Вхід до особистого кабінету

Новини банку

11.05.2022

Як не зіпсувати кредитну історію?

Як не зіпсувати кредитну історію?

Більшість українців наразі користуються кредитними канікулами, адже банки не нараховують штрафів у разі несплати узгодженого щомісячного платежу по кредиту.
Але чи безпечна така поведінка?

 

Зверни увагу: кредитні канікули – це не прощення боргу! Банк продовжує нараховувати відсотки та не знімає з тебе обов’язки: ти повинен будеш повернути усі кошти за графіком у обумовлену договором дату та сплатити усі нараховані відсотки. Тож чим довше ти користуєшся кредитними канікулами, тим складніше потім буде розрахуватися з банком! Адже платежі накопичуються.

 

Ми рекомендуємо: якщо є можливість, сплачуй за кредитом

 

Чому це важливо?

 

Всі ми повернемося до нормального життя, і тобі знадобляться гроші на ремонт чи навіть заслужену відпустку. Але ти зможеш отримати їх лише у разі, якщо збережеш гарну кредитну історію. Чим краща в тебе буде кредитна історія, тим швидше ти отримаєш кредит. І тим нижчими будуть відсотки по ньому.

 

Якщо твої фінансові можливості наразі суттєво обмежені, навіть невеличкий щомісячний платіж у розмірі нарахованих відсотків здатен покращити становище та зберегти твою кредитну історію.

 

За таких умов тобі не так важко буде згодом домовитись з банком про перегляд графіку погашення боргу.

Тож, якщо є можливість, сплачуй за кредитом.

Повернутись до списку новин
Допоможемо Україні разом

 

АТ «ЮНЕКС БАНК» є учасником ФГВФО
Ліцензія НБУ №56 від 28.10.2011
© 2004-2021, АТ «ЮНЕКС БАНК»