Відділення та банкомати

Змінюємо окремі умови обслуговування карток

22 березня

21 квітня наберуть чинності змінені умови з обслуговування рахунків Unex Bank у низці карткових тарифних пакетів. Зокрема із зазначеної дати будуть встановлені оновлені відсоткові ставки, які нараховуються на залишок власних коштів на рахунках у тарифних пакетах UnexSmart, Unex Premium, Соціальний, Unex Salary та Unex Salary+.


Відтак користувачі тарифного платну UnexSmart отримуватимуть 4% річних на залишок коштів від 100 грн, та 6% річних, якщо на їхньому рахунку зберігатиметься більше 100 тис. грн.


Для тарифного плану Unex Premium із зазначеної дати буде встановлено єдину ставку 4,5% річних, яка нараховуватиметься на залишок власних коштів незалежно від суми залишку.


Клієнти, які обслуговуються в рамках тарифних планів Соціальний та Unex Salary, отримуватимуть з 21 квітня 2,5% річних на залишок власних коштів на рахунках незалежно від суми заощаджень.


Для тарифного плану Unex Salary+ відсоткова ставка, що нараховується на позитивний залишок власних коштів, становитиме 2% річних для карток мас сегменту, та 4,5% річних – для преміум карток.


В усіх зазначених тарифних пакетах, як і раніше, нарахування відсотків відбувається на залишок коштів від 100 грн. Для менших сум заощаджень відсоткова ставка не застосовується.


З детальною інформацією про заплановані зміни ви можете ознайомитись за посиланням.

icon star icon star icon star

Хочеш залишити відгук про роботу Unex Bank?