Вхід до особистого кабінету

Кредитна історія

Власна кредитна історія – ваша фінансова репутація та безпека від шахрайств! Контролюйте свою кредитну історію за допомогою бюро кредитних історій.

«ЮНЕКС БАНК» пропонує клієнтам фізичним особам скористатись послугою від ПрАТ «Перше всеукраїнське бюро кредитних історій» (ПВБКІ) та отримати доступ до власної кредитної історії через електронний кабінет.

Кредитна історія – це сукупність інформації про юридичну або фізичну особу, відомостей про виконання нею зобов'язань за кредитними правочинами, іншої відкритої інформації відповідно до чинного законодавства

 

Доступ до власної кредитної історії надає можливість позичальнику контролювати:

  • достовірність відображення банками та фінансовими установами відомостей щодо кредитних зобов’язань;
  • хто і з якою метою запитує кредитну історію - таким чином забезпечується захист від шахрайства та несанкціонованого доступу до даних.

 

Для доступу до електронного кабінету з інформацією про власну кредитну історію необхідно:

  1. Завітати до найближчого відділення «ЮНЕКС БАНК» з оригіналом паспорту громадянина України та ІПН (картка платника податків).
  2. Пройти ідентифікацію у співробітника банку, вказати свою діючу адресу електронної пошти у анкеті та ознайомитися з умовами публічної пропозиції ПВБКІ.
  3. Обрати найбільш прийнятний тарифний план та сплатити послуги ПВБКІ в касі банку.
  4. Протягом 5 робочих днів на електронну адресу надійде посилання на персональний електронний кабінет та пароль для входу.

 

Дивіться також

Офіційний сайт ПВБКІ
Допоможемо Україні разом

 

АТ «ЮНЕКС БАНК» є учасником ФГВФО
Ліцензія НБУ №56 від 28.10.2011
© 2004-2021, АТ «ЮНЕКС БАНК»