Відділення та банкомати

Отримай 10% знижки за оплати картками Masterсard® на грандіозну хореографічну виставу «Мавка. Шоу» за мотивами найочікуванішого українського мультфільму «Мавка. Лісова пісня».

Як скористатися пропозицією?

Здійсни оплату карткою за онлайн-квитки на хореографічну виставу «Мавка. Шоу» протягом періоду акції за допомогою одного із сайтів партнерів – karabas.com, fca.ua, kontramarka.com.

  • при здійсненні оплати на сайті karabas.com або на сайті fca.ua потрібно обери спосіб оплати «Mastercard» й отримай онлайн-квиток на хореографічну виставу «Мавка. Шоу» зі знижкою 10%;
  • при здійсненні оплати на сайті kontramarka.ua під час оплати карткою знижка 10% на онлайн-квитки на хореографічну виставу «Мавка. Шоу» надається автоматично.

Досі не маєш картки Mastercard від Unex Bank? Оформлюй Unex Smart онлайн просто на сайті та отримуй подвійну вигоду: 1% кешбек на усі транзакції та до 8% річних на залишок

Акція діє з 23.04.2023 по 13.06.2023 року (включно) на всій території України, за винятком тимчасово окупованої території АР Крим, територіальних громад, розташованих у районах проведення воєнних (бойових) дій, або які перебувають у тимчасовій окупації станом на дату проведення акції.

Кожен Учасник не обмежений у кількості транзакцій, здійснених на умовах Акції. Знижка діє на шоу по всій Україні.

Офіційні правила акції
images
icon star icon star icon star

Хочеш залишити відгук про роботу Unex Bank?