Відділення та банкомати

Від багету до букету: купуй що завгодно у розстрочку в гіпермаркетах Fozzy!

09 серпня

Солодка картка розстрочки Мед стає ще зручнішою, адже тепер ти можеш купувати з нею понад 50 тисяч товарів в розстрочку до трьох місяців у мережі гіпермаркетів Fozzy.


Тисячі найменувань продуктів харчування, косметика, дитячі та товари для дому – усе це власники карток Мед можуть купувати просто зараз, а платити за покупки частинами без авансів, відсотків та переплат. Адже реальна річна відсоткова ставка за карткою Мед становить 0,001% річних.


Щоб скористатися солодкими умовами розстрочки тобі потрібна лише картка Мед з лімітом до 50 тисяч гривень.


Вже маєш таку? Рушай до найближчого гіпермаркету Fozzy у твоєму місті, обирай будь-які товари та розрахуйся на касі карткою Мед. Розстрочку автоматично буде застосовано до усіх твоїх покупок. Зауваж, розстрочка недоступна при онлайн-замовленні на сайті fozzyshop.ua.


В тебе ще немає картки Мед? Оформлюй її просто зараз безкоштовно! Переходь за посиланням, встановлюй додаток Мед на твій смартфон, заповни анкету та за кілька хвилин отримай рішення про встановлення ліміту розстрочки. Або завітай до найближчого відділення Unex Bank – наші менеджери з радістю допоможуть тобі із оформленням.


Що таке Мед?


Це чесна картка розстрочки, що дозволяє купувати товари та послуги в партнерській мережі магазинів, аптек та АЗС зараз, а сплачувати за покупки рівними частинами до 12 місяців. Максимальний ліміт розстрочки – 50 тисяч гривень. Більше про картку Мед читай тут.

icon star icon star icon star

Хочеш залишити відгук про роботу Unex Bank?