Відділення та банкомати

Купити валюту онлайн вигідно

images

28 вересня 2023 року Національний банк України вніс зміни до антикризової постанови №18, розширивши можливості купівлі безготівкової валюти для громадян України. Таким чином для українців стала доступна купівля валюти онлайн у мобільному додатку Unex Bank.

Інструмент дозволяє миттєво купити євро онлайн, а також долари США на суму не більше ніж 50 000 гривень на місяць. Ліміт розраховується банком індивідуально для кожного клієнта та оновлюється кожного календарного місяця. Обмеження не сумується, а невикористаний залишок не накопичується.

Чи можна купити валюту онлайн

Таким чином ти можеш купувати іноземну валюту онлайн, долари та євро у мобільному додатку Unex Bank. Кількість таких операцій упродовж місяця необмежена. Ти можеш купити за один раз хоч один долар, хоч тисячу. Однак, як тільки гривневий еквівалент купленої тобою валюти сягне 50 000 гривень, ти не зможеш купувати валюту до закінчення місяця.

Зверни увагу. У мобільному додатку доступна як онлайн купівля валюти, так іїї продаж. Але встановлений Національним банком ліміт застосовується лише до операцій обміну безготівкової гривні на безготівкову валюту. Продавати валюту у додатку можна без обмежень.

Як купити долар онлайн?

Щоб скористатися сервісом покупка долара онлайн тобі необхідно мати дві карти: гривневу і в тій валюті, яку ти хочеш купити. Це необхідно, щоб банк мав можливість зарахувати куплену за твоєю заявкою валюту на твій рахунок. Якщо ти не маєш валютної картки, скористатися сервісом ти не зможеш.


Якщо у тебе немає необхідних карток, ти можеш оформити їх онлайн за 10 хвилин. Для цього тобі потрібен лише смартфон із встановленим застосунком Дія. Вже маєш картку у доларах чи євро? Тепер ти можеш купити долари онлайн. Відкривай застсунок Unex Bank прямо зараз і натискай кнопку Обміняти.


Зазнач валюту, яку потрібно продати, а також ту, яку хочеш купити. Потім зазнач суму угоди. Ти можеш вказувати як суму валюти, що продається, так і суму тієї, що хочеш купити: система автоматично розрахує суму операції за актуальним на момент угоди курсом і підставить значення, якого не вистачає.


Підтверди проведення операції та дочекайся, коли куплені долари та євро будуть перераховані на твою валютну картку. Зазвичай це займає не більше двох хвилин. Так само можна продати долар онлайн.


Актуальна ціна долара онлайн вказується просто у додатку. Але ти можеш ознайомитися з нею також і на сайті: курс купівлі та продажу доларів та євро онлайн вказується на вкладці «у додатку».

Показати ще

Онлайн-калькулятор курсу валют

У відділеннях В додатку По картках
Місто
Валюта
Купівля
Продаж
USD
39.40
40.09
EUR
42.50
43.58
В мене є
Я отримаю

Актуально на 17:40, 21 травня 2024 року. В додатку завжди більш вигідно, ніж у відділенні Всі курси валют

Валюта
Купівля
Продаж
USD
39.40
39.99
EUR
42.40
43.50
В мене є
Я отримаю

Актуально на 17:40, 21 травня 2024 року. В додатку завжди більш вигідно, ніж у відділенні Всі курси валют

Валюта
Купівля
Продаж
USD
39.99
39.99
В мене є
Я отримаю

Актуально на 17:40, 21 травня 2024 року. В додатку завжди більш вигідно, ніж у відділенні Всі курси валют

Зверни увагу. 3 жовтня 2023 року, у рамках стратегії пом'якшення валютних обмежень, фінальною метою якої є повернення до інфляційного таргетування, Національний банк України оголосив про перехід до режиму гнучкості обмінного курсу.


Це означає, що курс визначається за результатами торгів на валютному ринку України, реагуючи на коливання попиту та пропозиції іноземної валюти на ринку. НБУ взяв на себе зобов'язання і надалі дотримуватись принципів курсової стійкості. Однак вони не виключають курсових коливань.


Курс купівлі валюти в додатку встановлюється банком і не схильний до настільки значної волатильності, як на торгах на ВРУ, однак і він може змінюватися кілька разів на день. Unex Bank намагається надати клієнтам найкращі умови для купівлі валюти, проте ми також орієнтуємось на поточну ситуацію на валютному ринку України, коригуючи власну курсову політику.


Ціна долара або євро при покупці в додатку є актуальною лише на момент проведення операції. Вона може змінитися будь-якої миті. Тому рекомендуємо використовувати калькулятор, вбудований у програму Unex Bank, безпосередньо в момент купівлі або продажу валюти онлайн.


Якщо ти ще не є клієнтом Unex Bank - зроби це просто зараз і починай купувати валюту онлайн #простозручно за вигідним курсом. Для цього переходь за посиланням, оформи безкоштовну віртуальну картку UnexSmart онлайн за 10 хвилин, а також встанови мобільний додаток Unex Bank.

Показати ще
icon star icon star icon star

Хочеш залишити відгук про роботу Unex Bank?