Відділення та банкомати

Юнекс Банк доєднався до «Українського об’єднання лізингодавців»

11 січня

Наприкінці 2021 року АТ «Юнекс Банк» приєднався до «Українського об’єднання лізингодавців» та отримав статус постійного члена асоціації.

Асоціація «Українське об’єднання лізингодавців» створена в 2005 році як добровільний союз професійних учасників ринку лізингу. Головна мета Асоціації - сприяння розвитку відкритого і рівнодоступного ринку оперативного і фінансового лізингу в Україні шляхом координації діяльності підприємств, що об’єдналися для захисту спільних інтересів.

«Юнекс Банк приєднався до Асоціації, щоб запевнити клієнтів та учасників ринку, що ми виступаємо за прозорий, організований та професійний розвиток ринку лізингу України. Ми поділяємо місію Асоціації і віримо, що розвиток фінансового лізингу забезпечить прискорення економічного зростання країни завдяки інвестиціям в основні засоби», - запевнив Олег Куліба, директор департаменту лізингових операцій Юнекс Банку.

Фінансовий лізинг – новий продукт Юнекс Банку, який було запущено у грудні 2021 року. На першому етапі розвитку перспективного напрямку банк зосередиться на фінансуванні купівлі техніки та автотранспорту представниками малого та середнього бізнесу. Проте в подальшому доступ до фінансового лізингу в Юнекс Банку отримають також й приватній клієнти.

«Наразі ми активно укладаємо угоди з партнерами (автодилерами, виробниками та постачальниками сільгосптехніки) для розширення переліку доступної для придбання в лізинг техніки», - резюмував Олег Куліба.

icon star icon star icon star

Хочеш залишити відгук про роботу Unex Bank?