Відділення та банкомати

Для твоєї зручності: вносимо окремі зміни до публічної пропозиції на укладання ДКБО фізичних осіб

11 липня

Ми прагнемо надавати тобі прості та зручні банківські послуги, що якнайкраще відповідають твоїм бажанням. Тому розширюємо перелік каналів комунікацій, за якими ти можеш отримувати важливу інформацію від банку.


Зокрема незабаром ти зможеш отримувати примірники документів (договору, ДКБО, тарифів) в месенджер та у мобільний застосунок у вигляді push-повідомлення. Так само ти зможеш отримувати у месенджер й повідомлення про проведені операції за карткою.


Сподіваємося, ці вдосконалення стануть тобі у нагоді. Наразі ж маємо повідомити тебе про внесення змін у Публічну пропозицію АТ «ЮНЕКС БАНК» на укладання Договору про комплексне банківське обслуговування (ДКБО) фізичних осіб – саме в цьому документі закріплено вказані вище зміни.


Крім того, в оновленій редакції Публічної пропозиції на укладання ДКБО фізичних осіб внесені деякі інші незначні правки та удосконалення, а також уточнено та доповнено положення щодо розірвання договору банком відповідно до законодавства з питань здійснення банками фінансового моніторингу (пункт 10.3).


Оновлена редакція Публічної пропозиції на укладання ДКБО фізичних осіб закріплена рішенням правління АТ «Юнекс Банк» від 10 липня 2024 року та набере чинності 14 серпня 2024 року. Зміни, що вносяться до документу, покликані привести договір у відповідність до оновлених процесів надання послуг банком та не стосуються істотних характеристик продуктів.

Завчасно ознайомитися зі змінами ти можеш нижче.


У разі незгоди клієнта з запропонованими банком змінами клієнт має право розірвати договір без сплати додаткової комісійної винагороди за його розірвання, повідомивши банк про розірвання договору шляхом подання до банку відповідної заяви у порядку, передбаченому договором. Якщо клієнт до дати набуття чинності оновленої Публічної пропозиції не повідомить банк про розірвання договору, пропозиція про таку зміну вважається прийнятою клієнтом, а Публічна пропозиція АТ «ЮНЕКС БАНК» на укладання Договору про комплексне банківське обслуговування фізичних осіб, відповідно, змінена за згодою сторін із зазначеної дати.

icon star icon star icon star

Хочеш залишити відгук про роботу Unex Bank?