Відділення та банкомати

Юнекс Банк розпочав випуск перших у світі благодійних криптовалютних карт Unchain Help Card

31 березня

З 21 березня українські жінки та їхні діти отримують безповоротну щотижневу фінансову допомогу у еквіваленті 25 євро на людину від криптофонду Unchain Fund. Мета проекту – допомогти мамам із новонародженими малюками (2022 року народження) та сім’ям, в яких є 2 та більше дітей до 16 років, і які перебувають у найскладніших умовах, та зареєстровані в регіонах, де проходять бойові дії.

Одна людина може отримати допомогу до 4-х разів. Отриману допомогу не потрібно повертати.

Завдяки співпраці Unchain Fund з українським стартапом Weld Money, який дозволяє розраховуватись криптовалютою як звичайною банківською карткою, та Юнекс Банком, кошти відразу нараховуються у гривні на віртуальну платіжну картку Unchain Help Card, емітовану Unex Bank за підтримки MasterCard.


Як надається допомога?

Донори з усього світу жертвують у Unchain Fund криптовалюту, а віртуальна картка Unchain Help Card дає можливість українцям користуватися цими коштами у гривні. Отримувачам не треба здійснювати складних процедур – отриманими на Unchain Help Card грошима можна одразу розрахуватись в магазині або зняти кошти у банкоматі, що підтримує роботу з NFC-пристроями. 

Весь процес оформлення допомоги відбувається дистанційно. Щоб отримати картку Unchain Help Card та безповоротну фінансову допомогу на неї, потрібно подати заявку у чат-боті Unchain Help Card. Отримувач допомоги надає паспорт та код, які потрібні для відкриття банківської картки: саме на неї будуть зараховуватись кошти. А також свідоцтва про народження дітей для підтвердження права на отримання допомоги для них. Якщо документи було втрачено, можна скористатися в тому числі тимчасовим посвідченням із застосунку Дія.

Після верифікації банк емітує віртуальну картку, дані про яку автоматично надсилаються отримувачу. Щоб скористатися коштами достатньо додати отримані дані до гаманця Google Pay або Apple Pay. Якщо смартфон користувача не підтримує технологію NFC, передбачена можливість переказу коштів на картку іншого українського банку за допомогою мобільного застосунку Unexbank Online. Усі потрібні інструкції та відповіді на додаткові питання можна отримати у чат-боті або на сторінці.

Кількість жінок, яким фонд може надати фінансування, обмежена сумою криптовалютних надходжень у фонд. За рахунок вже отриманих крипто пожертвувань, Unchain Fund має можливість фінансування до 10 000 персональних карт Unchain Help Card. Наразі понад 2 000 карток уже видано. Проте Unchain Fund продовжує збір коштів у криптовалюті аби мати змогу допомогти більшій кількості українських сімей.


Як направити допомогу в криптовалюті дітям, які постраждали від війни?

Підтримати українські сім’ї можно за посиланням. Кожна пожертва допомагає фонду Unchain підтримати тих українців, які цього потребують найбільше. На сайті фонду можна зробити пожертвування в одній з 8 криптовалют.


Як працює Unchain та звідки кошти?

25 лютого 2022 року стартувала глобальна благодійна кампанія Unchain зі збору коштів на основі криптовалюти. Розподілом зібраних коштів займається Unchain Fund, який уже зібрав понад $7 мільйонів в криптовалюті на гуманітарну допомогу Україні.

Unchain Fund – це люди з усього криптовалютного світу для людей з України. Основна гуманітарна місія фонду - індивідуальна/персональна допомога українцям, які постраждали у війні, розпочатій російськими окупантами.

Майже $4 мільйони у фіатній національній валюті (гривні) Unchain Fund вже надав українцям на купівлю продуктів та готової їжі, медикаментів, медичного обладнання пального, засобів зв’язку і захисту; для евакуації українських сімей з зони бойових дій та організації комфортних місць тимчасового прихистку для них та багато іншого.

Unchain Fund зміг дуже швидко розгорнути проект персональних карток для виплат завдяки цілодобовій двотижневій роботі партнерів:

  • Unex Bank – українського банку, який випускає картки українцям за підтримки MasterCard. При оплаті через Google/Apple Pay Unex Юнекс Банк проводить оплату за товари та послуги.
  • Weld Money - українського стартапу, який відповідає за конвертацію криптовалюти у фіатні кошти, які надходять до банку. Інноваційна архітектура Weld дозволяє здійснювати покупки в Інтернет або через POS-термінал з цифрових активів, а також дозволяє уникнути високих комісій блокчейну за рахунок безкоштовних внутрішньобіржових переказів.

Дізнатись більше про проект можна за посиланням.

icon star icon star icon star

Хочеш залишити відгук про роботу Unex Bank?