0 800 500 686

Новини банку

Акції

04.12.2019

Нова нагорода Unex Bank: «Найкращий Кешбек 2019»

Ми, як завжди, не залишаємось осторонь від подій фінансового сектору. Тому відзначились і на XI щорічному всеукраїнському конкурсі «Банк Року - 2019». Цього року Юнекс Банк обрали першою фінансовою установою у номінації «Найкращий кешбек року».

Це, без сумнівів, один з кращих початків робочого тижня: церемонія нагородження пройшла у понеділок, 2 грудня, у рамках Київського міжнародного цифрового форуму «Банкір» – 2019.

 

Unex Bank: «Найкращий Кешбек 2019»

 

Цього року ми справді доклали багато зусиль до розвитку програм лояльності наших клієнтів. До їх числа потрапив і кешбек. На сьогодні, це дієвий спосіб не просто привернути увагу клієнта, а й справді надати йому реальну користь. 

Найбільші кешбеки Юнекс Банку діють для власників кредитних карток «ХочуКа» – до 25%. Ми ретельно обираємо актуальні категорії витрат для повернення кешбеку відповідно до сезону та побажань клієнтів. Так, наприклад, в наступному періоді плануємо ввести кешбек на комунальні платежі за проханням одного з власників картки.

Кожен клієнт може самостійно обрати найвигіднішу для нього категорію витрат і отримати за неї кешбек у кінці періоду. На момент нагородження в номінації діють такі категорії:
- 10% на одяг, взуття та будь-яку техніку,
- 25% на послуги готелів,
- 20% на товари для ремонту у спеціалізованих будівельних магазинах,
- 5% на розважальні послуги,
- 3% на покупки у мережах аптек,
- 3% на розрахунок у закладах харчування.

В минулому році ми отримали нагороду в номінації «Лідер з якості обслуговування клієнтів – фізичних та юридичних осіб 2018». Впевнені, що і наступному році досягнемо нових нагород!
 

Повернутись до списку новин

 

Найкращі кредитні програми від Юнекс банк

 

АТ «ЮНЕКС БАНК» є учасником ФГВФО
Ліцензія НБУ №56 від 28.10.2011
© 2004-2018, АТ «ЮНЕКС БАНК»
ОНЛАЙН ЧАТ