Вхід до особистого кабінету

Сервіс Google Pay

Всі картки Mastercard від «ЮНЕКС БАНК» підключено до сервісу Google Pay. Завдяки сервісу клієнт отримує можливість розраховуватися безконтактно за допомогою свого Android-смартфона, для цього достатньо просто піднести телефон до POS-терміналу, який підтримує технологію безконтактної оплати. 
Для роботи з Google Pay смартфон має бути на базі ОС Android 5.0 або вище, а також підтримувати технологію NFC. Для проведення оплати необхідно активувати телефон або розблокувати екран смартфону за допомогою пароля, графічного ключа або відбитку пальця.

 

3 простих кроки до швидких та зручних розрахунків з Google Pay:

1. Завантажте додаток:
 - Увійдіть у Google Pay та завантажте додаток
 - Після завантаження додаток буде автоматично встановлений

2. Додайте картку:
 - Візьміть картку Mastercard
 - Натисність «Додати картку»
 - Введіть номер, місяць/рік дії картки
 - Введіть CVC2 код зі звороту картки
 - Заповніть свою платіжну адресу
 - Натисніть «Зберегти»
 - Активуйте доступ за допомогою коду, що надійде, або зателефонуйте до служби підтримки користувачів:  +38 044 585 14 87 чи 0 800 3 111 33

3. Оплачуйте смартфоном:
 - Розблокуйте смартфон
 - Піднесіть телефон до платіжного терміналу
 - Підтвердження успішної операції з'явиться на екрані вашого смартфона

 

Розрахунки за допомогою сервісу Google Pay безпечні завдяки технології глобальної платформи токенізації Mastercard (MDES).

Проте, якщо смартфон, до якого підключені ваші картки, було втрачено чи викрадено, негайно виконайте наступні дії:

  • Терміново зателефонуйте до служби підтримки користувачів і повідомьте про це. Співробітники заблокують ВІРТУАЛЬНИЙ РАХУНОК (ТОКЕН), який присвоєно вашій картці на вашому мобільному пристрої. Телефон: +38 044 585 14 87 чи 0 800 3 111 33. Після цього пластиковою карткою можна продовжувати користуватися. 

Важливо! Пам'ятайте, що в цілях безпеки доступ на мобільний пристрій завжди повинен бути тільки з використанням засобів захисту (ПІН пристрою, графічний пароль або інші передбачені на вашому пристрої засоби). 

  • У разі, якщо можливість зв'язатися зі службою підтримки відсутня, заблокуйте карту будь-яким доступним способом. Тоді  операції по ВІРТУАЛЬНОМУ РАХУНКУ (ТОКЕНУ) здійснити буде неможливо. Після блокування ТОКЕНА Ви зможете активувати картку і продовжити нею користуватися. Тел. «ЮНЕКС БАНК» для блокування картки: +38 (044) 585 14 87 або 0 800 3 111 33

Важливо! «ЮНЕКС БАНК» не блокує картки інших банків, які були занесені в додаток Google Pay.

 

Дивіться також

Більше про сервіс Google Pay
Допоможемо Україні разом

 

АТ «ЮНЕКС БАНК» є учасником ФГВФО
Ліцензія НБУ №56 від 28.10.2011
© 2004-2021, АТ «ЮНЕКС БАНК»