Відділення та банкомати

Unex Smart очолила рейтинг дебетових карток за версією Finance.ua

12 вересня

Вересневе оновлення рейтингу дебетових карток, що розраховує за власною методикою портал Finance.ua, вивело картку Unex Smart від Unex Bank на перше місце. Відтак картка «що заробляє» визнана найкращим дебетовим продуктом на українському ринку.


Рейтинг Finance.ua вивчає пропозиції українських банків, нараховуючи бали за низкою параметрів: від вартості щомісячного обслуговування та комісії за поповнення картки та зняття готівки, до відсотків на залишок та кешбеку.


Теоретично ідеальна картка може набрати 16,5 балів за 10 різними параметрами. Unex Smart отримала 13,5 балів. Для порівняння картка, що посіла друге місце, набрала лише 11,5 балів.


Що робить картку Unex Smart найкращою на ринку

Рейтинг Finance.ua неможливо звинуватити в упередженості. Найвищу на ринку оцінку Unex Smart отримала за поєднання 8 параметрів, що найбільше цінують клієнти: безкоштовне поповнення в терміналах самообслуговування, відсутність плати за обслуговування, зняття готівки у касах та власних банкоматах без комісії, кешбек без необхідності обирати категорії, дистанційне оформлення та, звісно, відсотки на залишок власних коштів.


У той же час рейтинг Finance.ua не враховує деякі інші приємні можливості, що надає картка Unex Smart. Наприклад, сплата комунальних послуг та поповнення мобільного у додатку без комісії та обмін валют онлайн в межах ліміту 50 тисяч гривень за вигідним курсом.


Ще не маєш найкращої дебетової картки в Україні? Приєднуйся просто зараз! Оформити Unex Smart можна лише за 5 хвилин у мобільному телефоні.

icon star icon star icon star

Хочеш залишити відгук про роботу Unex Bank?