальний
Інформація для ознайомлення користувачів (клієнтів) про умови надання платіжних та фінансових послуг

Рахунок для соціальних виплат

Соціальний рахунок в банку, попри те, що він призначений саме для отримання різноманітних соціальних виплат, від пенсій та стипендій до «дитячих» виплат, насправді є звичайним банківським рахунком. З точки зору фінустанови та обліку такі рахунки не мають спеціального режиму використання. Але у площині практичного застосування різниця з іншими картковими продуктами банку є і вона дуже суттєва.


Ця різниця формується при застосуванні спеціальних тарифних планів, що, зрештою, й робить банківський рахунок для соціальних виплат «спеціальним».

Показати ще

Картка для соціальних виплат від Unex Bank

Ти можеш використовувати рахунок для виплати допомоги для усіх видів соціальних виплат: пенсії, допомога по безробіттю, стипендії, виплати на дітей тощо. При цьому отримувати чимало додаткових переваг.


Випуск та обслуговування карток за тарифним планом «Соціальний», а саме ці картки створені спеціально для отримання допомоги та соціальних виплат, в Unex Bank безкоштовні. При цьому ти отримаєш сучасну картку MasterCard World Contactless, що вже обладнана чіпом для безконтактної оплати товарів та послуг у торгівельній мережі.


За тарифом «Соціальний» ти також отримаєш послугу зняття готівки в усіх без виключення банкоматах українських банків без комісії. Також у мобільному застосунку ти отримаєш можливість сплачувати комунальні послуги, поповнювати мобільний та баланс інтернет-провайдеру зі своєї соціальної картки без комісії.


І ще одна вкрай вигідна опція, що застосовується до всіх соціальних карток Unex Bank. Зберігаючи власні гроші на картці ти отримуватимеш «депозитні» відсотки щомісяця. Так, вони не надто великі, але якщо тобі кортить заробити більше на власних заощадженнях, ти завжди можеш відкрити депозит у застосунку та отримувати набагато більше відсотків від розміщення коштів на строковому депозиті.


У той же час зауваж, що картка для соціальних виплат перш за все призначена для отримання допомоги та платежів від держави. Ми не тарифікуємо послугу зарахування коштів на твою соціальну картку від Пенсійного фонду, що є вкрай важливим критерієм, не беремо комісійної винагороди за зняття коштів в банкоматах й, звісно, жодним чином не тарифікуємо усі платіжні послуги: як в інтернеті так і в звичайних магазинах.


Проте за соціальними картками встановлено комісії за переказ коштів на рахунки та картки інших банків, тарифікується послуга поповнення картки в терміналах самообслуговування. Відтак, якщо ти плануєш використовувати твою соціальну картку не тільки для покупок в магазинах та зняття готівки, рекомендуємо тобі відкрити додатково іншу платіжну картку, що має вигідніші тарифи для додаткових послуг та операцій. А переказувати гроші з соціальної картки на інші картки в межах банку ти можеш без комісії.


Відкрити рахунок для соціальних виплат

Щоб відкрити соціальний рахунок в Unex Bank, завітай до нашого найближчого відділення. З документів тобі знадобляться паспорт та ідентифікаційний код (РНОКПП). Якщо соціальний рахунок використовуватиметься для отримання пенсії – візьми також пенсійне посвідчення.


Менеджер відділення допоможе тобі коректно заповнити усі необхідні папери та відкриє рахунок. Ми також самостійно повідомимо держорган, що має зараховувати виплати на твій соціальний рахунок, про його відкриття – тобі не потрібно додатково їхати до Пенсійного Фонду та заповнювати якісь папірці. На жаль, відкрити рахунок для соціальних виплат онлайн в Юнекс Банк поки ще не можна. Але незабаром така опція може з’явитися. А поки – звертайся до найближчого відділення та відкривай вигідну соціальну картку.

Показати ще
icon star icon star icon star

Хочеш залишити відгук про роботу Unex Bank?