Відділення та банкомати

Зарплатний проект за 0% – акцію продовжено!

25 серпня

Акцію «Зарплатний проєкт за 0%» продовжено до кінця листопада – встигніть скористатися вигідними умовами та зараховуйте зарплату співробітників без переплат цілий рік!


Як це працює?


Ми скасовуємо на цілий рік плату за нарахування заробітної плати та прирівняних до неї виплат, що перераховуються від роботодавця для зарахування на карткові рахунки співробітників, для усіх компаній, що відкриють зарплатний картковий проект з 1 вересня 2023 року до 31 листопада 2023 року.


Скористатися акційними умовами можуть усі суб’єкти господарювання, в тому числі й ті, що вже мають відкриті рахунки в Unex Bank, які приєднаються до Публічної пропозиції за зарплатним проектом у визначений термін. З моменту приєднання до угоди плата за нарахування зарплат на картки співробітників буде скасована протягом наступних 12 місяців.


Зарплатний проект в Unex Bank це не тільки вигідно, а ще й зручно. Ми гарантуємо відкриття проекту за один день після отримання всіх необхідних документів, всебічну підтримку та готові до індивідуальних умов обслуговування.


Щоб скористатися акційною пропозицією, телефонуйте просто зараз за номером гарячої лінії 0 800 3 111 33 чи завітайте до найближчого відділення Unex Bank.

Або залиште онлайн-заявку на сайті – за кілька хвилин менеджер зателефонує вам.

icon star icon star icon star

Хочеш залишити відгук про роботу Unex Bank?